Hu | Ro

25. CULORI ŞI FORME – TEHNICI ÎN PREDAREA EDUCAŢIEI PLASTICE LA PREȘCOLARI ȘI ELEVI

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 1 - Ciuc (februarie 4, 5, 6)

1 Sára Gyöngyi-Mária Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:12:22
2 Sándor Piroska Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:14:04
3 Szenner Judit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:15:12
4 Dávid Éva Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:43:45
5 Lőrinczi Júlia Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-17 15:47:48
6 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2019-01-17 20:44:52
7 Péter Annabella Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2019-01-18 08:15:06
8 Tanko Timea-Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-18 13:03:31
9 Szilágyi Bernadette Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-01-18 15:16:50
10 Vaszi Tünde Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2019-01-18 15:17:09
11 Csoma Réka-Beatrix Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-01-18 16:42:50
12 Kozma Emőke Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-01-18 17:27:28
13 Gál Malvina Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-01-18 18:12:52
14 Varga Edit Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2019-01-18 20:15:44
15 Juhász Noémi Mária Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-01-19 06:06:13
16 Balla Krisztina Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-01-19 09:50:08
17 Duka-Szép Csilla Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2019-01-19 12:19:23
18 DENES ILDIKO ILONA Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2019-01-20 13:05:34
19 Laczkó Kinga Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2019-01-20 19:15:58
20 Császár Izabella Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-01-21 10:26:13
21 Kedves Emőke Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2019-01-21 10:28:18
22 Major Emőke Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 15:06:24
23 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-01-21 15:17:12
24 Bajkó Emese Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-21 15:19:42
25 Sándor Réka Eszter Şcoala Gimnazială ”Kós Károly” Gheorgheni 2019-01-21 15:39:05
26 Eigel Katalin Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-21 15:47:54
27 BENEDEK APOLLONIA Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2019-01-21 17:06:33
28 Antal Kinga Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-21 17:53:33
29 Fazakas Tünde Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-21 20:17:49
30 Csáki Renáta Krisztina Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-01-22 07:31:51
31 Csillag Anna Borbála Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-22 10:55:19
32 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-01-22 12:51:23
33 Antal Enikő Mária Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-22 12:51:24
34 Székely Mikolt Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-23 17:14:07
35 Tankó Irén Angella Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-01-25 06:44:38
36 Cseh Tünde Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-01-28 18:11:50
37 Szabó Szidónia-Mária Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-02-08 20:02:14

grupa 3 - Ciuc (23, 24, 25 aprilie)

1 Lacz Antónia Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-03-06 15:21:19
2 Miklós Angella Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-03-06 15:22:45
3 Gál Pálma Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-03-07 06:53:10
4 Sára Gyöngyi Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-03-07 09:24:38
5 Csillag Anna Borbála Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-03-07 09:33:04
6 Lőrinczi Júlia Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-03-07 09:33:43
7 Dávid Éva Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-03-07 09:35:50
8 Szenner Judit Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-03-07 09:39:50
9 Tankó Tímea Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-03-07 09:40:01
10 Bartis Tímea Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-03-07 09:58:05
11 Tankó Irén Angella Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-03-07 09:59:52
12 Birta Tünde Şcoala Gimnazială ”Cserei Mihály” Racu 2019-03-07 10:07:44
13 Gál Malvina Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-03-07 10:13:39
14 Geréd Erzsébet Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-03-07 10:14:30
15 Rusz Csilla-Margit Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-03-07 10:23:19
16 Antal Enikő Mária Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-03-07 11:11:04
17 Biztosan Ildikó Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-03-07 11:14:12
18 Both Virág Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-03-07 11:22:02
19 Sánta -Suciu Katalin Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-03-07 11:40:46
20 Szabó Szidónia-Mária Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-03-07 14:09:50
21 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2019-03-07 15:15:23
22 Sándor Piroska Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-03-07 16:01:29
23 Eigel Katalin Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-03-07 16:21:34
24 Bajkó Emese Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-03-07 17:24:21
25 Vízi Krisztina Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2019-03-07 18:06:40
26 Székely Mikolt Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-03-07 18:27:10
27 FORRAI MÁRTA Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2019-03-07 20:21:14
28 Szőcs Mária Şcoala Gimnazială ”Arany János” Mihăileni 2019-03-07 20:25:12
29 Szilágyi Bernadette Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-03-08 16:44:45
30 Tamás Erika Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2019-03-08 17:17:09
31 Máthé Melinda Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2019-03-09 06:48:12

Grupa 4 - Odorhei (25, 26, 27 aprilie)

1 Tifán Irén Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-07 14:18:29
2 Ferencz Edith Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2019-03-07 19:23:11
3 Fancsali Adélka - Leilla Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2019-03-08 04:16:25
4 SZABÓ IDA Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-03-08 09:25:50
5 Patakfalvi Edith Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-03-08 09:30:01
6 Demeter-Joó Emese Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-03-08 09:33:30
7 Nagy Edit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-03-08 09:37:04
8 Czerják Tünde Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-03-08 09:43:04
9 Boda Csilla Julianna Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2019-03-08 10:00:49
10 Györffy Ilona Judit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-03-08 10:54:33
11 Domokos Melinda Zsuzsánna Alt județ 2019-03-10 17:00:56
12 Simon Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-03-12 19:24:54
13 Sándor Emőke Erika Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-13 15:29:53
14 Bedő Gizella Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-13 15:53:42
15 Péter Edit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-03-13 17:44:40
16 Ülkei Edit Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-13 19:38:17
17 Boros Gyöngyike Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-14 08:02:38
18 Vackán Renáta Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-14 08:07:47
19 Prázsmári Piroska Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-14 08:13:53
20 Orbán Orsolya Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-14 08:15:44
21 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-03-14 13:00:36
22 Kozma Emőke Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-03-22 12:34:04
23 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-03-25 13:09:02
24 Simó Adél Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2019-03-26 09:13:07
25 Pethő- Baló Éva Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-03-26 09:17:28
26 SIKLÓDI LÁSZLÓ Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-04-01 06:05:23