14. CURS PRACTIC DE ELABORARE A PROIECTELOR EUROPENE


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Szabó-Balázs Beáta-Tímea Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2016-11-14 21:33:02
2 Balázs Etelka Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:02:59
3 Pintea Georgeta Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2016-11-15 16:13:38
4 Vodă Ionela - Veronica Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2016-11-15 22:07:40
5 Simó Juliánna Liceul Tehnologic Corund 2016-11-17 18:47:13
6 Ardelean Claudia Magdalena Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2016-11-18 12:33:31
7 Muresan Dorina Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2016-11-18 20:01:56
8 Grădinariu Nicoleta Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2016-11-21 18:51:12
9 Hadambu Cristina Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-21 21:15:14
10 Mîndru- Morar Sidonia-Georgeta Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2016-11-23 17:16:13
11 Rusu-Curca Mihaela Şcoala Gimnazială Tulgheş 2016-11-24 21:08:17
12 Vágássy Tünde Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2016-11-25 12:15:41
13 ROTARU ANA-AURELIA Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2016-11-27 17:36:18
14 Nagy Ildikó Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2016-11-28 06:45:43
15 Kiss Csilla Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2016-11-28 09:06:11
16 Tompea Georgeta Emilia Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2016-11-28 22:22:55
17 Rosca Lenuta Cristina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2016-11-30 19:23:25
18 Szabo Timea Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-12-06 13:04:55
19 Sárkány Szabó Zsuzsa Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-12-09 22:34:44
20 Szebeni Monica - Camelia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2016-12-10 10:27:06
21 Meres Erika Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-12-12 08:34:39
22 Oprea-Serban Georgeta Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2016-12-13 22:58:35
23 Kelemen Zsuzsánna Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-12-14 09:27:08
24 Simó Emese Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:23:27
25 Antal Júlia Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:27:51
26 Antal Júlia Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:28:38
27 Miklós Éva Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:32:33
28 Lukács Kinga Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-12-27 23:05:36
29 Stan Cristina Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-26 08:10:33
30 Bucur Georgeta Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2017-01-26 08:33:57
31 GYORGY ERIKA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-01-26 18:46:23
32 MINDRU STEFANIA - LILIANA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-01-26 18:50:04
33 LEONTE ANCA - MARIA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-01-26 18:54:14
34 Ambrus Ibolya Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-01-27 15:56:22
35 Balog Anișoara Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-01-28 07:09:30
36 Portik Maria-Erika Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-01-28 07:19:22
37 Madarász Kinga Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2017-01-29 18:50:30
38 Cosau Claudia Şcoala Gimnazială Tulgheş 2017-01-30 17:30:30
39 Cifu Lenuta Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-30 21:14:41
40 Abos Magdolna Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-31 10:03:20
41 Gergely Éva Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-31 10:05:13
42 Sárosy Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-31 10:06:46
43 Lukács Andrea Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-31 10:08:25
44 András Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-31 10:10:51
45 Máté Sándor Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-01-31 10:12:09
46 Tifán Irén Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-01-31 13:16:00
47 Tamási Cecilia Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2017-01-31 14:41:00
48 Hîngan Aurelia Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-31 15:47:46
49 HANGAN ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2017-01-31 16:12:45
50 Ilyés Etelka Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-02-01 10:41:54
51 Csibi Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-02-01 10:43:50
52 Kedves Melinda Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-02-01 10:47:42
53 Elekes Ildikó Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2017-02-01 12:33:32
54 Beke Kinga Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-02-02 19:03:15
55 Fülöp Melinda Alt județ 2017-02-02 19:29:38
56 Urkon Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2017-02-03 10:02:36
57 Nistor Mircea Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2017-02-03 23:13:48
58 Horvát Enikő Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2017-02-04 21:56:22
59 Fekete-Bartos Kinga Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2017-02-06 10:31:04
60 Tornea Ramona Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2017-02-07 08:11:32
61 Csergö Melinda Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2017-02-11 19:23:23
62 Kertész Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-02-12 14:32:05
63 Oláh-Csepregi Eszter Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-02-12 14:42:59
64 Pascariu Maria Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 09:48:29
65 Laurentiu Mirela Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 09:51:26
66 Tepes Focsa Jusztina Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 09:53:35
67 Spaciu Corina Maria Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 09:56:09
68 Zbanca Raucescu Loredan Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 09:57:51
69 Zbanca Raucescu Loredan Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 09:58:13
70 Avasicei Dumitru Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 09:59:39
71 Kovacs Gabriela Liceul Tehnologic Corbu 2017-02-13 10:28:23

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita