2. PROGRAM PENTRU PREGĂTIREA CADRELOR DIDACTICE ÎNCADRATE CU STATUT DE SUPLINITOR ÎN VEDEREA PARTICIPĂRII LA SUSȚINEREA CONCURSULUI NAȚIONAL DE OCUPARE A POSTURILOR VACANTE


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Geréd Erzsébet Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-10-23 18:48:21
2 Juhász Izabella Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-10-23 18:49:09
3 Mezei Viola-Gyöngyvér Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-10-24 13:25:11
4 Mezei Viola-Gyöngyvér Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2017-10-24 13:25:18
5 Orbán Sarolta Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2017-10-31 20:37:48
6 Beata Kajtar Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-11-01 09:38:33
7 Bilibok Elena-Eliza Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-11-01 21:49:34
8 Balla Krisztina Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-11-01 22:15:30
9 Bomhér Enikő Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2017-11-04 19:00:58
10 Korodi Melinda Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-10 12:06:13
11 Ábrahám Tímea Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-10 12:07:04
12 Bálint Bernadette Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2017-11-14 08:40:15
13 Bànyász Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-18 16:00:08
14 Mihály Magdolna Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2017-11-29 08:20:09
15 Szabó Zsófia Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2018-01-01 20:01:43
16 Szabó Zsófia Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2018-01-01 20:01:47
17 Sebestyén Ágnes Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2018-01-21 09:25:42
18 Antal Réka Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2018-01-28 09:56:18
19 Antal Réka Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2018-01-28 10:00:44
20 Ágoston Andrea Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2018-01-28 10:08:52
21 Molnár Emese-Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2018-01-28 10:24:22
22 Pál Edina Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2018-01-28 11:23:30
23 Pál Edina Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2018-01-28 11:26:08
24 TIMÁR KORNÉLIA Şcoala Gimnazială Valea Rece 2018-02-04 17:04:14
25 András Zsuzsa-Rózsa Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2018-02-05 22:10:53
26 Szász Mária - Magdolna Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2018-02-17 14:18:07
27 timar kornelia Şcoala Gimnazială Valea Rece 2018-04-30 20:37:16
28 BOGA EMESE-ELVIRA Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2018-03-20 14:01:04
29 BOGA EMESE-ELVIRA Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2018-03-20 14:03:36

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita