Élet.Pálya.Modell. – Pályorientációs szakmai nap / Viață. Carieră. Model. – Workshop – orientarea în carieră

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa limba română

1 Ionescu Mihaela Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-05-17 04:18:29
2 Voinea Florentina Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2021-05-18 19:11:32
3 GLODEANU CRISTINEL-FĂNEL ISJ-HR 2021-05-20 10:36:37
4 Nuț Ștefan Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-05-21 12:49:10
5 Surugiu Ioana Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-05-21 13:13:48
6 Mariana Vrabie Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2021-05-24 11:09:32
7 Oniche Maria- Monica Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-05-24 11:28:36
8 PLEȘU AURORA Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2021-05-24 14:37:44
9 Csibi Cătălina Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-05-25 04:56:36
10 Kedves Blanka Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-05-25 04:58:36
11 Boantă Iuliana Gabriela Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-05-25 06:01:29
12 David Gertrud-Maria Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-05-25 13:32:23
13 Țurcă Dana Delia Adriana Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2021-05-25 19:12:04
14 Kovacs Dorina Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-25 19:20:07
15 Mândru Daniela Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2021-05-26 14:24:06
16 Stan Sorin Gavril Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-05-26 15:05:48
17 Stan Daniela Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-26 15:07:59
18 Muscă Mihaela Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-05-26 16:01:50
19 TODORUT DELIA Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-05-26 16:02:10
20 Borbeli Lucia Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2021-05-26 16:19:39
21 Braic Carmen-Elena Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2021-05-26 16:38:37
22 Marc Margareta Terezia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-05-26 17:01:27
23 Vaidoș Camelia Liliana Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2021-05-26 17:04:14
24 Cucuiet Lucica Ioana Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2021-05-26 17:09:23
25 Pop Maria Cătălina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2021-05-26 17:28:47
26 Popa Cristina-Maria Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2021-05-26 18:00:53
27 Benedek-Bloju Maria Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-05-26 18:40:08

Grupa limba maghiară

1 Derzsi Ágnes Alt județ 2021-05-13 20:00:55
2 Péter Edit Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2021-05-13 20:07:04
3 Páll Edit Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-05-13 20:41:45
4 Puskás Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2021-05-14 02:58:42
5 Bogos Mária ISJ-HR 2021-05-14 04:48:41
6 Simon Edith Alt județ 2021-05-14 05:32:51
7 Ferencz Piroska Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2021-05-14 07:00:11
8 Agnes Asztalos Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-14 07:32:16
9 Asztalos Lehel Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-14 08:05:52
10 Sarkany Szabó Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-05-14 11:21:48
11 OLASZ SZENDE Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Brădeşti 2021-05-14 14:00:11
12 Nagy Júlia Anita Alt județ 2021-05-14 15:36:58
13 Balázsi Csilla Gabriella Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-14 15:42:57
14 FÜLÖP ANDREA Alt județ 2021-05-14 15:49:31
15 Kiss Brigitta Alt județ 2021-05-14 18:37:10
16 Sándor Réka Eszter Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2021-05-15 06:53:46
17 Mastaleriu Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-05-15 19:28:50
18 Prezsmer Edina Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-15 21:18:59
19 Adorjáni Orsolya Alt județ 2021-05-16 08:01:22
20 Adorjáni Éva Alt județ 2021-05-16 08:05:29
21 |Anna-Mária Lapohos ISJ-HR 2021-05-16 08:56:40
22 Gáll Erzsébet Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-16 09:23:25
23 György Orsolya Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2021-05-16 09:51:24
24 Kátai Judit Alt județ 2021-05-16 11:14:36
25 Babos Mónika Sára Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-05-16 11:17:11
26 Birta Mária Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-05-16 11:24:54
27 Tankó Csilla Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-05-16 11:26:14
28 Fodor Enikő Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-05-16 11:52:46
29 Libik Győző Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-05-16 11:58:37
30 András Kinga Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-05-16 12:09:19
31 Bartis Erika Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2021-05-16 12:25:25
32 Bodó Márta Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-05-16 12:31:17
33 Opra Levente Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-05-16 14:57:53
34 Sebestyén Kinga Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2021-05-16 15:47:03
35 Fodor Ildiko Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-05-17 06:03:25
36 Elekes Izabella Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2021-05-17 07:16:36
37 Mihaly Maria Magdolna Alt județ 2021-05-18 09:10:21
38 Hégető Katalin Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-05-19 07:44:06
39 Hadambu Cristina Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2021-05-20 06:48:46
40 Bakos Zsófia Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2021-05-20 10:19:15
41 Gál Ildikó Şcoala Gimnazială ”Mártonffy György” Cîrţa 2021-05-20 11:27:52
42 Sūkösd Annamária Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2021-05-20 15:56:54
43 Molnár Eszter Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2021-05-24 11:30:22
44 Emőke Gorgicze Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2021-05-24 14:14:11
45 Demeter Levente ISJ-HR 2021-05-25 12:42:14
46 Koncz Mária Magdolna Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-25 16:06:04
47 Alpar Ferencz-Salamon Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-05-26 03:30:52
48 Erősdi Edit Altă instituție 2021-05-26 03:34:44
49 Csiszér Mária Altă instituție 2021-05-26 05:13:37
50 Molnar-Thiess Melinda Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-05-26 10:19:00
51 Barta Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-05-27 08:33:53
52 Ferency József Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-05-27 08:36:36
53 BALOG ANIȘOARA Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2021-05-27 08:46:00
54 Gyorgy Erika Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2021-05-27 09:15:57
55 Szatmári Ilona Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2021-05-27 12:38:10