1. DEZVOLTAREA COMPETENȚELOR IT


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 KÖBLÖS JULIANNA OLGA Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-10-19 19:27:00
2 Bartos Csilla Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-10-19 20:54:50
3 Balázs Zsolt Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-23 18:36:13
4 Demeter Timea Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-23 19:43:15
5 Demeter Csanád Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-23 19:45:43
6 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-10-24 20:54:18
7 Borka Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 09:05:25
8 Simon Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 09:06:20
9 Kovács Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 09:07:12
10 Ferencz-Csiki Gabriella Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-25 15:08:20
11 Kelemen Kincső-Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-26 16:04:09
12 Bartha Éva- Judit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-26 18:07:51
13 TÖRÖK ZSUZSANNA Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-26 18:11:10
14 Ács Magdolna Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-10-27 11:14:31
15 Nagy Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-10-27 11:16:53
16 GYÖRGY CSILLA Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-27 12:57:38
17 Ferencz Edith Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-10-28 18:28:42
18 Csomor Tunde Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-29 16:44:19
19 Szenner Judit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-30 10:56:22
20 Sándor Piroska Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-30 10:58:59
21 Molnár Mária-Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-30 11:01:10
22 Sára Gyöngyi-Mária Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-30 11:31:24
23 Dávid Éva Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-30 11:33:49
24 Szilágyi Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-30 11:35:25
25 Csortán Enikő Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-10-30 18:24:22
26 Gall Ildiko Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-01 20:49:02
27 Portik Orás Ildikó Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-11-02 08:49:06
28 Portik Edit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-02 09:12:58
29 Dobai Mária - Erika Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:59:59
30 Török Ildikó-Kinga Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2017-11-03 12:03:15
31 Szász Mária - Magdolna Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-11-06 14:25:49
32 Tiboldi Sándor Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2017-11-06 20:53:07
33 Márton Annamária Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-11-09 10:01:58
34 Kozán Mária Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-11-09 10:04:28
35 Portik Blanka-Mária Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-11-09 19:05:47
36 Gáll Ida Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-10 14:28:06
37 Biró Anna-Veronika Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-10 14:30:46
38 Silló Juliánna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2017-11-10 18:03:06
39 Benedekfi Elza Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-11-10 19:52:11
40 Benedekfi Elza Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-10 19:53:23
41 Bakos Zsófia Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-11-10 22:51:34
42 Biró Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2017-11-10 23:40:33
43 Román Melinda Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-11-11 14:26:51
44 Fazakas Mónika Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-11-13 10:12:18
45 Burus Carmen Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-11-21 23:31:05
46 Nagy Imre-Zsolt Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2017-11-22 12:21:59
47 Szabó Ágoston-Attila Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2017-11-27 16:46:28
48 Lázár Nóra Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-28 12:00:50
49 Gáll Árpád Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-28 12:12:13
50 Csiki Zoltan Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2017-11-29 19:03:55
51 Egyed Daniela Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-12-07 15:04:32
52 Nemes Cristina Gabriela Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2017-12-07 16:46:14
53 Pop_benedek Mirela Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-12-13 13:17:42
54 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-12-13 21:59:08

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita