33. ARTA TRADIŢIONALĂ – PICTAREA MOBILEI II.


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Silló Juliánna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2016-11-14 17:15:07
2 Tőke Mónika Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2016-11-14 17:25:42
3 Szép Szidónia Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2016-11-14 17:35:15
4 Borka Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-14 18:49:15
5 Simon Eniko Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-14 18:51:09
6 Kovács Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-14 19:00:49
7 Csáki Rozália Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2016-11-14 20:27:41
8 Szász Klementina Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Satu Mare 2016-11-14 21:15:15
9 BUZOGANY ELISABETA Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-14 22:26:52
10 Imre Malvina Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-14 22:28:25
11 Kolumbán Ilona Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 07:42:09
12 Bányász Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 07:43:20
13 Kelemen Tekla M Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-15 09:15:44
14 Varga Enikő Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 16:54:27
15 Lőrincz Piroska Grădiniţa ”Napsugár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-15 17:58:30
16 Tamás-Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2016-11-15 21:18:54
17 Fóris Ildikó Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2016-11-15 21:53:21
18 Biró Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2016-11-15 22:49:26
19 Rusz Csilla-Margit Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2016-11-16 08:08:11
20 NAGY HAJNAL Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2016-11-16 09:00:48
21 Csedő Beáta Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2016-11-16 09:06:34
22 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2016-11-16 17:03:09
23 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2016-11-16 17:54:07
24 Forrai Márta Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2016-11-16 21:03:48
25 Szőcs Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2016-11-16 21:03:49
26 Barabás Adél Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2016-11-17 07:25:53
27 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2016-11-20 10:54:30
28 Székely Mikolt Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-22 14:06:38
29 Lázár Annamária Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2016-11-24 10:32:54
30 Mészáros Melinda Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2016-11-24 15:45:34
31 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-24 17:51:46
32 András Szilvia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2016-11-24 20:02:46
33 Lukács Kinga Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:05:10
34 Jakab Hajnalka Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:07:52
35 Sükösd Hajnal Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:09:57
36 Gáll Anna Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2016-11-29 18:11:11
37 Gáll Annamária Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2016-12-06 10:14:11
38 Sándor Emőke-Erika Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-12-07 20:30:41
39 Vackán Renáta Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-12-09 09:09:02
40 Ülkei Edit Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-12-09 09:10:31
41 Boldizsár Katalin Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2016-12-10 14:32:37
42 Bedő Gizella Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-12-18 12:37:35
43 NAGY ÉVA ANNA Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2016-12-18 13:04:57

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita