1. PROGRAM PENTRU PREGĂTIREA DEBUTANȚILOR ÎN VEDEREA SUSȚINERII EXAMENULUI NAȚIONAL DE DEFINITIVARE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNT


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Geréd Erzsébet Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-10-23 18:45:58
2 Juhász Izabella Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-10-23 18:46:59
3 Mihàly Réka Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-10-25 15:37:27
4 Nagy Juliánna Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2017-10-25 19:24:03
5 Kosz- Dobos Szilvia Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-26 19:17:38
6 Biró Edina Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-26 19:21:28
7 Kosz- Dobos Szilvia Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-26 19:22:13
8 Tamas Endre Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-10-27 10:12:09
9 Szabó Karola Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-29 21:57:42
10 Dobrean Maria Catalina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2017-10-30 17:04:55
11 Székely Mónika Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-31 12:10:24
12 Lázár Réka Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-31 17:38:43
13 Groza Laura Catalina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2017-10-31 19:06:31
14 Kajtár Beáta Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-31 23:28:01
15 Sebestyén Ágnes Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-11-01 08:51:49
16 András Zsuzsa-Rózsa Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-11-01 11:46:42
17 BARABÁS ZSÓFIA Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-11-02 08:29:48
18 Molnar Kinga Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2017-11-02 08:49:18
19 Tankó Tímea Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2017-11-02 08:50:59
20 Vizi Krisztina Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-11-02 09:00:20
21 Csíki Tímea Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2017-11-02 12:19:57
22 Fazakas Enikő Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-02 13:46:57
23 Bálint Réka Alt județ 2017-11-02 13:55:48
24 Málnási Renáta Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:01:08
25 Szilveszter Judit Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-11-02 15:07:23
26 Rusu Noémi Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2017-11-02 15:56:38
27 Miklós Enikő Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-11-02 18:07:02
28 Sánduj Erika Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2017-11-02 18:41:11
29 Bálint Timea Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2017-11-02 18:54:12
30 Vaszi Henrietta Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-11-02 20:17:17
31 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-11-02 21:42:51
32 Bálint Haynalka Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2017-11-03 11:09:35
33 Demeter Katalin Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-11-03 21:37:49
34 Lukácsi Zsuzsa Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-11-04 12:19:07
35 Țăran Alexandra Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2017-11-04 15:18:30
36 Bomher Eniko Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2017-11-04 18:56:42
37 Ercsei Zita Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-11-05 12:25:37
38 Bencző Emőke Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-11-05 14:53:36
39 ILONCZAI ANA ERIKA Alt județ 2017-11-05 19:14:41
40 Pálhegyi Katalin Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2017-11-06 08:41:02
41 Szász Mária - Magdolna Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-11-06 14:15:37
42 Puskás Tünde - Mária Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-11-07 17:39:37
43 Kovács Ildikó Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2017-11-09 15:06:20
44 Dobai Beáta-Enikő Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-11-10 11:02:07
45 Abos Barbara Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 10:14:20
46 Mihály Magdolna Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2017-11-29 08:17:52
47 Bajkó Csilla Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-12-14 18:05:41
48 Molnàr Erika Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2017-12-14 18:09:46
49 Nagy Eszter- Ágnes Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2017-12-17 20:31:20
50 Bán Eszter Noémi Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2018-01-06 19:23:33
51 TIMÁR KORNÉLIA Şcoala Gimnazială Valea Rece 2018-02-04 17:01:47
52 Borsos Szilvia Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2018-02-05 16:07:23
53 Csillag Kinga Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos 2018-02-05 16:44:13
54 Antal Réka Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2018-02-13 22:33:11
55 Ágoston Andrea Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2018-02-13 22:40:42
56 Molnár Emese-Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2018-02-13 22:46:37
57 Pál Edina Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2018-02-13 22:54:55
58 Gagyi Tamás Liceul Tehnologic ”Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc 2018-02-19 08:56:42
59 Lőrincz Edit Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2018-03-02 14:40:12
60 Köllő Emese Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2018-03-11 13:13:49
61 Jánosi András Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2018-03-11 20:23:02

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita