17. CURS PRACTIC DE ELABORARE A PROIECTELOR EUROPENE


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Gergely Cristina Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-10-20 17:32:17
2 Simon Katalin Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-21 22:58:48
3 Savu Corina Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-10-22 08:06:42
4 Kedves Botond Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-23 15:04:43
5 Kedves Botond Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-23 15:40:56
6 Péntek Mónika Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-10-23 18:23:00
7 Nagy Éva - Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-10-27 10:34:09
8 Dobai Mária - Erika Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:52:00
9 Oprea- Fazakas Csilla Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-06 15:38:20
10 Xántus Erika Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-06 15:40:05
11 Erdős Nándor Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-09 11:15:57
12 Keszeg Tunde Alt județ 2017-11-14 21:29:40
13 MUREŞAN SORIN PAVEL Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-11-21 22:44:51
14 Coman Ionel Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-11-22 18:16:12
15 Țăran Mihaela-Sanda Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2017-11-22 18:52:53
16 Dimén-Varga László Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2017-12-15 14:20:19
17 Barta Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-12-18 09:31:38
18 Nagy Elemér Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2017-12-22 16:12:36
19 Forró-Bartha Tibor Şcoala Gimnazială Mugeni 2018-03-12 09:10:41
20 Pápay Mária Márta Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2018-03-12 15:43:06
21 Fehér Bíborka Lilla Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2018-03-12 19:43:03
22 Ferencz Lilla Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2018-03-12 20:30:08
23 Balázs Teréz Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2018-03-13 12:06:16
24 Puskás Zsuzsánna Liceul Tehnologic ”Eötvös József” Odorheiu Secuiesc 2018-03-13 14:27:59
25 OZSVÁTH JÚLIA Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2018-03-13 17:18:45
26 Orban Emoke Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2018-03-13 19:17:55
27 -Fülöp Éva Laura Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2018-03-13 20:24:43
28 Kőrössy Ildikó Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2018-03-14 12:24:11
29 BIRÓ ÉVA Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2018-03-14 14:03:41
30 Nagy Apollónia Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2018-03-14 14:24:44
31 Bernád Ildikó Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2018-03-14 21:20:43
32 Bors Andra Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2018-03-14 21:36:56
33 Hatos Melinda Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2018-03-15 08:41:34
34 Szabó Melinda Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2018-03-15 09:16:43
35 Takács Ilona-Zita Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2018-03-15 09:31:46
36 KELEMEN ÉVA Şcoala Gimnazială ”Kelemen Imre” Ocland 2018-03-15 09:33:01
37 Kis József - Attila Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2018-03-15 10:01:01
38 Kelemen Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2018-03-15 12:51:16
39 Szocs Mirela Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2018-03-15 13:07:33
40 Somorai Árpád Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2018-03-15 13:17:15
41 Zsidó Judit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2018-03-16 08:50:02

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita