29. CONSTITUIREA COLECTIVULUI /APARTENENȚA LA GRUP - TEAM-BUILDING


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 Szüszer -Nagy Mónika Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-10-21 17:28:49
2 Tamás-Kacsó Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-21 19:05:49
3 Tódor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-21 19:43:26
4 Tokos-Tamas Maria Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-22 07:59:14
5 Maiorán Emese - Mária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2017-10-22 12:15:54
6 Bálint Kinga Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-10-22 19:33:03
7 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2017-10-23 22:56:53
8 Kosz- Dobos Szilvia Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-26 19:32:52
9 Bereczk Andrea-Anna Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-11-01 22:38:06
10 Bereczki Andrea-Anna Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-11-01 22:38:51
11 Sipos Oszkár Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2017-11-02 08:01:02
12 Sipos Mária Magdolna Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2017-11-02 08:02:24
13 Bartalis Bernadette Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2017-11-02 16:55:10
14 Lukács Andrea Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2017-11-02 19:41:36
15 PÁL TERÉZ Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-11-03 17:53:40
16 Koncz Ottilia Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2017-11-03 21:35:21
17 Miklós Hajnal Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2017-11-06 15:44:35
18 Gyarmati Antónia Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-11-08 08:40:29
19 STAN FLOAREA Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2017-11-08 17:25:25
20 SAIGO ANCA COSMINA Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2017-11-08 17:33:51
21 Nagy Éva - Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-12 20:50:57
22 Vanyolos Attila Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-13 17:29:29
23 Gyorgy Eva Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-13 17:31:55
24 Csedó Magdolna Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-13 20:47:07
25 Kopacz Ilona Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-14 08:44:01
26 Tankó Timea -Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-11-15 09:52:32
27 Tankó Judit Zsuzsanna Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-11-15 09:57:07
28 Lacz Antónia Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-15 11:29:25
29 Tornea Ramona Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2017-11-15 16:59:37
30 Dobrean Maria Catalina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2017-11-15 17:04:39
31 GAL ERIKA Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-17 16:55:07
32 Kánya Enikő Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-19 17:10:26
33 Abos Barbara Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 10:16:25
34 Eross Levente Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 10:48:49
35 KOPACZ EDWARD LASZLO Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 11:18:44
36 BARTALIS ZSUZSANNA Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 11:26:58
37 karoly veronika Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 13:17:39
38 György Ibolya Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 13:21:38
39 Kolcsár Mária Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 13:25:01
40 Cziko Erika Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-20 15:58:21
41 András Szilvia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-11-21 21:01:18
42 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-11-21 22:36:16
43 Miklos Angella Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-23 20:57:27
44 Ferencz Ildikó Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2017-11-27 16:30:14
45 SIMON EVA Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-12-07 19:51:58

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita