32. MIȘCAREA IMITATIVĂ, IMPROVIZAȚIA ȘI BALETUL ÎN PROCESUL DE FORMARE A ABILITĂȚILOR MOTORII ȘI ÎN DEZVOLTAREA PSIHICĂ A COPIILOR PREȘCOLARI ȘI ȘCOLARI


Nume și prenumeDenumirea instituțieiData înregistrării
1 András Mónika-Mária Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-19 22:03:51
2 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-10-20 08:47:07
3 Török- Lázár Anna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-20 22:50:44
4 Borok Adel Şcoala Gimnazială Mugeni 2017-10-21 09:20:04
5 Bogdan Kinga Helga Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-10-22 18:22:01
6 Nagy Bernadett Şcoala Gimnazială Specială Bilbor 2017-10-22 18:51:46
7 Miklós Réka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-22 19:35:20
8 Szőcs Edit Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2017-10-22 19:36:17
9 Szőcs Edit Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2017-10-22 21:40:24
10 Sallo Reka Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-23 17:40:21
11 András Réka Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-23 19:55:24
12 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2017-10-23 21:34:34
13 Máthé Kinga- Bernadett Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-10-24 08:56:59
14 Lázár Ágota Şcoala Gimnazială ”Kriza János” Căpâlniţa 2017-10-24 08:58:02
15 Pál Judit Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-24 15:24:14
16 Márton Beáta Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2017-10-24 15:27:42
17 Bán Angella-Csilla Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 15:29:58
18 Szabó Gabriella Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-24 21:15:42
19 Ábrahám-Péterfi Emőke Grădiniţa ”Aranyalma” Miercurea Ciuc 2017-10-28 20:38:57
20 András Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2017-10-29 17:28:22
21 Bereczk Andrea-Anna Şcoala Gimnazială Valea Rece 2017-11-01 22:34:14
22 Kristó Irén Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-11-02 09:01:38
23 Tankó Erika Mária Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2017-11-02 09:34:06
24 Bartalis Ágota Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2017-11-02 13:03:41
25 Laczkó Kinga Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2017-11-02 14:22:21
26 Becze Imola Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2017-11-09 21:41:59
27 Fodor Nóra Alt județ 2017-11-16 13:58:08
28 Fodor Nóra Alt județ 2017-11-16 14:12:13
29 Fodor Nóra Alt județ 2017-11-16 14:17:45
30 Fodor Nóra Alt județ 2017-11-16 14:17:51
31 Fodor Nóra Alt județ 2017-11-16 14:17:57
32 Szőcs Anna Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2017-11-22 14:15:12
33 Kovács Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2017-12-18 20:04:00
34 György-Lőrincz Judit Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2018-01-06 20:15:42

Casa Corpului Didactic "Apáczai Csere János" Pedagógusok Háza
Mun. Miercurea Ciuc, Județul Harghita