31. ROLUL BASMULUI ÎN DEZVOLTAREA PERSONALITĂŢII COPILULUI PREŞCOLAR


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Vajda Erika Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 21:42:34
2 Lőrincz Piroska Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:03:21
3 Mag Enikő Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-11-15 06:05:17
4 Kósa Katalin Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 09:54:13
5 Pál Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 09:55:34
6 Gyorgy Melania Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2016-11-15 12:35:43
7 Mezei Viola- Gyöngyvér Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2016-11-15 14:36:07
8 Kedei Adél Maria Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-15 15:10:28
9 Cherecheș Gabriella - Irén Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-11-15 16:22:06
10 Becze Melinda Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2016-11-15 17:17:25
11 BERTALAN AGOTA Liceul Tehnologic Corund 2016-11-15 18:24:45
12 Kovács Katalin Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 18:35:06
13 Molnos Katalin Liceul Tehnologic Corund 2016-11-15 18:50:34
14 Kelemen Tekla Maria Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 22:22:55
15 NAGY HAJNAL Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-16 09:12:05
16 Buzogany Elisabeta Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-16 09:13:53
17 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-16 16:39:06
18 Demeter Ibolya Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-11-17 09:22:48
19 Borbély Ibolya-Éva Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-17 18:15:21
20 Fazakas Enikő Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2016-11-19 21:36:30
21 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-11-20 10:50:40
22 András Melinda Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-11-21 14:33:23
23 Mihály Júlia Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2016-11-21 14:39:31
24 Tóth Vilma Ilona Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2016-11-21 18:23:37
25 Kisfaludi Klára Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2016-11-21 20:29:50
26 Hegyi Tünde Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-11-22 19:05:49
27 Király Kincső Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2016-11-22 19:05:57
28 Balogh Emese Alt județ 2016-11-22 20:58:44
29 Fehér Ildikó Alt județ 2016-11-22 21:01:46
30 Ajvász Sára Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:33:28
31 Kacsó izabella Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:35:12
32 Jakab Klára Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:36:44
33 Vizi Enikő Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2016-12-03 21:20:18
34 György Csilla Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2016-12-03 21:37:16
35 Urszuly Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-12-12 21:18:42
36 Antal Júlia Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:12:57
37 Bokor Timea Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2016-12-22 15:34:55
38 Császár Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-01-03 19:25:49
39 Ábrahám Anikó Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-01-06 18:03:00

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita