7. PROFESORUL MODERN – NOI ROLURI ŞI COMPETENŢE. METODELE SCHIMBĂRII


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Borok Adél Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-21 12:11:54
2 Kapás Réka Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2017-10-21 12:13:25
3 Elekes Enikő Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-10-24 14:25:02
4 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-10-24 20:51:42
5 Szász Izabella Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-10-24 20:59:35
6 Rényi Hilda Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-10-25 08:30:46
7 Csomor Tunde Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-26 17:48:00
8 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-26 19:06:25
9 Fekete Adél Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-26 19:09:54
10 Lacz Antónia Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-10-27 10:44:38
11 Tulit Gabriella Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-10-27 18:14:32
12 Mircse Irén Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-10-27 18:35:42
13 Tompos Kinga Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2017-10-27 22:08:53
14 Szakács Emili Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-10-28 11:56:58
15 András Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-30 14:07:12
16 Szabo Timea Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-31 14:04:42
17 Séra Erzsébet Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-11-01 17:08:45
18 Fazakas Irén Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-11-01 20:57:09
19 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-11-01 22:58:45
20 Gábos Anna Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2017-11-02 11:13:26
21 Nagy Endre Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2017-11-02 11:14:49
22 Bartalis Ágota Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-02 13:12:28
23 Péter-Bartha Emese-Katalin Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-11-02 15:22:20
24 Mihály Katalin Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-11-02 17:01:14
25 IMRE LDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-11-03 15:31:54
26 Péterfi Antónia - Imola Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-11-03 15:36:47
27 Pál Edina Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-11-03 16:11:42
28 Fodor Etelka Éva Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-04 12:39:48
29 Țăran Alexandra Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-11-04 15:21:36
30 Kánya Enikő Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-05 21:39:50
31 FÁBIÁN LAURA Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-06 20:25:58
32 Kövecsi Nagy Katalin Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-11-07 11:04:58
33 Csomor Emoke Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-11-07 17:29:16
34 Kolozsvári Borbála Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-07 19:09:04
35 Szász ZIta Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-11-08 20:12:12
36 Antal Etelka Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-11-10 14:52:57
37 Dobos Melinda Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2017-11-10 14:55:06
38 Antal Etelka Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2017-11-10 14:58:36
39 Dénes Ildikó Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-11-10 19:40:07
40 Holló Edit Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-11-12 22:42:33
41 Zongor-Jonas Gyongyvirag Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-11-13 19:58:16
42 Demeter Èva Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-11-14 06:19:18
43 Dávid - Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-11-16 20:04:39
44 Kapusi Emese Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-11-18 20:20:18
45 MÁTHÉ MÁRIA-MAGDOLNA Şcoala Gimnazială ”Domokos Pál Péter” Lunca de Sus 2017-11-20 10:41:00
46 PAP ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Domokos Pál Péter” Lunca de Sus 2017-11-20 10:52:55
47 Vilcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-21 18:31:33
48 Nagy Imre-Zsolt Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2017-11-22 12:23:52
49 Veress Imola Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-23 09:20:53
50 Bartolf Hedwig ISJ 2017-11-24 13:02:41
51 Gábos Mihály Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-11-27 18:53:05
52 Nistor Mircea Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2017-12-07 10:46:41
53 GHIȚĂ APOSTOL Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-12-14 14:02:57
54 Nagy Elemér Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2017-12-14 21:14:35
55 ORBÁN ERIKA GABRIELLA Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-12-15 12:41:38
56 Simon Megyaszai Kinga Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2017-12-27 14:15:46
57 ȚÂRA IONELA ADRIANA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:10:04
58 HOSSZU MARIA MIRELA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:11:07
59 ILISAN PAULA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:12:18
60 RÎTEA ANAMARIA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:13:54
61 FODOR EMILIA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:15:46
62 SUCIU ELENA MIHAELA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:17:02
63 CSIKI ADINA ANCA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:21:07
64 DEAC VASILICA- ILEANA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:23:38
65 OLARU ANCA- MARIA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:25:50
66 MOLDOVAN RODICA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:29:46
67 STAN LAURA- MARIETA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:32:00
68 FERENCZI ANIȘOARA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:36:13
69 VODĂ ANA- ADRIANA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:40:08
70 LUCA RALUCA- CRISTINA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:42:44
71 ȚĂRAN IULIANA- FLORINA Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 13:44:50
72 SAIGO ANCA COSMINA Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-01-10 14:16:03
73 ZAIȚ LENUȚA Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2018-01-10 14:17:13
74 AVRAM NELI EMILIANA Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2018-01-10 14:20:57
75 STAN FLOAREA Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-01-10 14:22:05
76 TORNEA RAMONA Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-01-10 14:23:09
77 PLATON LIGIA Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-01-10 14:24:11
78 DOBREAN CĂTĂLINA Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-01-10 14:25:15
79 SZEP- GASPAR HENRIETTE Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2018-01-10 15:43:35
80 Fancsali Éva Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2018-01-11 19:09:54
81 KONCZ KLÁRA Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2018-01-15 14:04:44
82 Groza Laura Catalina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-01-16 17:34:06
83 Csetri Eniko Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2018-01-16 19:26:37
84 Jónás Ibolya Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2018-01-30 22:18:54
85 Kőrössy Ildikó Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2018-02-06 10:58:53
86 Miklós Mónika Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2018-02-07 21:09:58
87 Caliman Ileana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2018-02-20 14:44:12

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita