20. METODE ŞI TEHNICI DE CUNOAŞTERE A COPILULUI PREŞCOLAR


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Veres Éva Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-14 21:27:33
2 KÖBLÖS JULIANNA OLGA Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-14 21:40:01
3 Magyari Rákhel Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2016-11-14 21:52:30
4 Balázs Etelka Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 21:58:35
5 Mag Enikő Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-11-15 05:55:27
6 Kósa Katalin Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 09:33:04
7 Pál Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 09:34:41
8 Veress Edit Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2016-11-15 13:25:16
9 Böjthe Csilla Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 14:58:14
10 László Julianna Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 15:01:37
11 Dobos Melinda Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2016-11-15 17:11:32
12 Both Berta Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2016-11-15 17:15:16
13 Becze Maria-Szidonia Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-16 19:24:35
14 Major Ildiko Katalin Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-16 20:29:37
15 Mózes Lidia Şcoala Gimnazială Săcel 2016-11-16 23:05:13
16 Borbély Ibolya-Éva Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-17 18:18:36
17 CRIȘAN ENIKŐ Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2016-11-17 18:48:50
18 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2016-11-17 20:03:56
19 Bartos Csilla Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-17 21:59:23
20 Dániel Rita Csilla Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-18 08:20:35
21 Boga Emőke Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2016-11-18 13:19:33
22 Fazakas Enikő Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-19 21:34:51
23 Gyarmati Antonia Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-20 17:53:55
24 Sánta- Suciu Katalin Şcoala Gimnazială Valea Rece 2016-11-21 13:47:16
25 Jakab Csilla Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2016-11-21 17:21:29
26 Tóth Vilma Ilona Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-21 18:03:13
27 Sebestyén Csilla Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2016-11-22 07:10:09
28 Vizi Krisztina Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2016-11-22 14:04:37
29 Hegyi Tünde Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-11-22 19:00:10
30 Király Kincső Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-11-22 19:02:48
31 FEHER ILDIKÓ Alt județ 2016-11-22 20:56:12
32 Balogh Emese Alt județ 2016-11-22 20:56:46
33 Kósa Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-27 11:53:59
34 Takács Ilona-Zita Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-28 21:24:20
35 Lukács Kinga Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:24:53
36 Sükösd Hajnal Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:27:21
37 Jakab Klára Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:28:54
38 Darvas Zita-Katalin Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2016-11-29 22:45:08
39 Szabo Noemi Eva Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-12-04 19:58:09
40 SORBÁN ÉVA Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2016-12-06 19:43:02
41 Bán Mária Magdolna Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2016-12-07 17:01:28
42 Urszuly Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-12-12 21:20:58
43 Hadnagy Jolán Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2016-12-28 09:50:18
44 Császár Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-01-03 19:08:31
45 Bencző Emőke Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-01-06 17:03:07
46 Ábrahám Anikó Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-01-06 17:53:26
47 Ercsei Zita Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2017-01-06 18:03:07
48 Balog Juliánna Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-07 12:33:39

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita