Hu | Ro

5. ÎNVĂȚAREA PRIN JOC

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Balla Krisztina Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-11-17 14:28:21
2 Tánczos Viktória Anna Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2019-11-18 06:49:21

Grupa 1 - Miercurea Ciuc

1 BÎRSAN ILDIKÓ Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 09:01:22
2 TANKÓ TIMEA-TÜNDE Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 09:06:26
3 ANTAL ENIKŐ MÁRIA Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 09:16:07
4 FIKÓ ERZSÉBET Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 09:25:06
5 Sánta-Suciu Katalin Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 10:11:27
6 Prezsmer Anna- Mária Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 10:13:24
7 Prezsmer Erzsébet Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 10:13:48
8 Bálint Kinga Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2019-11-18 12:14:54
9 Tamás- Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2019-11-18 12:19:04
10 Lacz Antónia Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-11-18 13:43:06
11 Miklós Angella Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-11-18 14:23:56
12 Gál Malvina Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-11-18 18:30:12
13 Bálint Emma Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2019-11-18 18:39:49
14 Xántus Erika Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-11-18 19:11:03
15 Ábrahám Szerén Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2019-11-18 19:17:32
16 Dobai Judit Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2019-11-18 20:42:48
17 Sandor Rozalia Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-11-19 06:02:24
18 Kőrössy Ildikó Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2019-11-19 06:25:51
19 Moldován-Horvát Titanilla Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-11-19 07:34:37
20 Horvát Enikő Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-11-19 07:35:20
21 Horvát Adél Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-11-19 07:38:17
22 Kozma Emőke Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-11-19 10:13:38
23 Szőcs Anna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2019-11-19 11:24:07
24 Szőcs Edith Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2019-11-19 16:19:06

Grupa 2 - Odorheiu Secuiesc

1 András Mónika Mária Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2019-11-18 08:06:48
2 Farkas Enikő Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-11-18 08:47:08
3 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-11-18 09:26:30
4 Bálint Réka Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2019-11-18 09:29:30
5 Borok Adél Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-11-18 11:09:43
6 Jakab Anna-Mária Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2019-11-18 11:27:51
7 Vogel Zsuzsa Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2019-11-18 11:29:28
8 Benedek Emoke Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-11-18 11:35:10
9 Tókos Tímea Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2019-11-18 12:51:46
10 Sandor Ildiko Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-11-18 12:53:21
11 Balázs Réka Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-11-18 14:27:17
12 Sándor Emőke Erika Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-11-18 14:30:06
13 Nagy Enikő Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2019-11-18 14:36:26
14 Török - Lázár Anna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2019-11-18 15:34:03
15 László Laura Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2019-11-18 16:00:50
16 Szàsz Delinke Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-11-18 16:41:23
17 Simó Margit Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-11-18 16:50:46
18 Király Emőke Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-11-18 17:10:22
19 György István Csaba Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-11-18 17:29:56
20 Csomor Tünde Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-11-18 18:15:14
21 Zsigmond Zoltan Csaba Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2019-11-18 18:15:20
22 Elekes Enikő Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2019-11-18 18:18:09
23 Fülöp Katalin Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2019-11-18 18:45:41
24 Barát-Szilveszter Csilla-Melinda Liceul Tehnologic ”Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc 2019-11-18 18:54:35
25 Szász Anna Melinda Liceul Tehnologic ”Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc 2019-11-18 19:13:38
26 Domby Gabriella Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-11-19 02:28:34
27 Balazsi Ildiko Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2019-11-19 05:57:07
28 Kerestely Gyopar Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2019-11-19 06:04:50
29 Rényi Hilda Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2019-11-19 06:05:19
30 Rácz Klaudia-Krisztina Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-11-19 07:03:27
31 Mihály Júlia Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-11-19 11:24:25
32 András Enikő Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-11-19 11:28:02
33 Péter Annabella Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 11:47:37
34 Geréd Ágnes Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2019-11-19 13:06:27
35 Jónás Ibolya Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2019-11-19 14:00:35
36 Sàndor Zsuzsànna Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2019-11-19 14:50:43
37 Balogh Aliz Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2019-11-19 15:29:13
38 Bencze Ilona Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2019-11-19 15:48:35
39 Dáné Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2019-11-19 15:54:14
40 Bokor Timea Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2019-11-19 16:02:25
41 Szőcs Edith Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2019-11-19 16:20:43
42 Tikosi Csilla Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2019-11-19 19:39:26