23. KINETOTERAPIE PENTRU COPII PREŞCOLARI


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Mag Enikő Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-15 16:30:01
2 Both Eva Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-15 16:33:45
3 Tankó Zsuzsa Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2016-10-16 22:39:00
4 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2016-10-16 22:54:38
5 Gothárd Katalin Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-17 09:58:00
6 Gothárd Katalin Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-10-17 09:59:04
7 Solyom Katalin Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2016-10-17 13:17:44
8 Benkő Márta Orsolya Alt județ 2016-10-17 14:42:50
9 Kovács Réka Mária Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-17 15:04:51
10 Kovács Réka Mária Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-17 15:28:11
11 Vitos Kinga Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2016-10-18 14:07:45
12 Boldizsár Katalin Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-10-20 17:31:07
13 Gáll Annamária Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2016-10-20 17:33:08
14 Vaszi Henrietta Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2016-10-20 18:35:44
15 Boldizsár Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-21 08:40:30
16 Kedves Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-10-21 15:45:41
17 Császár Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-10-21 15:48:42
18 Becze Melinda Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2016-10-22 11:55:00
19 GYORGY ERIKA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2016-10-22 22:21:46
20 Albert Hajnal Grădiniţa ”Cimbora” Miercurea Ciuc 2016-10-22 23:21:22
21 Albert Hajnal Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-10-22 23:24:44
22 Miklós Mónik2 Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-23 20:07:07
23 György Rozália Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-23 20:09:46
24 FEHER ILDIKÓ Alt județ 2016-10-24 20:51:49
25 Kosa- Kovács Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-10-24 21:12:22
26 Urszuly Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-10-25 10:17:13
27 Fehér Piroska Clubul Sportiv Şcolar Miercurea Ciuc 2016-12-08 14:04:49
28 Kisfaludi Klára Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-12-18 10:31:45
29 Bencző Emőke Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-01-06 17:08:49
30 Balog Juliánna Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2017-01-07 13:47:20
31 Nagy Elemér Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2017-01-07 16:27:49

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita