7. PROFESORUL MODERN – NOI ROLURI ŞI COMPETENŢE. METODELE SCHIMBĂRII


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Kedves Melinda Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-10 10:41:42
2 Máté Sándor Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-10 13:04:10
3 Antal Enikő Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2016-11-18 16:31:59
4 Becze Maria-Szidonia Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-16 19:48:02
5 Elekes Enikő Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2016-11-18 13:58:47
6 Gyorgy Eva Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-11-20 08:40:11
7 Kiraly Eszter Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2016-11-20 20:59:04
8 Miklos Angella Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-11-21 09:22:40
9 Tothi Csilla Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-21 10:11:15
10 Imecs-Gáll Izabella Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-11-21 10:29:03
11 Páll Edit Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-11-21 12:03:05
12 Pászka Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-11-21 12:04:16
13 Sánta- Suciu Katalin Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-21 13:53:34
14 Tankó Timea- Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-21 13:54:59
15 Silye Erika Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-21 22:09:06
16 Anton Erzsebet Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2016-11-22 11:37:15
17 Anton Erzsebet Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2016-11-22 11:38:58
18 Grecu Iuliana Daniela Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2016-11-22 11:46:00
19 Vass Ágnes Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-22 18:24:00
20 Bănică Mioara Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-23 11:58:19
21 Bîrsan Ildikó Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-23 20:12:33
22 KOPACZ ILONA Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-11-23 20:31:29
23 Mircse Irén Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2016-11-25 16:36:30
24 Fákó Hajnal Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-27 11:03:14
25 Szőcs Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-27 11:04:41
26 Oláh Annamária Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-27 11:07:13
27 Funduc Paula Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2016-11-28 18:52:55
28 Szőcs Anna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2016-11-28 19:08:56
29 Szőgyör Mária Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2016-11-29 19:26:06
30 Solyom Zsuzsanna Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2016-11-30 10:20:54
31 Albert Hajnal Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-12-01 00:00:08
32 Szeles Judith Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-12-03 18:51:53
33 Zediu Tereza Şcoala Gimnazială ”Domokos Pál Péter” Lunca de Sus 2016-12-04 16:14:37
34 Zediu Petrea Şcoala Gimnazială ”Domokos Pál Péter” Lunca de Sus 2016-12-04 16:17:20
35 ÁGOSTON JUDIT Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-12-06 17:46:21
36 Hadnagy Jolán Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-12-06 17:46:29
37 Molnár Anna-Mária Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2016-12-09 18:20:38
38 Hatházi Jolán Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-12-12 08:31:42
39 Casiadi Bakó Dorottya Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2016-12-12 21:55:43
40 Nagy Éva-Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-12-23 18:08:38
41 Abos Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2016-12-28 13:09:14
42 Kovács Zsuzsanna Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2016-12-29 07:39:45
43 NEMETH CAMELIA Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-01-01 17:14:16
44 Vaszi Zita Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2017-01-02 19:32:29
45 Kovács Réka Mária Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-04 14:16:43
46 Lőrincz Ildikó - Katalin Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-01-17 11:39:04
47 Lázár Ágota Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-01-17 11:40:30
48 Gothárd-Kis Zita-Ilona Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2017-01-22 10:22:57
49 Bőjte Ágota Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-01-23 11:27:44
50 Horvát Enikő Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2017-01-23 15:39:36
51 György Orsolya Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-25 14:34:56
52 Burus Carmen Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-01-30 23:16:36
53 Szabó Tünde-Hajnalka2 Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-01-31 09:02:18
54 Molnar Margareta Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-01-31 14:04:23
55 Becze Melinda Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-02-04 12:28:02
56 Szőcs Teréz Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-05 13:35:08
57 Köllő Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-06 16:28:58
58 Horváth Adél Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-02-07 06:57:11
59 Mezei Alexandra Eszter Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-10 14:15:12
60 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-02-10 20:24:35
61 Puskás Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-11 07:09:17
62 Csergo Melinda Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2017-02-11 19:38:58
63 Demeter Ibolya Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-02-13 15:37:24
64 Szilveszter Réka Andrea Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-02-13 15:40:43
65 Domokos Tünde Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-02-13 15:42:54
66 Forika Kinga.Emese Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-02-14 18:49:53
67 Rényi Hilda Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-02-14 22:00:52
68 Blága Anikó Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-02-15 18:15:27
69 Fulop Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-02-15 19:19:39
70 virginas zolna Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-02-18 18:30:09
71 Kovács Renáta Liceul Tehnologic Corund 2017-02-23 19:57:57
72 Benedek Apollonia Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-02-24 21:27:07
73 Simon Megyaszai Kinga Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2017-03-04 21:51:38
74 Mihály Magdolna Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2017-03-06 06:53:25
75 Jakacs Attila Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-03-12 10:01:26
76 Tánczos Viktória Anna Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2017-07-07 19:01:48
77 Csáki Orsolya Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2017-07-17 11:38:36

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita