3. EFICIENTIZAREA MANAGEMENTULUI INSTITUȚIILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR*


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Chibulcutean Cristina Veronica Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2016-10-14 19:11:37
2 Bartalis Ágota Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-10-15 11:05:35
3 Gergely Cristina Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-15 20:47:45
4 Gergely Eva Timea Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2016-10-17 10:36:24
5 MOLNAR M. CSILLA Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-10-17 13:20:42
6 Demeter Eva Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-10-18 09:02:19
7 Horváth Annamária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2016-10-18 20:58:16
8 Dézsi Zoltán Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-10-19 20:26:51
9 Apostoaiei Katalin Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2016-10-19 21:29:46
10 Vitos Natália Mária Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-10-20 07:17:57
11 Ambrus Emese Alt județ 2016-10-21 13:22:51
12 IMRE ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2016-10-25 19:35:55
13 LIBIK GYŐZŐ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2016-10-26 15:31:52
14 PÉTERFI ANTÓNIA IMOLA Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2016-10-26 17:12:35
15 Jakab Enikő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-10-26 23:50:44
16 Burus Mária Ella Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-27 20:00:06
17 Tókos Mária Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-29 09:59:16
18 Nagy Erzsébet Alt județ 2016-11-01 15:37:51
19 TRUȚA SANDA GABRIELA Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 10:58:39
20 Truța Viorel Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:01:10
21 Vilcan Daniela Fana Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:02:32
22 Trif Melinda Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:09:55
23 Voda Teodora Veronica Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:11:39
24 Puskás Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2016-11-07 08:28:20
25 András Izabella Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-11-08 11:17:57
26 Jakab Edith Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-09 19:24:00
27 Székely Ildikó Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-09 19:29:20
28 TOROK EDITH Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-12 21:17:53
29 Hintz Katalin Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-15 14:22:05
30 taran hingan floarea Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-11-16 19:39:49
31 Kertész Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-17 16:02:53
32 Kertész Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-17 16:19:09
33 Kertész Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-17 16:29:38
34 Toth Marta Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-17 16:34:28
35 Hadnagy Melinda Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-11-17 18:53:22
36 Oláh-Csepregi Eszter Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-18 08:49:49
37 Ardelean Claudia Magdalena Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2016-11-18 12:36:23
38 Abran Eniko Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-11-18 13:53:29
39 GHITA APOSTOL Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 20:42:30
40 Vilcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-23 10:10:47
41 Man Cristina Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2016-11-24 11:56:13
42 Nagy Elemér Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-26 11:11:05
43 Bucur Mihaela Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-12-05 21:36:45
44 Sava Cornelia-Elena Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-12-05 21:47:37
45 Biró Zsolt Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2016-12-08 11:10:44
46 Tamas Eva- Rita Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-12-10 15:58:38
47 Savu Corina Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-11 14:36:45
48 Lukács Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2016-12-14 17:09:30
49 Demeter Emőke-Csilla Alt județ 2016-12-20 10:28:52
50 Savu Ioan Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2016-12-21 15:20:00
51 Todorut Delia Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2016-12-21 15:22:22
52 Szekely Ottilia Gyongyver Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-12-21 19:17:27
53 Hirlav Costin Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-21 20:27:02
54 Vilcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-21 20:39:37
55 Nagy Éva-Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-12-23 18:01:15
56 HÎNGAN ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-28 19:33:16
57 Nagy Ernő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-12-29 10:17:07
58 STAN ANA-MARIA Alt județ 2016-12-29 16:48:11
59 KORPOS LEVENTE Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-12-29 22:17:38
60 Cifu Mirela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-30 09:10:18
61 Tamás István Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-01-01 20:46:59
62 Cseke Zsuzsanna Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-01-02 21:12:00
63 Somorai Árpád Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-01-03 11:58:23
64 Anghel Elena-Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 18:13:40
65 Stan Ileana Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 18:20:31
66 Kristo Kinga Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-01-04 11:46:44
67 Kristo Kinga Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2017-01-04 11:54:30
68 Mozes Csongor Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-01-05 12:39:49
69 Jakab Gabriella Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-05 21:21:01
70 HANGAN ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-09 21:37:23
71 Benedek József Gyula Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2017-01-10 16:05:37
72 Ţifrea Ştefan Mirela Maria Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-10 21:32:35
73 Markó Gáspár Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2017-01-10 21:42:39
74 Kiss Arnold Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2017-01-11 09:57:13
75 Balog Anișoara Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-01-11 15:38:08
76 Forro-Bartha Tibor Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-01-13 08:50:34
77 Pal Tamas Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-01-13 09:02:47
78 Jakab Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 09:18:38
79 Gecse Izabella Clubul Sportiv Şcolar Miercurea Ciuc 2017-01-13 10:58:21
80 Nyirő Ibolya Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-13 13:29:00
81 Orbán Csilla Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 15:42:48
82 Derzsi Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 15:42:55
83 ÁGOSTON JUDIT Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 16:28:16
84 György Géza-Árpád Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-01-13 16:30:31
85 Hadnagy Jolán Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 17:00:23
86 Hajdu Krisztina Timea Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-13 17:25:54
87 Verestoy Melinda Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 17:34:57
88 Vass Katalin-Emese Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 17:56:59
89 Kopacz Erika Maria Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-13 22:07:50
90 Jimon Mircea Gheorghe Iuliu Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-01-14 11:13:50
91 Mircea Magda Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-15 14:13:14
92 Molnar Levente Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-16 09:12:40
93 Bungardean Cornelia Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-16 10:41:21
94 Branea Angela Emilia Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-16 10:58:53
95 Ilisan Mirela Nicoleta Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-16 11:18:08
96 csizmas judit Clubul Sportiv Şcolar Miercurea Ciuc 2017-01-16 11:36:48
97 Sata Zenobia Maria Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-16 19:20:07
98 Vizi Eniko Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2017-01-17 08:31:54
99 Koncz Klara Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2017-01-17 09:49:24
100 Kelemen Mária Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-17 12:05:32
101 Simon Katalin Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-01-17 16:59:03
102 Nagy Abigél Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-01-17 18:57:01
103 CSÁKI ENIKŐ Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-01-17 18:57:15
104 BENCZI TIBOR-GYÖRGY Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-01-18 12:13:56
105 Zbughea Maria Gabriela Alt județ 2017-01-19 19:50:42
106 Bucur Cornelia Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-20 16:20:37
107 Lőrincz Csilla Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2017-01-20 20:18:35
108 Karda Margit Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2017-01-20 20:34:42
109 Todor Imre Liceul Teoretic ”Márton Áron” Miercurea Ciuc 2017-01-21 20:35:41
110 György Magda Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 18:48:33
111 Kerekes Elod Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 19:14:09
112 Kerekes Margit Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 19:15:54
113 Veres Éva Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-01-24 19:40:20
114 Mátyus István Liceul Tehnologic Corund 2017-01-25 16:14:38
115 Cifu Lenuta Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-25 19:02:22
116 Levente Kovács Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-01-26 14:56:11
117 FERENCZ LASZLO Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-01-26 16:21:50
118 Biás Ákos Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-01-26 16:24:01
119 Horváth Adél Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-01-26 19:31:15
120 Bucur Carmen Mariana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-26 19:35:50
121 Flinta István Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-01-26 20:41:28
122 Török Tünde Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-01-27 18:07:27
123 Dénes Attila Şcoala Gimnazială ”János Zsigmond” Dârjiu 2017-01-27 18:59:49
124 Matyas Constanta Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-01-27 22:37:12
125 Tepes Marinela Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-01-27 23:36:36
126 Marc Adrian Catalin Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-01-28 09:52:41
127 Urzica Marius Vasile Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-01-28 09:55:18
128 Hîngan Ana-Mariana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-31 19:40:41
129 Hângan Daniela Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2017-01-31 19:42:25
130 Hosszu Maria Mirela Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-01 08:03:38
131 Fodor Emilia Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-01 08:04:28
132 Ilisan Paula Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-01 08:20:47
133 Vaipan Renilda Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-02-02 15:59:31
134 Csetri Eniko Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2017-02-03 15:19:28
135 Barabás Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-02-03 17:12:00
136 Braic Carmen Elena Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2017-02-08 10:09:06
137 Bodor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2017-02-08 11:48:13
138 Demeter Magda Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-08 20:13:17
139 Vass Ágota Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-08 20:22:28
140 Szőcs Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-09 19:56:50
141 Egyed Márta Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-09 22:51:41
142 Csata Jolán Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 08:02:05
143 Csata Levente Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-02-10 08:04:23
144 Bálint Ștefan-Tibor Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 08:22:50
145 Bálint Melinda-Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 08:26:25
146 Mirela Petrut Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-10 12:11:27
147 Fákó Hajnal Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 19:37:35
148 Vass Ágnes Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-12 20:19:04
149 Szabó Emese Tímea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-13 08:15:30
150 Feleki Csilla Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2017-02-16 21:02:23
151 TARA IONELA ADRIANA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-17 10:22:11
152 Köblös Julianna Olga Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-02-24 12:19:14
153 Bartos Csilla Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-02-24 12:21:12
154 Szabó Tünde-Hajnalka Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-03-18 10:29:39
155 VÂLCAN ANCA IRINA Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-04-04 22:08:02
156 Hadnagy Kinga Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2017-05-09 18:37:25
157 Hadnagy Lóránt Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-05-17 12:54:44
158 Peter Maria Lucia Alt județ 2017-07-07 10:51:01
159 NISTOR LAURA LACRAMIOARA Alt județ 2017-09-01 19:09:26
160 NISTOR CLAUDIU Alt județ 2017-09-01 19:11:54
161 Szabó Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-13 16:10:04
162 Ambrus Katinka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 10:03:15
163 Bányász Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 10:06:43
164 Kolumbán Csilla Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 10:58:36
165 Bíró Annamária Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 11:01:53
166 Varga Alexandra-Monica Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-09-18 21:27:01
167 György Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-24 13:52:26
168 György András Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-09-24 13:54:37

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita