2. DEZVOLTAREA COMPETENŢELOR DIDACTICE DE EVALUARE A ÎNVĂŢĂRII PRIN EXAMENE NAŢIONALE


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Demeter Ibolya Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-11-17 09:25:39
2 Hadambu Cristina Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-21 21:10:13
3 Fulop Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-11-23 21:27:58
4 Bandas Luminita- Ramona Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-02-14 16:47:40
5 Boca Adriana-Irina Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-02-15 15:46:28
6 SZABO ZSOLT Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2017-02-15 16:15:48
7 Apostoaiei Katalin Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2017-02-15 16:32:38
8 Balázs-Gudor Margit Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-02-15 16:38:41
9 Hângan Daniela Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2017-02-15 16:39:30
10 Grădinariu Nicoleta Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2017-02-15 16:52:02
11 Sava Cornelia Elena Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-02-15 17:02:28
12 Bucur Mariana Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-02-15 17:05:02
13 Nemes Cristina Gabriela Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2017-02-15 17:06:01
14 NATEA ALINA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-02-15 17:13:20
15 Tepes Carmen-Maria Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2017-02-15 17:13:59
16 Nistor Rares Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2017-02-15 18:04:05
17 Balázs Boróka Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-02-15 18:13:26
18 MURESAN MARIANA Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2017-02-15 18:35:21
19 Sándor Ibolya Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-02-15 19:12:25
20 Pop Dobrean Maria Cristina Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2017-02-15 19:21:47
21 Demeter Andrea Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2017-02-15 19:46:43
22 Ţepeș Marinela Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-15 19:55:16
23 Cătinean Ligia Dănuța Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-02-15 20:42:48
24 ȚEPEȘ IULIANA Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2017-02-15 21:00:43
25 Coşarcă Cristina-Lenuţa Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-02-15 21:14:28
26 Ilisan Mihaela-Corina Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-15 21:23:43
27 Hadambu Cristina Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-15 21:24:08
28 Hadambu Cristina Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-15 21:24:29
29 STRASSZER DOINIȚA Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2017-02-15 21:53:13
30 Nan Cosmina Maria Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2017-02-15 22:06:34
31 Cătinean Ligia Dănuța Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-02-15 22:25:36
32 Hîngan Țifrea Anca Maria Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-02-15 22:31:06
33 Ambrus Hajnalka Liceul Tehnologic Corund 2017-02-15 22:54:27
34 Császár Tünde Márta Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-02-16 07:23:25
35 Dudila Carmen Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2017-02-16 08:02:45
36 Oanea Oana-Larisa Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-02-16 08:09:47
37 Jakab Hanga-Noémi Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-02-16 09:34:05
38 Circeanu Claudia Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2017-02-16 12:08:38
39 Farkas Helga Erika Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2017-02-16 12:10:40
40 Bors Kinga Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-02-16 13:31:38
41 Hadambu Cristina Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-16 13:43:37
42 Bogos Beata Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2017-02-16 15:20:15
43 Bogos Beata Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2017-02-16 15:21:20
44 TARAN LILIANA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-02-16 16:12:23
45 Bucur Carmen Mariana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2017-02-16 16:21:48
46 LAZAR LILIANA Şcoala Gimnazială Tulgheş 2017-02-16 16:42:36
47 Laczko- Rusu Mirela- Aurica Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-16 17:16:25
48 Tifrea Ana Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-02-16 17:50:20
49 Asaftei Monalisa Geanina Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2017-02-16 18:51:50
50 Gabor Crina Mihaela Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-02-16 20:35:30
51 Vilcan Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-02-16 20:54:54
52 FILIP SIMONA Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2017-02-16 21:51:17
53 PETRUȚ RITA Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2017-02-17 12:09:18
54 Nagy Silvia Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2017-02-17 18:38:56
55 Kondratovici Lenuta Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2017-02-18 20:08:33
56 Antal Eva Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2017-02-18 20:09:36
57 Buta Elena Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2017-02-19 20:07:20
58 Popa Cristina Maria Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2017-02-19 22:26:06
59 Csiki Luminiţa-Maria Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2017-02-19 22:52:45
60 RUGINĂ IONELA CORNELIA Şcoala Gimnazială Tulgheş 2017-02-20 09:15:31
61 Borta Elvira Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-20 15:52:09
62 Laurentiu Mirela Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-20 16:12:25
63 Bakos Zsófia Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-21 15:07:39
64 CARAUSU ANCA-MARILENA Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2017-02-22 19:17:33
65 Berekméri Dalma Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2017-02-22 19:28:54
66 Ignat Petronela Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-02-23 11:07:30
67 Petres Katalin Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2017-02-23 20:00:35
68 György Géza-Árpád Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-02-23 20:37:12
69 Sándor Anna Mária Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2017-02-24 20:56:20
70 Mezei Mihaela-Petronela Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-02-25 10:36:42
71 Truţa Ioana-Teodora Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-02-25 10:40:14
72 Teslovan Mariana Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2017-02-25 10:43:14
73 Lefter Rozalia Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-02-25 13:57:40
74 Páll Zselyke Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2017-02-26 13:15:42
75 Nagy Edit Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-02-26 23:04:33

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita