Hu | Ro

13. PEDAGOGIA FRANZ KETT, EDUCAŢIE COMPLEXĂ PRIN INIMĂ, MINTE ŞI ACŢIUNE

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 1 - Cristuru Secuiesc

1 Köblös Julianna Olga Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 11:22:45
2 Veres Éva Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 12:46:54
3 Szőke Hajnal Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2020-02-18 12:47:25
4 Bartos Csilla Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 12:51:44
5 Mâcelar Éva-Emilia Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 13:00:03
6 Derzsi Hajnal Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 13:04:16
7 Neagoie Imola Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 13:10:56
8 Kisfaludi Klára Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 13:14:12
9 Beke Gyöngyi Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 13:23:12
10 Pàl Enikő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2020-02-18 13:24:37
11 Demeter Ibolya Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 13:38:37
12 Péter Annabella Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 14:06:07
13 Dobai Teréz Şcoala Gimnazială Mugeni 2020-02-18 14:46:12
14 Balázs Mónika Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2020-02-18 14:51:00
15 László Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2020-02-18 15:36:50
16 Bàlint Melinda Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2020-02-18 15:46:13
17 Rusu Noémi Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2020-02-18 16:32:05
18 Pál Katona Katalin Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2020-02-18 16:42:04
19 Larcher Klára Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 17:05:31
20 Major Ildiko Katalin Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 17:31:53
21 Lakatos Henrietta Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2020-02-18 18:57:27
22 Váncsa Renáta-Katalin Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2020-02-18 19:02:50
23 Györfi Blanka Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2020-02-18 19:03:21
24 Borok Adél Şcoala Gimnazială Mugeni 2020-02-18 19:41:33
25 László Adél Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 20:15:12
26 Szabó Balázs Timea Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2020-02-18 20:28:54
27 Gyorfi kinga Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2020-02-18 20:37:06
28 Kornis Melinda Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2020-02-19 06:48:47
29 Kecseti Ernő Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2020-02-19 07:32:21

Grupa 2 - Miercurea Ciuc

1 Boga Emőke Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 11:02:33
2 Ilyés Emőke Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2020-02-18 11:11:14
3 Kotró Zsuzsánna Alt județ 2020-02-18 11:12:31
4 Ladó Gábor Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2020-02-18 11:15:45
5 Lestyán Renáta Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2020-02-18 11:36:37
6 György Margit Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2020-02-18 11:37:40
7 Lakatos Katalin Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2020-02-18 11:40:21
8 Vizi Krisztina Alt județ 2020-02-18 11:40:25
9 Szilveszter Judit Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2020-02-18 11:40:44
10 Hamar Kinga Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-02-18 11:47:13
11 Lőrincz Andrea Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2020-02-18 11:50:51
12 Kövecsi Ana-Maria Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 12:09:39
13 Antal Kinga-Adél Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 12:15:07
14 Kolumbán Tünde Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2020-02-18 12:27:32
15 Lungau Ildikó Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2020-02-18 12:32:42
16 Ferencz Szidónia Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2020-02-18 12:33:41
17 György Ibolya Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2020-02-18 12:34:29
18 Szenyes Zsuzsanna - Lila Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2020-02-18 12:42:07
19 András Emese - Mária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-02-18 12:46:57
20 Czáka Orsolya Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2020-02-18 12:58:12
21 László Mónika Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2020-02-18 13:04:50
22 Sándor Ildikó Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2020-02-18 13:21:20
23 Tókos Tímea Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2020-02-18 13:21:22
24 Bodor Andrea Grădiniţa ”Cimbora” Miercurea Ciuc 2020-02-18 13:32:14
25 Főcze Edith Maria Alt județ 2020-02-18 13:33:21
26 Budulicean Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2020-02-18 13:43:40
27 Veress Edit Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 14:18:27
28 Erőss Ibolya Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2020-02-18 14:28:47
29 Bálint Kinga Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2020-02-18 14:39:17
30 Ambrus Kinga Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2020-02-18 14:39:43
31 Albert Tünde Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2020-02-18 14:43:08
32 Balázs Mónika Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2020-02-18 14:44:05
33 Szüszer-Nagy Mónika Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2020-02-18 14:49:27
34 Váncsa Enikő Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2020-02-18 15:33:09
35 Bàlint Melinda Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2020-02-18 15:38:51
36 Sebestyén Ágnes Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2020-02-18 16:15:03
37 Brugger Magdolna Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 16:15:30
38 Bartis Timea Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2020-02-18 16:25:46
39 Tamás-Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2020-02-18 16:30:09
40 Nyírő Ibolya Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2020-02-18 16:39:05
41 Fodor Zita Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2020-02-18 16:39:40
42 Bilibok Jácinta Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2020-02-18 17:04:32
43 Urszuly Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2020-02-18 17:14:10
44 Kozsok Emese Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2020-02-18 17:23:22
45 Pál Judit Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2020-02-18 18:02:18
46 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2020-02-18 18:13:45
47 Lakatos Henrietta Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 18:15:01
48 Szabó-Mező Margit Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2020-02-18 18:17:05
49 László Ildikó-Irén Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2020-02-18 18:24:10
50 Váncsa Renáta-Katalin Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2020-02-18 18:31:45
51 Fülöp Ildikó Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-02-18 18:33:23
52 Pál Tünde-Julia Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2020-02-18 18:42:21
53 Györfi Blanka Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2020-02-18 19:06:46
54 Bándi Irén Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2020-02-18 19:38:14
55 Kopacz Enikő-Zsuzsánna Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-02-18 19:45:54

Grupa 3 - Gheorgheni

1 Kovács Sarolta Clubul Sportiv Şcolar Gheorgheni 2020-02-18 11:42:43
2 Birtók- Bíró Zsófia Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2020-02-18 12:46:28
3 Barabás Adél Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2020-02-18 12:58:56
4 Kelemen Tekla-Mária Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2020-02-18 13:16:56
5 Vita Anna- Mária Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2020-02-18 15:12:53
6 György Emese Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2020-02-18 15:14:34
7 Szakács Cecília Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-18 15:28:05
8 Egyed Diána Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2020-02-18 15:32:19
9 Elekes Borbála Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2020-02-18 15:49:27
10 Csáki Rozália Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2020-02-18 17:45:37
11 Jánosi Márta Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2020-02-18 18:01:09
12 Zsigmond Hajnal Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2020-02-18 18:31:42
13 Baricz Annamária Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2020-02-18 18:44:25
14 Nyírő Ibolya Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2020-02-18 18:50:39
15 Török Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-18 18:55:38
16 Csata Tünde Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-18 19:03:11
17 ERDOS HAJNAL Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2020-02-18 20:51:29
18 Kinda Andrea Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2020-02-19 04:43:44
19 Balázs Juliánna Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2020-02-19 04:51:20
20 László Ágota Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2020-02-19 05:59:51
21 Borsos Szilvia Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2020-02-19 06:23:29
22 Borsos Ágota Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2020-02-19 07:20:06
23 Szilágyi Bernadette Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2020-02-19 07:44:44
24 Műller Beàta Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2020-02-19 10:47:48
25 Tiboldi Erika Emese Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2020-02-19 11:46:26
26 Demeter Tilda Liceul Tehnologic Corund 2020-02-19 13:07:22
27 Kedves Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2020-02-19 17:12:15
28 Császár Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2020-02-19 17:13:44
29 Kovács Hajnal Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-19 19:52:53
30 Bajtalan Beáta Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-19 19:57:00
31 Fülöp-Varga Éva-Katalin Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-19 19:59:04
32 Szabó Zsófia Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2020-02-19 20:07:50
33 Fülöp Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-20 11:31:37
34 Poplgár Szép Enikő Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-20 11:33:15
35 Szőcs Teréz Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2020-02-20 14:21:02
36 Köllő Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2020-02-20 17:23:57
37 Péter Anna Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-20 17:38:31
38 Portik Edit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-21 12:01:05
39 Bartis Csilla-Kinga Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2020-02-21 14:02:11
40 Koszti Èva Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2020-02-21 21:32:41
41 HUSZÁR PIROSKA Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2020-02-24 11:18:32
42 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2020-02-24 12:38:20
43 Koós Angela Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2020-03-01 11:26:15
44 Csibi Gabriella Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-03 17:19:30