4. INOVARE ȘI SCHIMBARE ÎN MANAGEMENTUL INSTITUȚIILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR*


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Bartalis Ágota Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-10-15 11:03:09
2 Gergely Eva Timea Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2016-10-17 10:37:23
3 Demeter Eva Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-10-18 09:03:25
4 Horváth Annamária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2016-10-18 21:01:11
5 Bencze Etelka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-10-18 22:47:42
6 Rigmányi Tünde Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-10-19 13:35:14
7 Székely Ágnes Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-10-19 13:36:40
8 Szabó Anna- Mária Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-10-19 13:38:01
9 Dézsi Zoltán Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-10-19 20:29:03
10 Apostoaiei Katalin Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2016-10-19 21:32:42
11 Vitos Natália Mária Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-10-20 07:11:05
12 Ambrus Emese Alt județ 2016-10-21 13:24:10
13 IMRE ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2016-10-25 19:37:32
14 LIBIK GYŐZŐ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2016-10-26 15:36:21
15 PÉTERFI ANTÓNIA IMOLA Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2016-10-26 17:14:14
16 Nemeș Cristina Gabriela Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-10-29 10:34:40
17 Meres Erika Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-11-01 08:55:14
18 Truța Sanda Gabriela Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:13:05
19 Truța Viorel Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:14:22
20 Vilcan Daniela Fana Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:16:18
21 Trif Melinda Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:18:15
22 Voda Teodora Veronica Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:22:46
23 Teisanu Ecaterina Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2016-11-02 18:22:31
24 Forika Erika Maria Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-11-02 18:24:50
25 Puskás Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2016-11-07 08:31:32
26 Török Edith Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-12 21:19:45
27 Hintz Katalin Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-15 14:24:43
28 Fodor Etelka Éva Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-11-15 16:38:58
29 Kertész Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-17 16:16:53
30 Toth Marta Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-17 16:37:07
31 Hadnagy Melinda Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-11-17 18:54:33
32 Oláh-Csepregi Eszter Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-18 08:58:54
33 Abran Eniko Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-11-18 13:55:25
34 Muresan Dorina Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2016-11-18 19:46:34
35 TARAN LILIANA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2016-11-21 19:35:52
36 Székely Ildikó Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-22 19:10:05
37 Jakab Edith Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-22 19:12:06
38 Vilcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-23 10:12:48
39 Man Cristina Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2016-11-24 11:58:08
40 Török Tünde Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-25 12:43:59
41 Vilcan Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-11-27 20:28:33
42 VODĂ ANA ADRIANA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2016-11-28 14:29:43
43 RÎTEA ANAMARIA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2016-11-28 14:31:30
44 Szőcs Anna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2016-11-28 19:16:22
45 Bucur Mihaela Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-12-05 21:51:02
46 Sava Cornelia-Elena Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-12-05 21:54:51
47 Tamas Eva- Rita Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-12-10 16:00:05
48 Lukács Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2016-12-14 17:13:31
49 Demeter Emőke Csilla Alt județ 2016-12-20 10:34:09
50 taran hingan floarea Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-20 18:58:46
51 Szekely Ottilia Gyongyver Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-12-21 19:20:17
52 Vilcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-21 20:45:30
53 Hirlav Costin Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-21 20:53:43
54 Nagy Éva-Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-12-23 18:03:52
55 HÎNGAN ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2016-12-28 19:36:17
56 Nagy Ernő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-12-29 10:20:54
57 Somorai Árpád Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-01-11 14:15:55
58 KORPOS LEVENTE Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-12-29 22:18:50
59 Sipos Carmen Tamara Alt județ 2016-12-30 00:24:40
60 Tamás István Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-01-01 20:49:24
61 Cseke Zsuzsánna Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-01-02 21:14:33
62 Stan Ileana Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 18:26:19
63 Gergely Cristina Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-01-03 18:27:44
64 Anghel Elena-Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 18:27:56
65 Cifu Mirela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 19:01:27
66 Kristo Kinga Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-01-04 11:47:51
67 Kristo Kinga Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2017-01-04 11:53:36
68 Mozes Csongor Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-01-05 12:41:06
69 Jimon Mircea Gheorghe Iuliu Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-01-05 16:15:46
70 STAN ANA- MARIA Alt județ 2017-01-07 19:18:01
71 HANGAN ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-09 21:32:34
72 Benedek József Gyula Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2017-01-10 16:07:43
73 Ţifrea Ştefan Mirela Maria Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-10 21:34:20
74 Markó Gáspár Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2017-01-10 21:44:51
75 Kiss Arnold Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2017-01-11 09:58:45
76 Somorai Árpád Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-01-11 16:53:08
77 Jakab Gabriella Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-12 13:45:32
78 Forro-Bartha Tibor Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-01-13 08:52:27
79 Jakab Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 09:21:16
80 Gecse izabella Clubul Sportiv Şcolar Miercurea Ciuc 2017-01-13 11:01:21
81 Nyirő Ibolya Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-13 13:30:47
82 Derzsi Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 15:45:32
83 Orbán Csilla Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 15:45:50
84 György Géza-Árpád Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-01-13 16:32:31
85 Hadnagy Jolán Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 17:05:08
86 ÁGOSTON JUDIT Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 17:06:03
87 Hajdu Krisztina Timea Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-13 17:29:01
88 Verestoy Melinda Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 17:36:43
89 Vass Katalin-Emese Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 17:59:24
90 Kopacz Erika Maria Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-13 22:09:07
91 Kánya László Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2017-01-14 19:55:27
92 Mircea Magda Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-15 14:15:20
93 Molnar Levente Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-16 09:15:00
94 csizmas judit Clubul Sportiv Şcolar Miercurea Ciuc 2017-01-16 11:39:07
95 Sata Zenobia Maria Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-16 19:23:17
96 Vizi Eniko Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2017-01-17 08:33:19
97 Bungardean Cornelia Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-17 10:40:42
98 Kelemen Mária Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-17 12:09:24
99 Simon Katalin Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-01-17 17:01:16
100 BENCZI TIBOR-GYÖRGY Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-01-18 12:15:30
101 Savu Corina Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-19 18:51:39
102 Savu Ioan Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-01-19 18:58:09
103 Zbughea Maria Gabriela Alt județ 2017-01-19 19:52:34
104 Bucur Cornelia Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-01-20 16:16:22
105 Lőrincz Csilla Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2017-01-21 19:00:23
106 Todor Imre Liceul Teoretic ”Márton Áron” Miercurea Ciuc 2017-01-21 20:37:23
107 Todorut Delia Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-01-22 11:18:22
108 György Magda Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 18:52:31
109 Kerekes Elod Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 19:17:08
110 Kerekes Margit Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 19:18:17
111 Ilisan Mirela Nicoleta Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-25 18:15:05
112 Cifu Lenuta Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-25 19:05:41
113 Tókos Mária Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-01-26 13:46:34
114 Levente Kovács Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-01-26 14:57:17
115 FERENCZ LASZLO Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-01-26 16:25:35
116 Biás Ákos Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-01-26 16:28:06
117 Karda Margit Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2017-01-26 17:07:02
118 Horváth Adél Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-01-26 19:33:30
119 Flinta István Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-01-26 20:42:59
120 András Izabella Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-01-27 07:23:00
121 Nagy Elemér Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2017-01-27 16:53:36
122 Dénes Attila Şcoala Gimnazială ”János Zsigmond” Dârjiu 2017-01-27 19:05:50
123 Matyas Constanta Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-01-27 22:39:52
124 Tepes Marinela Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-01-27 23:38:51
125 Mátyus István Liceul Tehnologic Corund 2017-01-28 09:47:36
126 Bucur Carmen Mariana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-28 09:51:35
127 Marc Adrian Catalin Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-01-28 10:06:55
128 Urzica Marius Vasile Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-01-28 10:08:33
129 Suciu Sever Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-01-31 18:55:53
130 Hângan Daniela Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2017-01-31 19:33:48
131 Hîngan Ana-Mariana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-31 19:39:03
132 Hosszu Maria Mirela Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-01-31 23:21:00
133 Fodor Emilia Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-01 08:06:28
134 Ilisan Paula Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-01 08:17:50
135 Vaipan Renilda Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-02-02 16:01:19
136 Csetri Eniko Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2017-02-03 15:22:32
137 Braic Carmen Elena Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2017-02-08 10:10:40
138 Bodor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2017-02-08 11:49:35
139 Demeter Magda Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-08 20:23:27
140 Vass Ágota Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-08 20:24:34
141 Szőcs Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-09 19:53:26
142 Egyed Márta Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-09 22:55:04
143 Csata Jolán Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 08:07:29
144 Csata Levente Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-02-10 08:08:43
145 Bálint Melinda-Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 08:28:25
146 Bálint Ștefan-Tibor Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 08:30:48
147 Mirela Petrut Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-10 12:13:49
148 Fákó Hajnal Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-10 21:45:49
149 taran hingan floarea niculina Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-12 15:38:33
150 Vass Ágnes Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-12 20:20:33
151 Nagy Abigél Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-02-15 18:55:11
152 Nagy Abigél Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-02-15 18:55:40
153 TARA IONELA ADRIANA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-17 10:23:15
154 Csáki Enikő Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-02-17 12:10:33
155 Köblös Julianna Olga Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-02-24 12:22:23
156 Bartos Csilla Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-02-24 12:23:16
157 Szabó Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-25 22:55:08
158 Szabó Tünde-Hajnalka Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-03-06 17:42:24
159 Szentes László Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2017-03-22 12:21:18
160 Ambrus László Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2017-03-23 09:31:46
161 VÂLCAN ANCA IRINA Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-04-04 22:09:53
162 Hadnagy Kinga Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2017-05-09 18:38:47
163 Hadnagy Lóránt Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-05-17 12:56:38
164 Peter Maria Lucia Alt județ 2017-07-07 10:52:31
165 Sándor Tünde Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-07-20 21:00:05
166 Miklós Csilla Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2017-07-20 21:05:10
167 NISTOR LAURA LACRAMIOARA Alt județ 2017-09-01 19:13:15
168 NISTOR CLAUDIU Alt județ 2017-09-01 19:14:39
169 Kolumban Csilla Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 09:05:56
170 Ambrus Katinka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 10:05:15
171 Bányász Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 10:10:23
172 Szabó Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 10:55:53
173 Bíró Annamária Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-15 11:03:03
174 Varga Alexandra-Monica Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-09-18 21:35:32
175 György Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-09-24 13:55:39
176 György András Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-09-24 13:56:48
177 Lefter Rozália Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-11 19:11:33

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita