26. CULORI ŞI FORME – TEHNICI ÎN PREDAREA EDUCAŢIEI PLASTICE LA PREȘCOLARI ȘI ELEV


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Forrai Márta Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-10-19 20:15:40
2 Tódor Hajnalka Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-19 20:51:03
3 Tokos Tamas Maria Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-21 17:27:45
Grupa 1 - Ciuc
4 Imecs Klára Alt județ 2017-10-19 16:00:27
5 Kelemen Enikő Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-19 16:12:55
6 Fülöp Juliánna Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-19 16:47:49
7 Szabó Jolán Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-19 17:09:37
8 Tóth Tünde Alt județ 2017-10-19 17:23:25
9 Regián Melinda Cserei Mihaly, racu 2017-10-19 17:26:55
10 Kovács Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-19 17:37:06
11 Pitó Emese Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-19 17:45:57
12 Szabó Szidónia Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-19 17:54:40
13 Székely Csilla Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-19 17:56:12
14 Karda Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-19 17:57:43
15 Csáki Rozália Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2017-10-19 18:36:53
16 Szőcs Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-19 18:48:16
17 Molnár Emese-Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-19 18:56:37
18 Bencze Etelka Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-19 18:57:45
19 Forrai Márta Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-19 20:10:31
20 Tódor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-19 20:52:28
21 Sárosy Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-19 21:00:51
22 András Réka Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-19 22:03:56
23 Szilágy Emőke Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-20 08:01:24
24 Szakáli Enikő Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-20 08:03:23
25 Molnár Éva Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-10-20 08:04:32
26 Erőss Judit Şcoala Gimnazială ”Nyirő József” Frumoasa 2017-10-20 08:06:34
27 Kovacs Dorina Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-20 08:16:11
28 Torok Agota Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-20 15:21:30
29 Silló Juliánna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2017-10-20 18:36:22
30 Miklós Adél Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-21 05:00:09
31 Bodó Gabriella Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-21 05:03:54
32 Kedves Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-21 11:38:45
33 Szabó-Mező Margit Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 11:49:58
34 Bálint Kinga Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-21 16:38:23
35 Szüszer-Nagy Mónika Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-10-21 17:17:07
36 Mag Brigitta Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 18:26:39
37 Tamás-Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-21 18:57:49
38 Tankó Erika Mária Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2017-10-22 06:56:16
39 Maiorán Emese - Mária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2017-10-22 12:24:23
40 Mihaly Monika Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-22 13:09:27
Grupa 2 - Odorhei
41 Kányádi Csilla Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-19 17:59:14
42 Fekete Réka Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-19 18:01:59
43 Kovács Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-19 18:05:32
44 FóRIS Ildikó Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-10-19 21:22:39
45 András Mónika-Mária Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-19 21:59:46
46 Juhász Noémi Mária Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-10-19 22:47:05
47 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-20 08:40:40
48 Molnár Klementina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-21 20:50:47
49 Birta Melinda Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:13:05
50 Cseresnyés Borbála - Csilla Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:15:08
51 Muresan Erika - Krisztina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:16:37
52 Miklós Enikő Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:18:01
53 Herczeg Éva Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2017-10-23 18:45:28
54 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-10-23 21:11:15
55 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-23 21:20:50
56 FEKETE ADÉL Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-23 21:40:14
57 Csaszar Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-24 11:39:59
58 Szabó Anna-Mária Alt județ 2017-10-24 12:45:06
59 Vasile Ágnes Alt județ 2017-10-24 12:47:53
60 Bartos Laura Dóra Alt județ 2017-10-24 12:56:47
61 Simófi Melinda Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:22:06
62 Salló Gyopár Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-24 17:36:46
63 Mihály Julianna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-26 11:42:54
64 Szabó Ida Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-10-26 12:35:35
65 Demeter- Joó Emese Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-10-26 12:40:05
66 Györffy Ilona Judit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2017-10-26 12:43:41
67 Ferencz Edith Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2017-10-28 18:44:07
68 Fábián Emília Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2017-10-29 22:55:57
Grupa 3 - Mures
69 Faludi Enikő Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-19 20:31:46
70 Bartos Laura Dóra Alt județ 2017-10-19 20:46:32
71 Valter Susana Alt județ 2017-10-19 21:22:24
72 Balogh Judit Alt județ 2017-10-20 20:36:57
73 Domahidi Melinda Alt județ 2017-10-21 12:03:35
74 Kertesz Maria Alt județ 2017-10-22 20:11:44
75 Mihaly Szoverfi Monika Alt județ 2017-10-22 20:25:14
76 Pintye Réka Alt județ 2017-10-22 21:07:11
77 Pál Enikő- Kinga Alt județ 2017-10-22 21:16:50
78 Kozma Orsolya Alt județ 2017-10-23 07:04:22
79 Demeter Emőke Alt județ 2017-10-23 09:04:39
80 Kali Annamária Alt județ 2017-10-23 09:04:45
81 Póra Annamária Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-23 09:31:16
82 Póra Annamária Alt județ 2017-10-23 09:32:10
83 Turzai Tünde-Júlia Alt județ 2017-10-23 12:27:30
84 Imre Csilla Éva Alt județ 2017-10-23 14:20:24
85 Marton Emőke Csilla Alt județ 2017-10-23 16:39:27
86 Tőkés Zsuzsánna Alt județ 2017-10-23 16:57:18
87 Molnár Réka Alt județ 2017-10-23 17:49:10
88 Sallo Reka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-23 18:43:03
89 Kádár Ilona Alt județ 2017-10-23 20:38:50
90 Györfi Borbála Alt județ 2017-10-24 23:14:53
91 Kulcsar Tunde Alt județ 2017-11-01 22:02:38
92 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-11-01 22:44:48
93 GÉCZI MELINDA ERZSÉBET Alt județ 2017-11-02 06:52:44
94 Sándor Piroska Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-02 10:30:55
95 Szenner Judit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-02 10:30:56
96 Sára Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2017-11-02 10:34:10
97 Szilveszter Judit Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:50:03
98 Becze Imola Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-09 21:39:19
99 CODARCEA TIMEA IZABELLA Alt județ 2017-11-14 17:18:30
100 Kardos Andrea Alt județ 2017-11-14 17:44:04
101 Varga Renàta Alt județ 2017-11-14 18:24:56
102 Kopacz Enikő-Zsuzsánna Alt județ 2017-11-14 19:00:44
103 Kònya-Sebe Emőke Alt județ 2017-11-14 22:01:43
104 Keszeg Tunde Alt județ 2017-11-15 09:18:58
105 Ballo Eva Alt județ 2017-11-15 17:56:26
106 Siko Anna Alt județ 2017-11-16 13:28:08
107 Kacsó Andrea-Beáta Alt județ 2017-11-16 23:56:47
108 Bodó Edit-Izabella Alt județ 2017-11-22 16:17:06
109 Mánya Enikő 2017-12-06 07:08:57
Grupa 4 -Mures
110 Balogh Emese Alt județ 2017-10-19 17:08:54
111 Fehér Ildikó Alt județ 2017-10-19 22:55:00
112 Vasile Ágnes Alt județ 2017-10-19 23:01:30
113 Nagy Edit Alt județ 2017-10-23 07:27:13
114 Balogh Emese Alt județ 2017-10-23 09:08:33
115 Meleg Noèmi Ildikó Alt județ 2017-10-23 09:14:38
116 Sógor Kriszta Alt județ 2017-10-23 12:41:59
117 Kozma Orsolya Alt județ 2017-10-23 14:16:14
118 Kémenes Hajnal Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-23 22:14:56
119 Zavatzky Haynalka Alt județ 2017-10-24 19:40:55
120 Iszlai Hajnal 2017-10-24 21:37:38
121 Porkolab Andrea - Beata Alt județ 2017-10-27 09:31:02
122 Benta Emőke Alt județ 2017-10-29 20:45:08
123 Simon Zsófia Erika Alt județ 2017-10-31 11:55:35
124 Kulcsar Tunde Alt județ 2017-11-01 22:11:00
125 Kiss Tünde Alt județ 2017-11-02 08:42:02
126 Kelemen Anna-Mária Alt județ 2017-11-03 11:51:24
127 KALI-BARABÁSI HAJNALKA Alt județ 2017-11-04 17:41:06
128 ILONCZAI ANA ERIKA Alt județ 2017-11-05 19:17:39
129 Kopacz Eniko Zsuzsanna Alt județ 2017-11-13 21:57:13
130 Vegh Kamilla Alt județ 2017-11-15 15:31:21
131 Sikó Enikő Alt județ 2017-11-16 10:00:48
132 Kacsó Andrea-Beáta Alt județ 2017-11-16 23:58:50
133 Adorjáni Éva Alt județ 2017-12-11 22:05:12

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita