Hu | Ro

23. ÎNVĂŢAREA EXPERIENŢIALĂ - DEZVOLTARE PERSONALĂ COMBINATĂ CU METODE DE ART-TERAPIE

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Casiadi-Bakó Dorottya Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-01-18 15:43:47
2 Mészáros Melinda Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2019-01-18 21:08:25
3 Taran HinganFl0area Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-19 10:20:29
4 Máthé Klára Krisztina Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-01-20 09:31:34
5 Geréb Erika Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-01-20 15:37:25
6 Major Hajnalka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2019-01-20 18:15:58
7 Szocs Zsuzsanna Palatul Copiilor Miercurea Ciuc 2019-01-20 18:39:08
8 Both Virág Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 06:29:12
9 Molnár Annamária Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-01-21 06:49:53
10 Pászka Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 09:33:26
11 Páll Edit Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 09:34:34
12 Pop Camelia Alt județ 2019-01-21 11:50:15
13 Pușcaș Georgiana Daiana Alt județ 2019-01-21 11:52:57
14 Szekely Georgeta Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2019-01-21 11:53:33
15 Cseh Orsolya Alt județ 2019-01-21 12:22:06
16 Panea Henrietta Alt județ 2019-01-21 13:11:32
17 Ballo Eva Alt județ 2019-01-21 13:13:36
18 Bardocz Noémi Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-21 13:43:07
19 Kasza Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-01-21 13:55:01
20 Balló Ágnes Alt județ 2019-01-21 13:59:49
21 Szabó Anna- Mária Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2019-01-21 14:31:49
22 Ferencz-Gyöngyössy Gyöngyvér Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-21 14:34:12
23 Balde-Kakasi Melinda Alt județ 2019-01-21 14:38:19
24 Görbe Kinga Zsuzsa Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-21 14:43:34
25 Vaszi Emőke Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-21 15:28:21
26 Balázs-Penksza Judit-Márta Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 16:11:24
27 BACIU ELISABETA Alt județ 2019-01-21 16:27:12
28 Csizmadia Ágnes Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-21 16:30:49
29 BENTA EMŐKE Alt județ 2019-01-21 16:55:02
30 Casoni Andreea Alt județ 2019-01-21 17:04:09
31 Bitai Beàta Alt județ 2019-01-21 17:10:05
32 Benedek Apollonia Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2019-01-21 17:10:37
33 Benta Emőke Alt județ 2019-01-21 17:10:57
34 Kelemen Anna-Mária Alt județ 2019-01-21 17:27:57
35 Bendriș Maria- Florina Alt județ 2019-01-21 18:05:35
36 KOCSIS ILONA LÍVIA Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-21 19:29:26
37 Szentes Emese Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2019-01-21 20:58:46
38 Borcsa Timea Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-22 07:46:34
39 Major Laura Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2019-01-23 09:17:39
40 Sékely Ágnes Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2019-01-23 09:32:49
41 Csavar Tunde Emese Alt județ 2019-01-23 18:10:13
42 Tankó Irén Angella Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-25 06:32:18
43 Kőrössy Ildikó Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2019-01-25 17:28:59
44 Hégető Katalin Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-26 12:48:12
45 Szabó Szidónia-Mária Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-01-27 20:17:49
46 Vincze Csilla Alt județ 2019-01-28 11:58:18
47 Bartis Tímea Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2019-01-30 15:02:47

Grupa Odorhei (26, 27, 28 aprilie)

1 Ferenczi Orsolya Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-03-07 18:27:38
2 Fábián Emília Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2019-03-08 19:07:38
3 Lorincz Melania Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-03-09 07:57:42
4 Hatos Andrea Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2019-03-11 06:21:59