23. PEDAGOGIE EXPERIENŢIALĂ – ÎNVĂŢARE PRIN DESCOPERIRE


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Pop Elena Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2017-10-19 11:48:43
2 Bencze Etelka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-19 19:25:53
3 András Mónika-Mária Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-19 22:09:31
4 Juhász Noémi Mária Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-10-19 22:44:48
5 Bodó Gabriella Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-21 04:48:43
6 Kristály Gyöngyvér Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-21 19:38:36
7 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-10-22 09:15:06
Grupa 1 - Miercurea Ciuc
8 Tamás Éva- Rita Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2017-10-24 20:58:22
9 Szabó Jolán-Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-25 12:07:03
10 Karda Erika Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-25 17:13:46
11 László Ildikó Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-27 19:56:43
12 Biró Edina Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-27 19:59:46
13 Tamás Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-10-29 22:30:16
14 Fábián Emília Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-10-29 22:38:59
15 Tifán Enikő Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-10-30 08:08:03
16 Rüsz Ákos Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2017-11-01 21:25:56
17 Ferencz-Gyöngyössy Gyöngyvér Alt județ 2017-11-01 21:30:17
18 Koncz Ottilia Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-11-01 22:09:02
19 Kiss Andrea Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2017-11-01 22:31:39
20 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-11-01 22:50:21
21 Kristó Irén Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-11-02 09:13:16
22 Szenner Judit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-02 10:28:39
23 Sándor Piroska Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-02 10:28:54
24 Sára Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-02 10:32:37
25 Andás Cristina-Izabela Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2017-11-02 11:02:15
26 Szilveszter Judit Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:55:18
27 Bartalis Bernadette Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2017-11-02 16:52:33
28 Borbély Ibolya- Éva Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-11-02 17:58:34
29 Lukács Andrea Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-02 19:25:53
30 Bereczki Andrea-Anna Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-11-03 12:15:07
31 Nagy Éva - Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-03 20:55:10
32 Fodor Etelka Éva Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2017-11-04 12:25:40
33 Kovacs Eva Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-11-04 13:13:22
34 Oprea- Fazakas Csilla Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-06 15:33:48
35 Xántus Erika Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-06 15:35:33
36 Szebeni Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-08 18:48:44
37 Szakács-Erőss Gabriella Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-11-10 17:33:25
38 Casiadi-Bakó Dorottya Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-11 21:11:13
39 Bács Henrietta Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-12 22:26:08
40 Szász Emőke Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-11-28 10:28:00
Grupa 2 - Târgu Mures, 25 locuri
41 Derzsi Ágnes Alt județ 2017-11-01 21:41:10
42 Molnar Andrea-Erika Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-11-01 21:49:18
43 Kémenes Hajnal Alt județ 2017-11-02 06:26:55
44 Kiss Tünde Alt județ 2017-11-02 08:17:40
45 Szigeti Anna-Mária Alt județ 2017-11-03 19:55:51
46 Kiss Tünde Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-11-04 00:26:57
47 CODARCEA TIMEA IZABELLA Alt județ 2017-11-14 17:08:50
48 Egei Noemi Alt județ 2017-11-14 17:09:23
49 Varga Renàta Alt județ 2017-11-14 18:23:41
50 Keszeg Tunde Alt județ 2017-11-14 21:27:16
51 Vegh Kamilla Alt județ 2017-11-15 15:44:31
52 Pap Enikő Erzsébet Alt județ 2017-11-15 15:53:41
53 Albert-Buzási Margit Alt județ 2017-11-15 16:48:44
54 Moldován Mátyás Judit Alt județ 2017-11-15 16:56:17
55 Dosa Ibolya Alt județ 2017-11-15 17:04:15
56 Kakucs Ildiko Alt județ 2017-11-15 17:07:27
57 Molnar Orsolya-Zsuzsánna Alt județ 2017-11-15 19:49:11
58 Sikó Anna Alt județ 2017-11-16 13:34:36
59 Kacsó Andrea-Beáta Alt județ 2017-11-17 00:02:46
60 Bodó Edit-Izabella Alt județ 2017-11-22 16:11:49
61 Balog Katalin Alt județ 2017-11-25 16:52:17
62 Vargyas Judit Alt județ 2017-11-25 16:55:12

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita