5. METODICA PREDĂRII – ÎNVĂȚĂRII - EVALUĂRII EFICIENTE ÎN INSTITUȚIILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR*


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Bodó Gabriella Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-10-11 16:02:13
2 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-10-11 16:16:57
3 Szabó Jolán-Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-10-11 16:22:25
4 Kristály Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-10-11 16:49:17
5 Gergely Cristina Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-11 19:35:53
6 Bartalis Ágota Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-10-15 11:01:35
7 Sárkány Szabó Zsuzsa Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-15 19:57:54
8 Gergely Eva Timea Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2016-10-17 10:38:23
9 MOLNAR M. CSILLA Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-10-17 13:23:00
10 Bereczki Andrea - Anna Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-10-19 14:43:55
11 Horváth Annamária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2016-10-19 20:56:38
12 Simó Ibolya Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-19 21:40:10
13 Kos Ibolya Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2016-10-20 08:45:52
14 Fákó Hajnal Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-20 14:40:13
15 Oláh Annamária Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-10-20 14:40:58
16 Szőcs Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-20 17:11:06
17 György Andras Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2016-10-20 19:14:36
18 György Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-20 19:17:58
19 Vitos Natália Mária Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-10-21 07:28:14
20 Ambrus Emese Alt județ 2016-10-21 13:24:59
21 Pál Teréz Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2016-10-23 23:45:48
22 Jakab Enikő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-10-26 23:43:16
23 Gyorgy Eva Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-10-27 16:39:18
24 Burus Mária Ella Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-27 20:07:53
25 Szőcs Mària Magdolnaû Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-10-27 20:38:39
26 TÓKOS MÁRIA Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-28 21:39:07
27 KÁNTOR ZSUZSÁNNA Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2016-10-29 18:21:49
28 Voda Teodora Veronica Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:19:51
29 Vilcan Daniela Fana Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:24:56
30 Truța Sanda Gabriela Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:26:48
31 Truța Viorel Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:29:31
32 Trif Melinda Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2016-11-02 11:32:56
33 Bartolf Hedwig ISJ 2016-11-03 08:47:41
34 Mihály Zsuzsánna Iulianna Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-11-03 20:43:18
35 Ferencz Lilla Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2016-11-07 11:12:00
36 Koncz Ottilia Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-08 17:38:10
37 Dobai Judit Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-11-13 10:08:21
38 Karda Margit Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-11-14 21:27:57
39 Szabó Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:04:48
40 Sipos Mária-Magdolna Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:06:15
41 Fodor Annamária Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:07:20
42 Ignat Petronela Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:09:12
43 Kolumbán Csilla Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:10:17
44 Antal-Bacsó Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:11:48
45 Hadnagy Melinda Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-11-17 19:01:41
46 Muresan Dorina Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2016-11-18 19:48:34
47 Bajkó Melinda Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2016-11-19 10:46:12
48 Suciu Sever Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2016-11-20 18:53:56
49 Tothi Csilla Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-21 10:09:16
50 Bucur Marina Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-23 13:46:20
51 Vegh Jeno Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 12:40:37
52 Boros Arpad Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 12:42:07
53 Nagy Elemér Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-29 15:37:20
54 Hatházi Jolán Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-12-12 08:28:19
55 Demeter Emőke Csilla Alt județ 2016-12-20 10:30:29
56 KORPOS LEVENTE Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-12-29 22:20:08
57 György Andrea Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-12-30 08:00:54
58 Stan Ileana Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 18:30:15
59 Anghel Elena-Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 18:31:34
60 Cifu Mirela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 18:58:05
61 HÎNGAN ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-03 19:04:31
62 Mozes Csongor Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-01-05 12:42:23
63 Szőcs Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-01-07 18:46:57
64 STAN ANA- MARIA Alt județ 2017-01-07 19:20:16
65 BODOR HAJNALKA Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2017-01-09 18:13:35
66 HANGAN ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-09 21:43:18
67 Braic Carmen Elena Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2017-01-10 17:31:41
68 Ţifrea Ştefan Mirela Maria Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-10 21:35:40
69 Hîngan Aurelia Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-11 14:21:21
70 Jakab Gabriell Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-12 13:41:15
71 Vilcan Angela Maria Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2017-01-12 19:21:48
72 Jakab Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 09:23:20
73 Verestoy Melinda Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 18:10:57
74 Vass Katalin-Emese Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 18:12:05
75 Derzsi Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 18:16:51
76 ÁGOSTON JUDIT Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 18:20:16
77 Hadnagy Jolán Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 18:22:11
78 Orbán Csilla Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-13 18:24:02
79 Hajdu Krisztina Timea Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-13 20:33:35
80 Kopacz Erika Maria Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-13 22:10:05
81 Mircea Magda Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-15 14:17:14
82 Molnar Levente Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-01-16 09:16:00
83 Sata Zenobia Maria Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-16 19:25:44
84 Vizi Eniko Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2017-01-17 08:35:10
85 Koncz Klara Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2017-01-17 09:52:05
86 Kelemen Mária Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-01-17 12:10:58
87 Savu Corina Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-19 19:00:25
88 Savu Ioan Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-01-19 19:01:57
89 Simon Katalin Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-01-20 09:39:05
90 Urzica Marius Vasile Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-01-20 19:23:02
91 Lőrincz Csilla Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2017-01-21 19:02:41
92 Todorut Delia Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-01-22 11:20:06
93 Benedek Gabriella Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-01-23 20:19:25
94 Kollo Ildiko Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-01-23 21:35:15
95 Köllő Eniko Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-01-24 08:56:39
96 Kerekes Elod Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 19:20:01
97 Kerekes Margit Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-24 19:21:07
98 Cifu Lenuta Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-25 19:08:36
99 György Magda Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-01-25 19:37:23
100 Flinta István Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-01-26 20:45:53
101 Marc Adrian Catalin Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-01-28 09:43:07
102 Bucur Carmen Mariana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-01-28 09:53:01
103 Tepes Marinela Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-01-31 15:15:52
104 Gáll Ibolya Erzsébet Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2017-02-01 14:59:31
105 HANGAN DANIELA Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2017-02-02 20:17:32
106 Hîngan Ana-Maria Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-02-02 20:26:11
107 Mihály Katalin Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-02-03 18:29:14
108 STAN MARIA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-06 13:39:55
109 Țurcă Dana Delia Adriana Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2017-02-08 17:59:45
110 Demeter Magda Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-08 20:27:07
111 Vass Ágota Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-02-08 20:28:12
112 Mirela Petrut Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-10 12:16:16
113 Puskás Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-11 07:10:55
114 taran hingan floarea Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-12 15:41:42
115 Vilcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-12 15:52:10
116 Vilcan Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-12 19:15:08
117 Szabó Emese Tímea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-13 08:19:30
118 Somorai Árpád Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-02-13 12:45:38
119 Stan Daniela Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2017-02-14 18:47:20
120 Stan Sorin Gavril Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-14 18:58:59
121 Lukács Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2017-02-16 10:34:00
122 Vilcan N.Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-16 17:30:17
123 Vilcan N.Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-16 17:39:32
124 Csáki Enikő Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-02-17 12:13:07
125 HOSSZU MARIA-MIRELA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-17 13:44:34
126 Ilisan Paula Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-02-17 13:48:54
127 Caliman Ileana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-02-19 13:54:35
128 Benedek Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-22 18:26:36
129 Köllö Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-22 18:29:59
130 Szőcs Teréz Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-22 18:43:58
131 Mezei Alexandra Eszter Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-22 18:45:28
132 Elekes Borbala Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2017-02-22 18:48:12
133 Ilisan Mihaela Corina Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-24 10:25:29
134 Nagy Abigél Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-02-24 21:36:17
135 Nagy Abigél Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-02-24 21:38:30
136 Bálint Melinda-Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-26 00:00:35
137 Bálint Ștefan-Tibor Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-26 00:15:51
138 Csata Jolán Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-26 08:47:53
139 Csata Levente Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-02-26 08:50:23
140 Egyed Márta Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-26 08:53:17
141 Boér Irma Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-03-05 19:21:46
142 Szép Katalin Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-03-28 12:42:07
143 Szentes Emese Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2017-03-29 17:56:31
144 Csóg Krisztina Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-04-03 16:33:17
145 Fodor Emilia Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-04-04 12:03:19
146 Szabó Tünde-Hajnalka Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-04-07 15:35:33
147 Hadnagy Kinga Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2017-05-09 18:40:00
148 Apostoaiei Katalin Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2017-05-15 16:40:28

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita