Hu | Ro

19. CURS PRACTIC DE ELABORARE A PROIECTELOR EUROPENE

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Vulcan Marioara Floarea Palatul Copiilor Miercurea Ciuc 2019-01-18 09:52:12
2 Szakács Gyöngyike Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2019-01-18 19:24:55
3 Cifu Mirela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-19 09:38:04
4 Țifrea - Ștefan Mirela - Maria Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-19 09:43:15
5 Anghel Elena - Mihaela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-19 09:52:53
6 Taran HinganFl0area Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-19 10:15:34
7 Cercel Ramona Andreia Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2019-01-19 19:21:06
8 Stan Marioara Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-20 13:20:27
9 Ferencz Csilla Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-01-21 10:07:39
10 Biscontini Anna Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2019-01-21 11:20:39
11 Busuioc Erika Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2019-01-21 11:26:49
12 Vîlcan Gabriela Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-21 16:01:09
13 Benedek Apollonia Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2019-01-21 17:08:53
14 Geréd Erzsébet Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-22 11:43:09
15 Antal Enikő Mária Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-22 12:56:26
16 Tankó Timea-Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-22 12:59:42
17 HÎNGAN I. ELENA Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-01-23 10:39:38
18 Bucur Georgeta Şcoala Gimnazială ”Teodor Chindea” Voşlăbeni 2019-01-28 17:01:45
19 Márton Annamária Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-01-31 15:24:39
20 László Ildikó-Irén Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-01-31 17:36:47
21 Geréd Erika Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-01-31 19:14:40
22 Kányádi Timea Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2019-02-01 11:32:16
23 Takács Enikő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2019-02-01 11:33:34
24 Both Annamária Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-02-01 16:41:08
25 Kopacz Erika Mária Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2019-02-06 20:08:11
26 Gáspár Erika Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2019-02-12 18:57:42
27 Puşcaş Marin Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 08:46:52
28 Mihály Nagy Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-02-13 09:49:06
29 TÓKOS MÁRIA Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-02-13 10:04:31
30 Daroşi Gabriel Adrian Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 10:10:26
31 TAMÁS ENDRE Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-02-13 10:32:21
32 Boér Irma Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2019-02-13 12:26:48
33 Gingean Luminita Gabriela Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-13 12:55:28
34 Nemtoc Mirela Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-13 12:56:52
35 PUI CORINA-GABRIELA Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 14:34:11
36 Tamás Bernadett Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2019-02-13 15:59:00
37 Șipoș Mariana Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-13 19:09:41
38 Lakatos Henrietta Grădiniţa ”Napocska” Miercurea Ciuc 2019-02-14 06:55:24
39 Căliman Ileana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-14 16:36:27
40 Tankó Éva Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-02-15 11:50:05
41 Runcan Aurelia Liceul Tehnologic Corbu 2019-02-17 07:28:30