32. CULORI ŞI FORME – TEHNICI ÎN PREDAREA EDUCAŢIEI PLASTICE LA PREȘCOLARI ȘI ELEVI


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Silló Juliánna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2016-11-14 17:21:09
2 Borka Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-14 18:47:46
3 Simon Eniko Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-14 18:52:42
4 Kovács Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-14 18:58:44
5 Maiorán Emese Mária Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2016-11-14 21:56:16
6 Major Hajnalka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 21:56:21
7 Balázs Etelka Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:07:54
8 Szabo-Martini Tunde-Maria Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2016-11-15 08:27:48
9 Szenek Monica-Odette Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2016-11-15 08:31:30
10 Bányász Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 08:38:18
11 Sipos Mária-Magdolna Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 10:40:54
12 Kovacs Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 13:10:19
13 Hintz Katalin Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-15 14:32:40
14 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 15:29:54
15 Fülöp Juliánna Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-15 15:32:09
16 Molnár Éva Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-15 16:11:20
17 Imecs Klára Alt județ 2016-11-15 16:14:23
18 Cherecheș Gabriella - Irén Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2016-11-15 16:19:28
19 Regián Melinda Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2016-11-15 16:27:18
20 Kelemen Enikő Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2016-11-15 17:27:57
21 Bencze Etelka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 17:31:01
22 SZENTGYÖRGYI MÁRIA Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 17:57:21
23 PÉTER ERIKA Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 18:03:25
24 Tódor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2016-11-15 18:29:35
25 Biró Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2016-11-15 18:55:47
26 Bálint Kinga Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2016-11-15 19:18:00
27 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 19:30:58
28 Sárosy Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-15 19:50:47
29 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-15 20:31:05
30 Török Tünde Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2016-11-15 21:16:40
31 Dragomirescu Viola Alt județ 2016-11-15 21:37:53
32 Szabó Ida Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-11-15 21:39:23
33 Demeter-Joó Emese Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-11-15 21:43:08
34 Boldizsár Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2016-11-15 21:47:41
35 Szőcs Mária - Magdolna Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-15 22:53:42
36 Kristály Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-16 07:51:29
37 Szabó Jolán-Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-16 07:54:18
38 Bodó Gabriella Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2016-11-16 07:56:40
39 NAGY HAJNAL Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-16 09:04:47
40 Buzogany Elisabeta Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-16 09:06:07
41 Györffy Ilona Judit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2016-11-16 09:11:21
42 Székely Csilla Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-16 12:02:59
43 Szabó Szidónia Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-16 12:05:08
44 Karda Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2016-11-16 12:11:41
45 Szabó Jolán Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-16 12:28:43
46 Simon Mónika Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-16 12:29:50

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita