1. PROGRAM DE SPRIJIN PENTRU CANDIDAŢII LA EXAMENUL DE DEFINITIVAT/TITULARIZARE 2017


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Szilagyi Bernadette Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2016-11-14 21:34:37
2 Ferencz Szidónia Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-14 22:00:48
3 Borbély Orsolya Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-15 16:22:10
4 Tamás-Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2016-11-15 21:07:22
5 Vaszi Tünde Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2016-11-16 11:12:51
6 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-16 17:47:55
7 Keresztes Anna-Mária Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2016-11-17 12:02:49
8 Dobai Bettina Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-17 14:31:31
9 Dobai Bettina Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-17 14:32:41
10 Lorinczi Julia Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-19 11:07:29
11 Fazakas Enikő Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-19 21:33:06
12 Geréd Erzsébet Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-21 14:59:48
13 Juhász Izabella Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-21 15:01:34
14 Jakab Csilla Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 17:18:08
15 Székely Mikolt Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-22 21:31:32
16 Fulop Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-11-23 21:23:37
17 Keresztély Viola Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2016-11-24 14:12:09
18 Covasan Marcela Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2016-11-25 11:51:51
19 Timár Enikő Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-27 10:01:53
20 Darvas Zita-Katalin Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-11-29 22:31:28
21 Mihály Magdolna Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2016-11-30 08:59:02
22 BARTOS EMŐKE-MÁRIA Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-11-30 10:45:10
23 Szabo Timea Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-12-06 12:57:58
24 Laczkó Magdolna Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-12-06 19:49:15
25 Oace Renata Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-12-07 14:12:29
26 Major Emőke Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-12-27 13:09:06
27 Korodi Szende Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2016-12-27 13:42:54
28 Bartis Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2016-12-27 14:13:20
29 Korodi Szende Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-12-27 14:15:12
30 Balog Juliánna Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-07 12:16:01

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita