28. ARTA TRADIŢIONALĂ – PICTAREA MOBILEI II.


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Buzogány Elisabeta Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-10-19 17:27:31
2 Sárosy Katalin Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-19 21:03:21
3 Silló Juliánna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2017-10-20 18:38:47
4 Mészáros Melinda Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2017-10-21 22:28:29
5 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2017-10-22 09:21:25
6 Kelemen Enikő Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2017-10-23 15:04:16
7 András Réka Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-23 20:05:13
8 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-10-23 21:26:40
9 Csaszar Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-24 12:00:04
10 Kedves Emoke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-24 12:01:54
11 Borka Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 08:57:59
12 Simon Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 08:59:33
13 Kovács Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-10-25 09:02:09
14 Karda Erika Şcoala Gimnazială ”Kájoni János” Ciceu 2017-10-25 17:17:23
15 Urszuly Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2017-10-30 10:58:10
16 Burján Enikő Eszter Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2017-11-02 21:49:16
17 Márton Erzsébet Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-03 13:07:51
18 Salamon Emese Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-11-07 18:56:42
19 LÁZÁR ANNAMÁRIA Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-10 10:08:48
20 Nagy Hajnal Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2017-11-13 09:39:37
21 Budau Lucia Grădiniţa U.M. 01165 Odorheiu-Secuiesc 2017-11-14 21:12:02
22 Szabó Emese Tímea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2017-11-15 09:04:49
23 Vackán Renáta Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-11-16 13:29:48
24 Boros Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2017-11-16 13:31:08
25 András Zsuzsa-Rózsa Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-11-25 18:19:49
26 Rusz Csilla-Margit Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2017-11-26 10:54:43
27 Csedő Beáta Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2017-11-26 11:55:03
28 Török Ágota Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-11-28 15:20:16
29 Gáll Annamária Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-12-17 11:00:07
30 Imre Malvina Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2018-01-05 08:20:51

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita