4. PREDAREA LIMBII ROMÂNE ÎN GRĂDINIŢELE CU PREDARE ÎN LIMBILE MINORITĂŢILOR NAŢIONALE


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Csáki Rozália Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2016-11-14 20:37:40
2 Vajda Erika Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 21:38:42
3 Szilagyi Bernadette Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2016-11-14 21:41:41
4 Orbán Tünde Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2016-11-14 21:44:11
5 Lőrincz Piroska Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 21:44:41
6 Magyari Rákhel Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-11-14 21:47:32
7 Szász Klementina Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Satu Mare 2016-11-14 21:48:47
8 Biró Noémi Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2016-11-14 21:52:44
9 Miklós Réka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-14 21:53:49
10 Ferencz Szidónia Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-14 22:09:09
11 Imre Malvina Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:22:05
12 Dobos Melinda Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2016-11-14 23:06:18
13 Laczkó Csilla Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2016-11-14 23:33:10
14 Kövecsi Anna-Mária Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-11-15 07:48:16
15 Csibi Gabriell Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2016-11-15 08:02:24
16 Kelemen Tekla Maria Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 08:57:29
17 Izsák Emese Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 09:11:23
18 Kósa Katalin Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 09:24:25
19 Pál Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 09:26:13
20 Gyorgy Melania Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2016-11-15 12:32:51
21 Veress Edit Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2016-11-15 13:10:39
22 Józsa Kinga Grădiniţa ”Zsibongó” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 13:51:49
23 Fekete-Bartos Kinga Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-11-15 14:10:52
24 Kedei Adél Maria Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-15 15:06:45
25 Borbély Orsolya Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-15 16:23:52
26 Györfi hajnal Liceul Tehnologic Corund 2016-11-15 16:24:00
27 Magyari Hilda-Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-11-15 16:49:49
28 Muresan Erika - Krisztina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2016-11-15 16:51:39
29 Kovács Katalin Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 16:53:51
30 Becze Melinda Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2016-11-15 17:21:45
31 Szőcs Ottilia-Anna Alt județ 2016-11-15 17:26:28
32 BERTALAN AGOTA Liceul Tehnologic Corund 2016-11-15 18:26:22
33 Kovács Katalin Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 18:30:35
34 Kovács Katalin Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 18:31:41
35 Molnos Katalin Liceul Tehnologic Corund 2016-11-15 18:51:38
36 FÜLEI ÉVA Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-11-15 19:22:16
37 Kovács Réka Mária Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-15 19:46:20
38 Raffai Szilvia Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 20:13:05
39 Cseresnyes Borbala-Csilla Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2016-11-15 21:15:16
40 Boldizsár Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-15 21:33:51
41 Kosa Kovács Erzsébet Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2016-11-15 23:06:02
42 Kosa Kovács Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-15 23:07:43
43 Pál Eleonóra Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2016-11-16 08:07:51
44 Gál Ildikó Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-16 08:11:00
45 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-16 17:50:02
46 Becze Maria-Szidonia Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-16 19:18:23
47 Fazakas Annamaria Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-11-17 09:00:36
48 Lajos Zsuzsa Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-17 13:17:31
49 Borbély Ibolya-Éva Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-17 17:51:40
50 Birta Melinda Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2016-11-18 08:12:11
51 Boga Emőke Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2016-11-18 13:09:36
52 Boldizsár Katalin Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-11-18 14:41:45
53 Gáll Annamária Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2016-11-18 14:44:18
54 Bálint Haynalka Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2016-11-18 16:36:26
55 Dobai Kinga Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2016-11-18 19:56:36
56 Márton Tünde Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-18 23:36:17
57 GERGELY EDIT Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-19 08:38:51
58 Szőcs-Gor Ana Alt județ 2016-11-19 10:05:41
59 Mucea Blanka Borbala Alt județ 2016-11-19 11:23:12
60 Sofalvi Emese Liceul Tehnologic Corund 2016-11-19 16:48:23
61 Tamási Cecília Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-11-19 18:09:52
62 Borbély Ibolya-Éva Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-19 19:53:06
63 Gyarmati Antonia Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-20 17:49:25
64 Ambrus Erika Liceul Tehnologic Corund 2016-11-20 23:21:21
65 Sánta- Suciu Katalin Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-21 13:34:23
66 István Gyöngyvér Liceul Tehnologic Corund 2016-11-21 19:03:11
67 Gáll Ágota Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2016-11-21 19:35:53
68 Boros Enikő - Ilona Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-11-22 07:51:42
69 Tófalvi Ildikó Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-11-22 07:53:10
70 Vizi Krisztina Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2016-11-22 14:02:24
71 PÁL Enikő-----ROMÁNIA, HARGITA MEGYE Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-22 19:02:47
72 Kovacs Julia Alt județ 2016-11-23 08:51:21
73 Biro Helga Alt județ 2016-11-23 08:55:44
74 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-23 21:04:35
75 Kósa Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-27 11:48:06
76 Olasz Judith Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Satu Mare 2016-12-05 17:11:33
77 Miklós Boglárka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-12-08 19:59:28
78 Urszuly Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-12-12 21:15:36
79 Miklós Adél Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-12-14 09:16:03
80 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-12-18 13:27:09
81 Bokor Timea Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:16:16
82 Antal Júlia Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:17:26
83 Ábrahám Anikó Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-01-06 17:44:42
84 Bencző Emőke Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-01-06 17:44:51
85 Ercsei Zita Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2017-01-06 17:55:10
86 Balog Juliánna Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-07 12:25:24
87 Szabó Karola Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-01-16 18:07:56

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita