Hu | Ro

6. METODICA PREDĂRII – ÎNVĂȚĂRII - EVALUĂRII EFICIENTE ÎN INSTITUȚIILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Barát-Szilveszter Csilla-Melinda Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2018-12-10 15:06:28
2 Gábos Anna Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2018-12-11 09:42:45
3 Nagy Endre Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2018-12-11 09:43:14
4 Csibi Catalina Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2018-12-11 16:43:39
5 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2018-12-13 06:41:32
6 IMRE ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2018-12-13 13:11:57
7 Péterfi Antónia- Imola Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2018-12-13 18:37:11
8 Saigo Anca Cosmina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-12-15 10:56:27
9 Stan Floarea Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2018-12-15 10:59:18
10 MAG ISTVÁN Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2018-12-19 13:29:18
11 Kiss Timea Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2018-12-21 15:04:16
12 Tifán Irén Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2019-01-04 20:24:31
13 Kelemen Annamária Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-01-12 08:04:02
14 Tornea Ramona Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-01-14 10:35:16
15 Dobrean Maria Cătălina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-01-14 10:37:30
16 Szentes Emese Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2019-01-16 17:12:50
17 RUSU-CURCĂ MIHAELA Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-01-16 19:55:34
18 Baricz Loredana Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni 2019-01-17 05:26:34
19 Groza Laura Catalina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-01-18 14:16:25
20 Rotaru Ana-Aurelia Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-01-19 06:41:36
21 Duka-Szép Csilla Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2019-01-19 11:41:55
22 Albert Szidónia Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2019-01-21 08:04:12
23 Ambrus Kinga Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2019-01-21 08:06:16
24 Kurkó Edith Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2019-01-21 09:42:44
25 Szebeni Erzsébet Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2019-01-21 13:45:11
26 Tankó Irén Angella Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-01-31 13:13:00
27 Antal Kinga Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-02-03 18:46:02
28 Mezei Magdolna Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-02-04 05:40:53
29 Urzică Viorica Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-02-05 09:50:29
30 Tompea Georgeta Emilia Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-02-05 12:18:33
31 TOMPEA DANIELA MARIA Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-02-06 12:29:29
32 Imecs-Gáll Izabella Şcoala Gimnazială ”Mártonffi János” Vlăhiţa 2019-02-08 23:27:19
33 Szőcs Mària- Magdolna Şcoala Gimnazială ”Jókai Mór” Băile Tuşnad 2019-02-10 07:39:54
34 Taran HinganFl0area Şcoala Gimnazială ”O.C.Tăslăuanu” Bilbor 2019-02-12 10:02:49
35 pintea georgeta Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-12 16:41:40
36 Pál Csaba Clubul Copiilor ”Cimbora” Odorheiu Secuiesc 2019-02-12 20:39:48
37 Pui Corina-Gabriela Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-17 07:07:11
38 Runcan Aurelia Liceul Tehnologic Corbu 2019-02-17 07:26:28
39 Scoruş Lauriţa Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-18 11:17:37
40 Olaru Luminita Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-18 11:19:16
41 Szekely-Orosz Judith Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-18 11:20:48
42 Topoliceanu Floarea Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-18 11:22:41
43 Benedek-Bloju Maria Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-18 11:24:35
44 Olar Luminita Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-18 11:27:05
45 Bersan Bogdana Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-19 12:39:59
46 Cosau Claudia Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-19 12:43:03
47 Mureșan Dorina Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2019-02-20 15:34:38
48 Suciu Sever Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2019-02-20 15:48:58
49 Hadâmbu Cristina Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2019-02-21 18:42:51
50 Laurențiu Oana Gabriela Şcoala Gimnazială Tulgheş 2019-02-22 06:55:33
51 Orbàn Magda Gabriella Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2019-02-25 07:55:01
52 Lázár Eva Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2019-02-25 07:55:04
53 Egyed Judit Şcoala Gimnazială Specială Ocland 2019-02-25 08:03:39
54 NAGY ELEMÉR Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2019-03-16 23:35:44
55 Portik Maria Erika Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2019-03-29 04:56:03
56 Măcelar Éva-Emilia Grădiniţa ”Mesevár” Cristuru Secuiesc 2019-05-12 14:11:26
57 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-05-20 06:31:27
58 Fülöp Melinda Alt județ 2019-07-03 16:23:06