6. DEZVOLTAREA COMPETENȚELOR DE COMUNICARE ÎN CADRUL ORELOR DE CURS


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Gergely Cristina Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-11 19:36:41
2 Tamás Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-10-13 21:12:06
3 MOLNAR M. CSILLA Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-10-14 10:21:06
4 Bîrsan Ildikó Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-10-14 22:02:31
5 Bodor Klara Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-10-15 10:45:19
6 Toth Marta Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-10-15 10:47:12
7 Borok Adel Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-10-16 12:46:30
8 CSOMOR EMOKE Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2016-10-16 15:53:02
9 Csiki Szilvia Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2016-10-16 16:16:27
10 Szász Zita Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-10-16 20:44:55
11 Sofalvi Timea Alt județ 2016-10-17 14:22:27
12 Benedek Enikő Rozália Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2016-10-18 09:01:15
13 Tankó Timea-Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-10-18 10:15:23
14 Miklós Mónika Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-10-18 20:33:10
15 Jónás Ibolya Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-10-18 22:22:50
16 Timár Melinda Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2016-10-19 15:23:31
17 András Emilia Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2016-10-19 15:25:35
18 Antal Enikő mária Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-10-19 21:57:56
19 Horvát Enikő Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2016-10-19 22:23:10
20 Szász Ferenc Zsolt Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-10-20 07:00:41
21 Balázs Enikő Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-10-20 18:21:35
22 Vass Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-10-20 21:34:46
23 Máté Sándor Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-21 11:21:46
24 Gergely Eleonora Palatul Copiilor Miercurea Ciuc 2016-10-21 22:26:36
25 Bartolf Hedwig ISJ 2016-10-23 18:46:28
26 Szabó Tünde-Hajnalka Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-10-26 09:18:05
27 Oláh Annamária Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-10-26 17:31:02
28 Fákó Hajnal Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-26 17:32:52
29 Szőcs Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-26 17:35:25
30 Farkas Enikő Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2016-10-30 15:49:34
31 Séra Erzsébet Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-10-30 20:09:20
32 Székely Ottilia Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-10-31 08:43:59
33 Portik- Bakai Beáta Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-10-31 13:17:39
34 Beke Gyöngyi Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-10-31 14:00:26
35 Takács Ilona-Zita Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-10-31 16:04:28
36 Major Ildiko Katalin Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-10-31 20:13:19
37 Ilkei Judit Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-11-03 10:24:15
38 Silye Erika Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-06 07:53:28
39 Török- Lázár Anna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-06 18:52:44
40 Béres-Dombi Csilla Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-06 20:56:15
41 Bilibok Julianna Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2016-11-07 09:52:20
42 Zsidó Ferenc Liceul Tehnologic ”Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc 2016-11-07 13:50:33
43 Kapás Réka Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2016-11-07 17:35:56
44 Bálint Bernadette Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2016-11-08 12:05:21
45 Csiki Zoltán Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2016-11-08 16:28:04
46 Szász Enikő Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-08 16:49:53
47 Szőcs Edit Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-09 22:18:55
48 Kedves Melinda Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-10 10:35:36
49 Both Virág Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-11-16 14:46:56
50 Bartis Ágnes Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-11-17 19:40:52
51 Antal Enikő Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2016-11-18 16:26:47
52 Kiraly Eszter Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2016-11-20 20:57:12
53 Miklos Angella Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-11-21 09:21:00
54 Tothi Csilla Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-21 10:07:32
55 Vass Ágnes Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-22 18:21:11
56 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-24 17:55:35
57 András Szilvia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-24 20:04:23
58 Török Mária Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-27 16:22:58
59 Szőcs Anna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2016-11-28 19:01:34
60 Lukács Renáta Alt județ 2016-12-01 21:51:05
61 Urzica Viorica Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2016-12-01 23:30:25
62 Tompea Georgeta Emilia Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2016-12-01 23:34:26
63 ÁGOSTON JUDIT Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-12-06 17:40:42
64 Hadnagy Jolán Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-12-06 17:44:41
65 KÖBLÖS JULIANNA OLGA Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-12-07 07:19:31
66 Hatházi Jolán Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-12-12 08:30:15
67 Larcher Klára Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-01-04 17:49:55
68 Bajkó Melinda Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-01-20 14:56:06
69 Kollo Ildiko Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-01-20 15:44:48
70 Köllő Eniko Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-01-20 16:00:22
71 Csillag Anna Borbála Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-01-30 11:17:21
72 Rusu Katalin Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-01-30 11:23:49
73 Dézsi Zoltán Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-02-03 10:26:29
74 Sebestyén Csilla Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2017-02-04 18:26:57
75 Horváth Adél Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-02-07 07:00:39
76 Nedelka Krisztina Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2017-02-18 20:47:42
77 Gothárd-Kis Zita-Ilona Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2017-04-13 17:44:53

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita