24. TEATRU DE PĂPUȘI-MIJLOC DE EDUCAŢIE


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 György Margit Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2017-10-19 22:29:21
2 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-20 08:45:08
3 Szenek Monica-Odette Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-20 13:57:31
4 Adorján Piroska Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 10:35:13
5 Szabó-Mező Margit Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 11:46:22
6 Mag Brigitta Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 18:16:27
7 Molnár Klementina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-21 20:48:35
8 Szakács Gyöngyike Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-22 14:02:07
9 Miklós Réka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-22 19:36:51
10 Becze Maria-Szidonia Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-22 22:54:23
11 Kecskés Tünde Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-23 08:37:22
12 Veress Edit Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-10-23 14:32:02
13 Sallo Reka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-23 17:33:00
14 Szőcs Adél Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2017-10-23 20:33:06
15 Szabó Karola Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-23 22:47:59
16 Bán Angella-Csilla Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 17:59:09
Grupa 1 - Miuecurea Ciuc
17 Molnár Szeréna Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-24 09:20:12
18 Gyarmati Antónia Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 10:55:28
19 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-10-24 14:51:22
20 Máthé Kinga- Bernadett Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-10-24 15:31:02
21 Ábrahám-Péterfi Emőke Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 17:45:47
22 Szabó Gabriella Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 21:19:06
23 Nagy Juliánna Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2017-10-25 19:43:06
24 Boldizsár Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-28 17:58:22
25 András Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-29 17:30:39
26 Csaszar Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-30 10:37:21
27 Urszuly Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-30 10:45:23
28 BARABÁS ZSÓFIA Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-11-02 08:39:47
29 Kristó Irén Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-11-02 09:07:48
30 Tankó Erika Mária Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2017-11-02 09:29:03
31 Málnási Renáta Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-11-02 20:30:40
32 Vaszi Henrietta Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-11-02 20:32:52
33 Márton Erzsébet Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-03 12:46:55
34 PÁL TERÉZ Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-11-03 17:50:03
35 Kovacs Eva Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-11-04 13:18:37
36 Bomhér Enikő Şcoala Gimnazială Porumbenii Mari 2017-11-04 19:07:17
37 Sandor Ildiko Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-11-06 22:26:23
38 Szentes Csilla Anna Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2017-11-06 22:33:35
39 Márton Szidónia Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2017-11-09 18:13:36
40 Becze Imola Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-09 21:37:35
41 Szakács-Erőss Gabriella Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-11-10 17:57:35
42 Bács Henrietta Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-12 22:36:28
43 András Szilvia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-11-21 20:58:58
44 András Szilvia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-11-21 20:59:33
45 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-11-21 22:39:49
46 SIMON EVA Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-12-07 19:43:50
47 Csomor Emoke Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-12-11 17:47:59
48 Lázár Ágota Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-12-14 09:46:03
Grupa 2 - Târgu Mures, 25 locuri
49 Kovacs Orsolya Alt județ 2017-11-14 17:38:21
50 Kardos Andrea Alt județ 2017-11-14 17:46:06
51 Varga Renàta Alt județ 2017-11-14 18:27:31
52 Vas-Gál Dorottya Alt județ 2017-11-14 19:55:16
53 György Adél Alt județ 2017-11-14 21:27:35
54 Keszeg Tunde Alt județ 2017-11-15 09:17:19
55 Ballo Eva Alt județ 2017-11-15 17:45:06
56 Vargyas Judit Alt județ 2017-11-16 14:16:14
57 Balog Dalma Delinke Alt județ 2017-11-17 00:10:29
58 Kozma Orsolya Alt județ 2017-11-21 18:15:12
59 Turzai Tünde Júlia Alt județ 2017-11-22 11:57:01
60 Balog Katalin Alt județ 2017-11-25 16:26:28
61 Balog Dalma Delinke Alt județ 2017-11-29 08:28:23

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita