Hu | Ro

13. FOLOSIREA UTILĂ, CREATIVĂ, SIGURĂ A INTERNETULUI

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 1 - Toplița

1 CIFU MIRELA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-12 14:45:28
2 Vîlcan N. Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-12 15:08:51
3 Țifrea - Ștefan Mirela Maria Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-12 15:15:18
4 Moldovan Elisabeta Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-02-12 15:53:37
5 Gyorgy Erika Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2019-02-12 16:42:00
6 Mindru Liliana- Stefania Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2019-02-12 16:48:33
7 Leonte Anca-Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2019-02-12 16:54:08
8 Cifu Lenuta Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-12 17:19:48
9 Szebeni Monica Camelia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-12 18:17:02
10 Taran HinganFl0area Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-12 18:26:59
11 Antal Adrian-Grigore Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-13 04:49:57
12 Antal Cristina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 04:51:13
13 Hainala Ildiko Maria Doina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 04:51:38
14 Ciucanu Mirela Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 06:07:03
15 Csinardi Angela Liliana Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-02-13 06:26:20
16 Platon Maria Alexandra Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 06:28:08
17 COJOCAR LAURA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 06:51:15
18 Hirlav Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 06:53:00
19 Cosarca Claudia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 06:55:24
20 Vaidos Camelia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 06:59:15
21 Curta Teodora Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 07:04:36
22 Roșca Ioana Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-13 09:10:20
23 Stan Marioara Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-13 10:10:11
24 Voda Ioana Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 12:30:40
25 Hângan Elena Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-13 13:49:02
26 PUI CORINA-GABRIELA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 14:24:30
27 BRAIC CARMEN - ELENA Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-13 18:20:26
28 STAN SORIN - GAVRIL Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-13 18:23:33
29 TODORUȚ DELIA Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-13 18:25:35
30 Vîlcan I. Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-13 18:31:51
31 Szocs Braic Maria Dumitria Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-13 18:50:18
32 Șipoș Mariana Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-13 19:05:13
33 Bodor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 05:00:56
34 Spaciu Lenuța Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 06:00:08
35 Vilcan Angela Maria Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 06:02:38
36 Runcan Daniela Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 06:05:58
37 Viga Sanda Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 06:30:49
38 Vaidos Valentina Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 06:35:55
39 Nistor Adriana Aurica Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 06:49:37
40 Pop Mirela Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 07:39:57
41 Teodor Alina Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 07:41:56
42 Hîngan Aurelia Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-14 12:23:27
43 Ungureanu Floarea Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-02-14 12:39:42
44 HÎNGAN I. ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-14 13:26:10
45 Stan Maria Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-14 18:58:58
46 Dandu Adriana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-15 09:58:56
47 Muresan Maria-Cristina Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-18 06:44:12
48 Anghel Elena-Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-18 11:29:10
49 Croitor Georgeta-Victorița Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-18 15:41:32
50 DENES ILDIKO Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-20 08:01:48
51 COSTIN AURELIA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 06:59:03
52 BORZ DOINA GABRIELA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 07:01:03
53 BOBROVA NATALIA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 07:10:21
54 ROȘCA RADU TRAIAN Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 09:21:25
55 MUSCĂ MIHAELA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 09:24:53
56 SUCIU ELENA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 10:09:42
57 NICUȚĂ NICOLETA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 10:34:07
58 NAN COSMINA MARIA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-22 07:16:31
59 KEMENES ZITA-JUDIT Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-22 11:23:18

Grupa 2 - Ciuc

1 IMRE ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-02-12 13:01:52
2 PÉTERFI ANTÓNIA IMOLA Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-02-12 13:04:11
3 Both Virág Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-02-12 13:23:58
4 Szabó Julianna Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-02-12 21:45:50
5 Abos Magdolna Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-02-13 07:01:25
6 Sárosy Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-02-13 07:03:02
7 Gergely Éva Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-02-13 07:05:12
8 György Orsolya Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-02-13 07:07:07
9 Torok-Szasz Gabriella Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-02-13 08:06:47
10 Gál Pálma Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-02-13 08:17:35
11 Lázár Anita Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-02-13 08:18:47
12 Geréd Erika Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-02-13 12:34:14
13 Both Annamária Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-02-13 12:41:17
14 Szikszai Berta Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2019-02-13 18:06:39
15 Kalamár Mária Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-02-13 18:16:57
16 Veress Anna-Aranka Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-02-13 18:20:05
17 Szabó Ida Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-02-13 18:26:04
18 Silló Juliánna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2019-02-13 20:09:54
19 Calin Maria Lacramioara Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2019-02-14 12:05:24
20 Banica Mioara Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2019-02-15 07:59:26
21 Bandas Luminita Ramona Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2019-02-15 17:03:03
22 Dobai Mária - Erika Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-02-18 16:20:35
23 László Ildikó Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-02-19 10:49:13
24 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-02-19 12:34:27
25 VAȘLOBAN CĂTĂLINA-MARIA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-02-21 07:06:31