8. ÎNVĂȚAREA PRIN JOC


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Csomor Emoke Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-19 15:52:39
2 KÖBLÖS JULIANNA OLGA Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-10-19 19:33:19
3 Bartos Csilla Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-10-19 20:48:40
4 Máté Sándor Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-20 11:12:05
5 Kövecsi Ana-MAria Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-20 14:48:33
6 Bencze Etelka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-20 19:24:21
7 Márton Annamária Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-20 22:28:52
8 Bodó Gabriella Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-21 04:42:43
9 Miklós Adél Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-21 04:57:22
10 Borok Adel Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-21 09:14:21
11 Gyorgy Eva Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-21 09:41:09
12 Balázs Etelka Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2017-10-21 09:49:24
13 Kapás Réka Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2017-10-21 12:01:45
14 Keresztes Ágnes Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 18:53:17
15 Kristály Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-21 19:29:39
16 Tóth Vilma Ilona Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-10-21 21:52:15
17 Silye Erika Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-21 21:59:36
18 Mészáros Melinda Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-10-21 22:19:15
19 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-10-22 09:24:28
20 Péter Ildikó Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2017-10-22 12:47:54
21 Cseke Margit Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2017-10-22 13:18:34
22 Antal Kinga-Adél Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-22 16:09:12
23 AMBRUS ERNA Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2017-10-22 17:19:28
24 Miklós Réka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-22 19:55:53
25 Török- Lázár Anna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-22 21:48:14
26 Szabó-Mező Margit Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-22 21:51:06
27 Szőcs Edit Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-22 21:53:27
28 Amrus Erika Liceul Tehnologic Corund 2017-10-23 10:18:50
29 István Gyöngyvér Liceul Tehnologic Corund 2017-10-23 10:20:54
30 Lajos Zsuzsa Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-23 14:23:13
31 Györfi Hajnal Liceul Tehnologic Corund 2017-10-23 16:13:59
32 Herczeg Éva Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-10-23 18:50:31
33 Boér Gabriella Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2017-10-23 20:48:38
34 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-23 21:06:57
35 Fóris Ildikó Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-10-23 21:08:57
36 Szén Olga Alt județ 2017-10-23 21:21:01
37 Pálffy - Asztalos Gyöngyi Alt județ 2017-10-23 21:23:14
38 Kovács Júlia Alt județ 2017-10-23 21:25:40
39 Munteanu Korodi Melinda Alt județ 2017-10-23 21:27:50
40 FEKETE ADÉL Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-23 21:38:09
41 Madaras Csilla Gabriella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-23 23:21:21
42 Beke Gyöngyi Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-24 00:57:56
43 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-24 08:43:07
44 Máthé Kinga- Bernadett Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-10-24 08:59:00
45 Lázár Ágota Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-10-24 08:59:40
46 Lőrincz Ildikó Katalin Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-10-24 09:01:29
47 Bencze Szilárd Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-10-24 09:02:26
48 Birta Melinda Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:09:57
49 Cseresnyés Borbála - Csilla Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:11:31
50 Muresan Erika - Krisztina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:12:33
51 Miklós Enikő Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:14:07
52 Simófi Melinda Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:17:21
53 Szabo - Balázs Beáta - Timea Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-24 13:19:14
54 Molnár Klementina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:38:41
55 Antal-Biró Csilla Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:40:43
56 Anton Erzsebet Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-24 15:03:05
57 Anton Erzsebet Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-24 15:04:51
58 Szabó Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-24 17:56:12
59 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-10-24 20:49:44
60 Szász Izabella Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-10-24 20:53:51
61 Borka Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 10:08:22
62 Simon Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 10:09:13
63 Kovács Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 10:10:14
64 Karda Erika Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-25 17:11:31
65 Séra Erzsébet Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-26 05:25:53
66 Tothi Csilla Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-10-26 16:03:29
67 Miklós Angella Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-10-26 16:17:27
68 Beke Gyöngyi Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-10-26 17:09:13
69 Csomor Tunde Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-26 17:40:30
70 Biró Edina Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-26 19:37:52
71 Kosz- Dobos Szilvia Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-26 19:38:33
72 Csedó Magdolna Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-10-26 20:07:48
73 Kosz- Dobos Szilvia Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-26 20:26:35
74 Mircse Irén Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-10-27 18:38:02
75 László Ildikó Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-27 19:47:44
76 Ferencz Edith Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-10-28 18:25:39
77 Tamás Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-10-29 22:54:41
78 Bőjte Ágota Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-30 11:20:15
79 Larcher Klára Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-10-30 18:13:41
80 Miklós Mónika Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2017-11-01 07:42:46
81 Kisfaludi Klára Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-01 10:11:51
82 Pitó Emese Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-11-01 22:15:28
83 Hunyadi Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-11-01 22:52:36
84 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-11-01 22:56:10
85 Szilveszter Réka-Andrea Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-02 11:12:00
86 Kiss Andrea Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2017-11-02 11:27:38
87 András Cristina - Izabela Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2017-11-02 11:29:06
88 Both Virág Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-11-02 12:05:27
89 Dobai Mária - Erika Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:34:09
90 Funduc Paula Teodora Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:50:52
91 Benedek Tímea Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2017-11-02 15:32:45
92 Ilkei Judit Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2017-11-03 00:35:08
93 Vass Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-11-03 13:13:52
94 DOMOKOS TÜNDE Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-03 19:40:50
95 Bodor Klara Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-11-03 23:18:46
96 Kovacs Eva Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-11-04 12:51:10
97 Țăran Alexandra Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-11-04 15:23:06
98 Demeter Melinda Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-05 16:01:28
99 Demeter Ibolya Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-06 06:52:13
100 Farkas Enikő Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-11-06 09:11:06
101 Iszlai Kinga Timea Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-11-06 10:06:14
102 Csiki Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-11-06 10:07:34
103 Benedek Enikő Rozália Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-11-06 10:11:18
104 Ádám Zsolt Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-11-06 10:17:27
105 Major Ildiko katalin Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-11-06 10:50:45
106 Miklós Enikő Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-11-06 14:44:04
107 Takács Ilona-Zita Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-11-06 22:16:23
108 Szasz Katalin Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2017-11-07 11:09:19
109 Jónás Ibolya Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2017-11-07 11:43:19
110 Puskás Tünde - Mária Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-11-07 19:01:16
111 ALBERT SZIDÓNIA Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-08 07:57:52
112 Kurkó Edith Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-08 09:01:52
113 Balázs Enikő Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-11-08 09:22:38
114 Bán Ildikó Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-11-08 14:08:57
115 Miklós Annamária Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2017-11-08 15:13:00
116 Szász ZIta Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-11-08 20:15:18
117 Sebestyén Csilla Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2017-11-08 20:28:36
118 Lázár Éva Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2017-11-09 15:29:48
119 Veres Éva Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-11-09 20:45:48
120 Szebeni Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-10 19:25:25
121 Buzogány Elisabeta Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-11-13 10:14:31
122 Nagy Hajnal Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-11-13 10:15:45
123 Zongor-Jonas Gyongyvirag Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-11-13 19:55:12
124 Demeter Èva Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-11-14 06:10:37
125 VARGA ORSOLYA Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2017-11-14 08:36:55
126 Bodurian Ágota Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2017-11-14 09:17:12
127 Miklós Beáta Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-15 09:31:20
128 Nagy Ágota Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-15 10:10:28
129 Botházi Emőke Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-11-15 13:20:58
130 Erdély Hajnalka Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-15 20:17:17
131 Dávid - Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-11-16 19:58:06
132 Kapusi Emese Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-11-18 20:09:11
133 Derzsi Bernadette Grădiniţa ”Zsibongó” Odorheiu Secuiesc 2017-11-21 13:51:14
134 András Szilvia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-11-21 20:52:12
135 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-11-21 22:47:31
136 Nagy Imre-Zsolt Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2017-11-22 12:26:18
137 Veress Imola Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-23 09:15:32
138 Török Tünde Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2017-11-26 18:08:26
139 Tankó Enikő Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-11-26 18:18:54
140 Jakab Klára Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2017-11-27 11:11:08
141 Gáll Anna Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2017-11-27 11:13:24
142 Moldvan Erika Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2017-11-27 11:19:15
143 Fülöp Ildikó Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2017-11-28 10:23:38
144 Tima Mária-Magdolna Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2017-11-28 11:18:53
145 Mihály Magdolna Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2017-11-29 08:30:28
146 Bedő Gizella Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-12-03 21:48:13
147 Kovács Erika Şcoala Gimnazială ”János Zsigmond” Dârjiu 2017-12-08 20:30:34
148 Tifán Csaba-Gáspár Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2017-12-11 02:04:25
149 Gothárd-Kis Zita-Ilona Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2017-12-13 22:01:06

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita