Hu | Ro

25. CULORI ŞI FORME – TEHNICI ÎN PREDAREA EDUCAŢIEI PLASTICE LA PREȘCOLARI ȘI ELEVI

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Sára Gyöngyi-Mária Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:12:22
2 Sándor Piroska Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:14:04
3 Szenner Judit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:15:12
4 Dávid Éva Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:43:45
5 Lőrinczi Júlia Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:47:48
6 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2019-01-17 20:44:52
7 Péter Annabella Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2019-01-18 08:15:06
8 Tanko Timea-Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-18 13:03:31
9 Szilágyi Bernadette Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-01-18 15:16:50
10 Vaszi Tünde Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2019-01-18 15:17:09
11 Csoma Réka-Beatrix Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-01-18 16:42:50
12 Kozma Emőke Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-01-18 17:27:28
13 Gál Malvina Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-01-18 18:12:52
14 Varga Edit Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2019-01-18 20:15:44
15 Juhász Noémi Mária Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-01-19 06:06:13
16 Balla Krisztina Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-01-19 09:50:08
17 Duka-Szép Csilla Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2019-01-19 12:19:23
18 DENES ILDIKO ILONA Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2019-01-20 13:05:34
19 Laczkó Kinga Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2019-01-20 19:15:58
20 Császár Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-01-21 10:26:13
21 Kedves Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-01-21 10:28:18
22 Major Emőke Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 15:06:24
23 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-01-21 15:17:12
24 Bajkó Emese Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-21 15:19:42
25 Sándor Réka Eszter Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2019-01-21 15:39:05
26 Eigel Katalin Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-21 15:47:54
27 BENEDEK APOLLONIA Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2019-01-21 17:06:33
28 Antal Kinga Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-21 17:53:33
29 Fazakas Tünde Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 20:17:49
30 Csáki Renáta Krisztina Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-22 07:31:51
31 Csillag Anna Borbála Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-22 10:55:19
32 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-01-22 12:51:23
33 Antal Enikő Mária Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-22 12:51:24
34 Székely Mikolt Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-23 17:14:07
35 Tankó Irén Angella Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-25 06:44:38
36 Cseh Tünde Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-28 18:11:50
37 Szabó Szidónia-Mária Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-02-08 20:02:14