5. ABORDĂRI FUNCŢIONALE ÎN PREDAREA LIMBII ROMÂNE CA LIMBĂ NEMATERNĂ


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Portik-Orás Ildikó Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2016-11-14 21:17:08
2 Pitó Emese Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:07:14
3 Tánczos Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:20:47
4 Fekete Réka Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:23:14
5 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:44:36
6 Szabó Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:35:27
7 Fodor Annamária Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 12:36:48
8 Kovacs Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 13:44:44
9 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 19:24:51
10 Antal Etelka Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2016-11-15 20:15:20
11 Tamás-Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2016-11-15 21:10:32
12 Ambrus Irma Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2016-11-16 08:24:15
13 Szilágyi Emőke Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-16 14:10:01
14 Szilveszter Anna Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-11-16 19:47:58
15 BARICZ RITA Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2016-11-16 20:14:47
16 Sárkány Szabó Zsuzsa Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-17 07:57:54
17 Szakács-Erőss Gabriella Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-11-17 19:26:51
18 Tamás Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-11-17 19:30:30
19 Kurkó Edith Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2016-11-17 20:37:25
20 Derzsi Ágnes Alt județ 2016-11-17 22:09:31
21 Balizs Enikő Clubul Sportiv Şcolar Odorheiu Secuiesc 2016-11-17 22:10:45
22 Balizs Enikő Alt județ 2016-11-17 22:13:17
23 Vizi Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2016-11-18 09:15:45
24 Farkas Laura Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2016-11-18 09:19:07
25 Szakáli Enikő Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-18 13:25:33
26 Erőss Judit Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2016-11-18 13:35:21
27 Pál Teréz Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2016-11-18 20:17:00
28 Kovács Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-20 15:36:49
29 Szén Olga Alt județ 2016-11-20 17:50:18
30 Pálffy - Asztalos Gyöngyi Alt județ 2016-11-20 17:53:56
31 Török Éva Alt județ 2016-11-20 18:04:55
32 Sebstyén Jolán Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 11:02:05
33 Lőrincz Tünde Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 11:03:09
34 Herczeg Éva Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-11-21 16:36:59
35 Brustur Anna-Mária Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 18:53:29
36 Kapusi Emese Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 18:58:36
37 Bokor Ildikó Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2016-11-21 19:42:02
38 Fancsali Adélka - Leilla Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 19:54:49
39 Szabó Zsuzsa Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 19:57:28
40 Simó Juliánna Liceul Tehnologic Corund 2016-11-21 20:32:31
41 Székely Emőke - Katalin Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 22:00:02
42 Bartalis Ágota Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-22 10:43:10
43 Ambrus Hajnalka Liceul Tehnologic Corund 2016-11-23 09:26:21
44 Bîrsan Ildikó Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-23 20:18:36
45 Lázár Annamária Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-24 10:40:26
46 László Mária Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-24 21:54:09
47 Bartalis Bernadette Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2016-11-26 10:43:16
48 Oláh Annamária Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-26 21:19:22
49 Ivácson Csilla Ibolya Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-28 17:23:02
50 Ivácson Csilla Ibolya Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-28 17:23:02
51 Pap Júlia Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2016-11-28 18:54:45
52 Nagy Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-28 19:58:22
53 Szőgyör Mária Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2016-11-29 19:15:20
54 Szőgyör Mária Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2016-11-29 19:36:28
55 Szocs Edit Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2016-11-30 20:59:21
56 Petres Zsuzsanna Borbála Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2016-11-30 21:40:51
57 Fazakas Mónika Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2016-12-01 13:14:57
58 János Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-12-01 13:32:08
59 Egyed Hajnal Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-12-03 15:24:28
60 Tamás Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2016-12-05 12:00:42
61 Gyulai Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2016-12-05 12:02:14
62 Imets Gabriella Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2016-12-05 12:03:43
63 Laczkó Magdolna Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-12-06 19:57:35
64 Hatházi Jolán Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-12-12 08:17:12
65 Mozes Anna-Katalin Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-12-12 20:26:54
66 Fekete Judit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-12-15 12:34:44
67 Bedő Gizella Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-12-18 12:45:03
68 NAGY ÉVA ANNA Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-12-18 13:12:27
69 Ferencz Edith Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-12-30 22:14:31
70 Bomhėr Enikő Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-12-31 09:29:21
71 Tamás Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-12-31 09:41:49
72 Varga Edit Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-01-02 11:20:00
73 Sándor Emőke Erika Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-01-03 23:27:20
74 Deák Ildikó Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-01-05 12:29:12
75 PUSKAS ENIKO Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-01-06 07:26:56
76 Szász Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-02-15 10:00:27
77 Bőjte Mária Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2017-02-16 15:14:48
78 Szász Zita Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-02-16 22:43:15
79 FALUDI ENIKŐ Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-02-20 22:26:43
80 Bakos Zsófia Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-02-21 15:14:07
81 Szebeni Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-03-03 15:23:17
82 Peter Hortenzia Alt județ 2017-03-10 11:13:23
83 Kovacs Karola Alt județ 2017-03-10 11:16:10
84 Lefter Rozalia Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-03-23 19:24:18
85 Gábor Tímea Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-03-24 10:04:36
86 Farkas Enikő Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2017-03-30 22:21:45

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita