8. PROGRAME ȘCOLARE ȘI MATERIALE DIDACTICE ÎN PREDAREA MODERNĂ A COMUNICĂRII ÎN LIMBA MAGHIARĂ ÎN CICLUL PRIMAR


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
gyergyo
1 Tőke Eszter Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-10-13 21:51:51
2 TÖRÖK ILDIKÓ-KINGA Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2016-10-16 18:14:09
3 BARICZ RITA Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2016-10-16 19:30:30
4 Balog-Baricz Remilda Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2016-10-16 19:51:02
5 BORKA ENIKŐ Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-17 12:18:42
6 Simon Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-17 12:22:04
7 Ilyés Attila Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2016-10-17 15:21:11
8 Frkas Erika Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-10-17 16:36:30
9 Jánosi Annamária Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-10-17 17:58:18
10 Bocskai Elvira Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-10-18 08:53:09
11 Balla Krisztina Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2016-10-18 08:56:33
12 Mezei László Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2016-10-18 14:57:44
13 Oláh Annamária Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-10-19 17:23:16
14 György Tünde Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-10-20 19:23:39
15 Imre Bernadette Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-10-24 18:04:53
16 Sára Gyöngyi-Mária Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2016-10-27 13:54:24
17 Ambrus Katalin Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2016-10-27 13:55:38
18 Sára Gyöngyi-Mária Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2016-10-27 13:56:48
19 Antal Kinga Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2016-10-28 20:30:07
20 Mincsor Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-01 09:39:58
21 Balázs -Kercsó Ildikó Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-01 09:44:23
22 NAGY ERZSÉBET Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-08 11:57:59
23 Ivácson Csilla Ibolya Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2016-11-11 16:38:18
24 Portik-Orás Ildikó Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2016-11-14 21:10:40
keresztur
25 Gothárd-Kis Zita-Ilona Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2016-10-14 16:21:57
26 Táncos Mónika Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-10-14 17:50:21
27 Tiboldi Erika-Emese Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2016-10-14 20:21:37
28 Szavuly Emese Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-16 22:36:51
29 Szabó Zsuzsa Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-10-19 14:05:00
30 Szilveszter Csilla-Melinda Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-19 17:39:17
31 Székely Emőke Katalin Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-10-19 19:34:21
32 Fancsali Adélka - Leilla Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2016-10-20 05:50:05
33 Mircse Irén Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2016-10-26 15:16:45
34 Benedekfi Elza Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 05:30:16
35 Kont Annabella Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-10-27 09:04:12
36 Biró Ambrus Katalin Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-10-27 09:05:54
37 Péter Ildikó-Enikő Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-10-27 09:07:48
38 Rakosi Stefania Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:10:41
39 Sebok Agnes Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:11:48
40 Máté Aliz Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:21:32
41 Horváth Gizella Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:23:46
42 Benedekfi Klara Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:24:16
43 Fazakas Hajnalka Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:43:15
44 Peter Ildiko Hajnal Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:49:42
45 Barabas Erzsebet Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-27 10:51:23
46 Gedő Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-10-28 13:14:51
47 Gellérd-Székely Piroska Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-10-28 13:18:04
48 Nagy Eva Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-10-28 13:20:11
49 Göllner Orsolya Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2016-10-28 13:25:24
50 Szávai Judit Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-10-28 13:29:16
51 Lőrinczi Juliánna Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-28 19:37:34
52 Pásztor Viola Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-10-28 19:44:07
53 Szekely Timea Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-11-03 14:02:23
54 BEREI ENIKŐ Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-11-03 19:05:24
55 Biró Mária Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2016-11-04 10:37:24
56 Pap Katalin Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2016-11-04 10:50:56
57 Szász Anna Melinda Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-11-04 11:16:45
58 Nagy Borbála Zsuzsánna Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-11-04 11:24:11
59 Magyari Rákhel Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-11-04 12:32:38
60 Bartha Márta Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2016-11-04 17:13:24
61 Bölöni László Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2016-11-04 17:15:03
62 Szász Katalin Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2016-11-07 22:52:01
63 Balint Erzsebet Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-11-10 12:17:43
64 Kutasi Gyongyi-Lidia Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-11-10 12:19:31
szereda
65 Tamás Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2016-10-13 21:17:23
66 Kovács István Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-10-13 23:04:00
67 Bartalis Ágota Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-10-14 16:43:27
68 Szocs Edit Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2016-10-14 21:25:04
69 Tamás-Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2016-10-14 22:03:32
70 Derzsi-Élthes Piroska Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-10-15 08:05:34
71 Ábrahám Tünde Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-10-15 12:29:52
72 Fazakas Mónika Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2016-10-15 16:53:39
73 János Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-10-15 18:45:15
74 Fazakas Mónika Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2016-10-15 23:09:01
75 Koncz Ottilia Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-10-16 09:14:11
76 Dániel Gabriella Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2016-10-16 12:00:39
77 Pál Gabriella Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2016-10-16 12:03:40
78 Várday Délia Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-10-16 12:14:42
79 Kurkó Edith Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2016-10-16 12:28:51
80 Cseke Margit Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2016-10-16 17:17:48
81 Péter Ildikó Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2016-10-16 17:18:10
82 Boér Gabriella Liceul Tehnologic ”Tivai Nagy Imre” Sânmartin 2016-10-16 19:33:57
83 ANDRÁS ÉVA Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-10-16 21:14:10
84 Székely Mikolt Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-10-17 11:13:43
85 Erőss Judit Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2016-10-17 12:36:01
86 Szakáli Enikő Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-10-17 12:42:58
87 Szilágyi Emőke Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-10-17 12:46:06
88 Tankó Enikő Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-10-18 11:27:01
89 Takács Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-10-18 11:29:01
90 Fikó Enikő Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-10-18 11:33:55
91 Bîrsan Ildikó Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-10-19 20:57:38
udvarhely
92 Pitó Emese Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-13 20:57:45
93 Fekete Réka Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-13 21:01:24
94 Tánczos Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-13 21:05:28
95 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-13 21:21:18
96 Osváth Zita Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-13 21:31:27
97 Sándor Emőke-Erika Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-10-13 22:13:52
98 Faludi Enikő Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-10-13 22:20:42
99 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-13 22:31:51
100 palffy lilla izabella Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-10-14 00:02:24
101 Kovács Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-14 06:43:36
102 Kovács Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-14 07:50:14
103 Séra Erzsébet Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-10-14 07:59:35
104 Csomor Tünde Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-10-14 09:54:14
105 Geréb Harmat Izabella Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2016-10-14 12:26:57
106 Bodor Klara Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-10-14 23:13:58
107 Györfy Árpád Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-10-15 10:12:48
108 Dániel Rita Csilla Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2016-10-16 09:17:56
109 Szabó-Benedek Emese Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-10-16 15:54:12
110 CSOMOR EMOKE Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2016-10-16 16:21:00
111 Csiki Szilvia Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2016-10-16 16:22:07
112 Fekete Adél Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-10-16 17:57:26
113 Papp Cecilia Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Satu Mare 2016-10-17 15:02:03
114 Dávid Izabella Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Satu Mare 2016-10-17 15:05:25
115 Varga Enikő Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-10-17 15:57:31
116 Deák Ildikó Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-10-17 16:06:14
117 Farkas Enikő Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2016-10-17 16:58:20
118 Vackán Renáta Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-10-17 18:19:46
119 Rigó Ildikó Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2016-10-17 18:19:59
120 Kányádi Csilla Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-10-18 09:00:39
121 Oace Renata Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-10-18 12:00:54
122 Bokor Ildikó Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2016-10-18 16:32:12
123 Lőrincz Tünde Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-10-19 11:30:57
124 Jónás Ibolya Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-10-19 21:50:50
125 Nagy Enikő Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-10-20 22:05:20
126 Nagy - Tőkés Márta - Elisabeta Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-10-21 15:36:42
127 Bomhér Enikő Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-10-22 11:12:03
128 Tamàsnak Zsuszanna Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-10-22 11:59:40
129 Tamàsnak Zsuszanna Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-10-22 12:00:03
130 Szilveszter Anna Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-10-23 12:10:21
131 Kapusi Emese Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-10-24 12:06:48
132 Demeter Magda Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-10-25 15:36:27
133 Vass Ágota Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-10-25 15:37:47
134 Pap Júlia Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2016-10-27 16:54:38
135 SÁRDI SZIDÓNIA Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2016-10-27 19:29:15
136 Incze Viola Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2016-10-28 14:19:30
undefined
137 Karda Margit Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-10-14 15:12:34
138 Pál Teréz Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2016-11-18 20:24:24

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita