3. 4. 5. MANAGEMENTULUI INSTITUȚIILOR DE ÎNVĂŢĂMÂNT PREUNIVERSITAR*


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Gál Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2017-10-19 18:08:37
2 Lefter Rozália Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-19 19:45:29
3 Hadnagy Kinga Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2017-10-20 08:44:22
4 Hadnagy Lóránt Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-10-20 22:46:26
5 AMBRUS ERNA Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2017-10-22 17:20:58
6 Miklós Réka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-22 19:40:24
7 Szabó Tünde-Hajnalka Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-10-23 13:42:40
8 Demeter Csanád Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-23 19:50:49
9 Musca Mihaela Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2017-10-23 22:22:58
10 MIklós Csilla Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2017-10-28 15:49:28
11 Sándor Tünde Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-10-28 15:51:47
12 Majla Géza Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-10-29 14:53:06
13 Imecs-Gáll Izabella Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2017-10-30 19:39:02
14 Varga Alexandra-Monica Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-10-31 11:19:00
15 Birta Mária Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-10-31 15:53:39
16 Gábos Anna Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2017-11-03 11:44:39
17 Nagy Endre Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2017-11-03 11:46:35
18 ROTARU ANA-AURELIA Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-11-03 21:32:04
19 Csomor Tunde Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-11-04 13:18:57
20 Antal Hajnal Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2017-11-04 17:10:43
21 Verestoi Nóra Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2017-11-04 17:13:07
22 Kovács Károly Alt județ 2017-11-05 20:00:53
23 IMRE LDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-11-06 19:35:01
24 Péterfi Antónia - Imola Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-11-06 19:36:34
25 Szabó Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-08 11:15:54
26 Bányász Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-08 11:17:54
27 Elekes-Köllő Márta Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2017-11-08 16:28:47
28 Elekes-Köllő Márta Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2017-11-08 16:28:56
29 György András Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-08 22:28:25
30 György Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-08 22:29:57
31 Bíró Annamária Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-09 09:24:18
32 Kolumbán Csilla Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-09 12:03:42
33 Ambrus Katinka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-11 15:09:25
34 Stan Camelia Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-11-12 16:39:26
35 Szőcs Andor-Ferenc Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-11-13 18:02:34
36 Gergely Katalin Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-11-13 20:30:52
37 Both Virág Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-11-13 20:56:01
38 Ferencz Laura Kinga Şcoala Gimnazială ”Domokos Pál Péter” Lunca de Sus 2017-11-14 11:56:57
39 Végh Jenő Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2017-11-16 12:41:14
40 Boros Árpád Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2017-11-16 12:42:29
41 Rabya Edith Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2017-11-16 19:23:02
42 Cercel Ramona Andreia Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2017-11-17 15:10:47
43 Fehér Bíborka Lilla Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2017-11-17 17:20:28
44 Kiss Emese Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2017-11-27 11:48:13
45 Beke Margit Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2017-11-27 11:55:52
46 Kovács Enikő Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2017-11-27 18:12:14
47 NEMES CRISTINA GABRIELA Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2017-12-07 10:55:10
48 Tóth Gyöngyi Alt județ 2017-12-07 11:14:34
49 Szabó Katalin Alt județ 2017-12-07 11:17:29
50 Fazekaș Erika Alt județ 2017-12-07 11:21:10
51 Szász Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2017-12-10 22:02:40
52 Pop-Benedek Mirela Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-12-13 16:45:17
53 Lakatos Sándor Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2017-12-15 14:15:45
54 Dimén-Varga László Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-12-15 15:05:09
55 Horváth Rozália Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-12-16 19:37:09
56 Popovics Angéla Tünde Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2018-01-08 13:01:37
57 Birta Tünde Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2018-01-08 15:47:56
58 Fancsali Éva Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2018-01-11 19:12:50
59 Antal Adrian-Grigore Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2018-01-13 09:05:25
60 Antal Cristina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2018-01-13 09:07:08
61 Caliman Ileana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2018-01-15 20:23:02
62 PETER MARIA Alt județ 2018-01-28 14:58:12
63 Maghei-Calinovici Alina Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2018-01-29 16:30:58
64 Király Ágnes Alt județ 2018-02-13 09:14:39
65 Buslig Dalma-Maria Alt județ 2018-02-13 09:25:41
66 Sipos Mariana Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2018-02-17 18:38:20
67 Pásztor Viola Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2018-02-20 17:18:51
68 Pálosi Veronika Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2018-02-21 18:31:05
69 Bilibok Julianna Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2018-02-24 11:17:55
70 Péter Kinga-Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2018-02-27 14:46:15
71 Gáll Erzsébet Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2018-05-02 20:50:17
72 Bekő Melinda-Erzsébet Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2018-03-13 12:25:24
73 Regian Melinda Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2018-03-14 09:11:13
74 Mureșan Mariana Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2018-03-16 22:00:08
75 Kovács Tímea Erzsébet Alt județ 2018-03-19 18:41:48
76 csatlos oana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2018-03-20 09:07:18
77 Fejér Zita Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2018-04-20 10:20:23
78 Zöld Ilona Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2018-04-03 21:52:18
79 SZABO ZSOLT Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2018-05-08 00:41:11

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita