6. METODE DE EFICIENTIZARE A COMUNICĂRII ORALE ȘI SCRISE ÎN LIMBA ROMÂNĂ


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Bors Kinga Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2016-11-17 16:42:40
2 Simó Juliánna Liceul Tehnologic Corund 2016-11-17 18:42:10
3 Gergely Cristina Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-11-17 18:43:52
4 Silye Erika Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-17 20:27:57
5 Asaftei Monalisa Geanina Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2016-11-17 20:37:06
6 Apostoaiei Katalin Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2016-11-17 21:00:51
7 Tamas Erika Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-18 10:19:08
8 Sâvu Monica Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-18 10:22:49
9 Tatar Magdalena Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2016-11-18 20:50:37
10 Tatar Magdalena Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2016-11-18 20:53:23
11 Sandor Ibolya Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2016-11-19 15:54:11
12 Sandor Zita Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-19 16:32:08
13 Boca Adriana-Irina Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-11-19 16:34:17
14 Lazar Liliana Şcoala Gimnazială Tulgheş 2016-11-20 06:41:09
15 Grădinariu Nicoleta Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2016-11-20 07:25:10
16 Țepeș Marinela Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2016-11-20 08:41:08
17 Nemes Cristina Gabriela Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-11-20 10:45:30
18 Rugină Ionela Şcoala Gimnazială Tulgheş 2016-11-20 14:22:44
19 Demeter Andrea Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2016-11-20 17:11:28
20 Buta Elena Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-11-20 17:18:56
21 CSÁSZÁR TÜNDE MÁRTA Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-11-20 21:11:02
22 TARAN LILIANA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2016-11-21 19:39:34
23 Nistor Rares Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2016-11-21 20:27:35
24 Hadambu Cristina Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-21 21:07:25
25 Ambrus Hajnalka Liceul Tehnologic Corund 2016-11-21 21:14:55
26 Lőrincz Réka-Kinga Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2016-11-21 21:52:20
27 Lőrincz Réka-Kinga Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 21:54:54
28 Bucur Mariana Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-22 17:21:03
29 Sava Cornelia- Elena Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-22 17:24:38
30 Fulop Katalin Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-11-23 21:19:29
31 Balázs Boróka Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-11-29 14:45:56
32 Mozes Anna-Katalin Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-12-03 14:36:34
33 Egyed Hajnal Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-12-03 15:17:26
34 NATEA ALINA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2016-12-06 20:04:42
35 Popa Cristina Maria Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2016-12-14 22:27:50
36 Popa Cristina Maria Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2016-12-14 22:27:59
37 Gercuj Eniko Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-12-21 10:16:17

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita