27. DESENUL COPILULUI – OGLINDA PERSONALITĂŢII


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Lozneanu Andreea-Florica Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-19 13:36:36
2 Kovács Réka Mária Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-19 16:50:56
3 Részeg Melinda Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-10-19 20:31:05
4 Fóris Ildikó Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-10-19 21:17:30
5 Szenek Monica-Odette Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-20 13:55:32
6 Nemeth Camelia Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-20 19:01:57
7 Moldovan Ileana Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-20 19:15:47
8 Vita Anna-Mária Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-10-21 09:18:41
9 Balázs Etelka Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2017-10-21 09:55:22
10 Balázs Etelka Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2017-10-21 09:55:39
11 Adorján Piroska Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 10:37:18
12 Szabó-Mező Margit Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 11:53:44
13 Domahidi Melinda Alt județ 2017-10-21 12:07:14
14 Szakáli Ágnes Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2017-10-21 15:25:41
15 Tokos Tamas Maria Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-21 17:23:15
16 Mag Brigitta Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-21 18:34:27
17 Mészáros Melinda Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-10-21 22:26:53
18 Kövecsi Ana-Maria Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-22 11:26:31
19 Bogdan Kinga Helga Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-10-22 18:26:13
20 Nagy Bernadett Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-10-22 19:00:41
21 Fazakas Enikő Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-22 20:06:56
22 Lajos Zsuzsa Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-22 21:30:08
23 Kecskés Tünde Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-23 08:42:09
24 Birta Melinda Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:26:06
25 Cseresnyés Borbála - Csilla Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:27:49
26 Muresan Erika - Krisztina Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:28:50
27 Miklós Enikő Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-23 13:30:19
28 Veress Edit Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-10-23 14:33:46
29 Sallo Reka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-23 18:13:57
30 András Réka Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-23 20:00:12
31 Szőcs Adél Grădiniţa ”Nardini”, Odorheiu Secuiesc 2017-10-23 20:35:32
32 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-10-23 21:22:07
33 Farkas Ibolya Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-23 21:22:56
34 FEKETE ADÉL Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-23 21:46:03
35 Vizi Krisztina Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-10-23 22:13:36
36 Antal Kinga -Adél Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-23 22:27:53
37 Szabó Karola Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-23 22:57:42
38 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-23 23:03:53
39 Boga Emőke Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-10-24 08:54:11
40 Molnár Szeréna Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-24 09:18:30
41 Simófi Melinda Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2017-10-24 13:24:19
42 Vaszi Henrietta Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2017-10-24 14:06:49
43 Jánosi Annamária Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2017-10-24 15:55:15
44 Biró Noémi Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-10-24 16:37:47
45 Salló Gyopár Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-10-24 17:41:23
46 Bán Angella-Csilla Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 17:54:56
47 Ábrahám-Péterfi Emőke Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 17:57:02
48 Raduly Szidonia Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-10-24 19:53:32
49 Ábrahám Tünde Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2017-10-24 19:55:22
50 Csoboth Tünde Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2017-10-24 19:57:40
51 Szabó Gabriella Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 21:06:36
52 Karda Erika Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-25 17:15:54
53 Lakatos Katalin Şcoala Gimnazială ”Arany János” Sântimbru 2017-10-25 17:42:26
54 Nagy Juliánna Grădiniţa ”Eszterlánc” Odorheiu Secuiesc 2017-10-25 19:47:46
55 VERESS IMOLA Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-28 21:32:33
56 Biró Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2017-10-28 23:07:47
57 BÎRSAN ILDIKÓ Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-10-29 10:45:15
58 Pál Elelonóra Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2017-10-29 19:31:02
59 Gál Ildikó Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-29 19:34:46
60 Urszuly Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-30 10:55:04
61 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-11-01 22:37:33
62 Hunyadi Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2017-11-01 22:59:27
63 Sipos Oszkár Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-11-02 07:50:22
64 Sipos Mária Magdolna Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2017-11-02 07:53:44
65 Máthé Melinda Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2017-11-02 08:54:42
66 Kiss Tünde Alt județ 2017-11-02 09:38:50
67 Lukács Andrea Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-02 19:44:27
68 Málnási Renáta Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2017-11-02 20:24:42
69 Márton Erzsébet Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-03 13:03:28
70 Kovacs Eva Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-11-04 13:24:05
71 Farkas Enikő Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2017-11-06 10:13:04
72 Kelemen Tekla Mária Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-06 17:15:46
73 Kolumbán Ilona Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-06 17:18:59
74 Szőcs Mària Magdolna Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-06 21:08:29
75 Puskás Tünde - Mária Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2017-11-07 17:59:11
76 ALBERT SZIDÓNIA Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-08 08:01:58
77 Kurkó Edith Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-08 09:05:22
78 Lazar Annamaria Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-08 09:26:52
79 Szebeni Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-11-08 18:55:37
80 Becze Imola Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-09 21:40:42
81 Bács Henrietta Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-11-12 22:18:23
82 Nagy Hajnal Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-11-13 09:34:54
83 Kardos Andrea Alt județ 2017-11-14 18:28:10
84 Kovacs Orsolya Alt județ 2017-11-14 18:28:43
85 Budau Lucia Grădiniţa U.M. 01165 Odorheiu-Secuiesc 2017-11-14 21:17:06
86 Keszeg Tunde Alt județ 2017-11-14 21:28:16
87 Szabó Emese Tímea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-15 09:07:44
88 Dávid - Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2017-11-16 19:44:15
89 András Zsuzsa-Rózsa Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-11-25 18:17:35
90 Voslaban Delia-Bianca Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-11-27 17:07:11

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita