Hu | Ro

29. ACORDAREA PRIMULUI AJUTOR - ÎN SPRIJINUL CADRELOR DIDACTICE

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 2 - Toplița

1 Mirela PETRUȚ Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-12 15:24:33
2 Gyorgy Erika Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş 2019-02-12 16:58:02
3 Szebeni Monica Camelia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-12 18:20:08
4 Antal Adrian-Grigore Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-13 05:02:56
5 Antal Cristina Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-02-13 05:04:25
6 Emilia Maris Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-13 09:03:18
7 Bodor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Miron Cristea” Topliţa 2019-02-14 05:17:40
8 Căliman Ileana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-14 16:45:22
9 SAVU IOAN Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-17 09:50:06
10 BRAIC CARMEN - ELENA Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-17 09:51:07
11 Laczko -Rusu Mirela-Aurica Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-17 17:08:56
12 Muresan Maria-Cristina Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-18 06:41:23
13 Croitor Georgeta-Victorița Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-18 11:36:28
14 Pop-Moldovan Viorica Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-18 15:34:28
15 Csiki Luminița-Maria Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-19 19:38:32
16 Pop-Benedek Mirela Elisabeta Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2019-02-21 19:22:09
17 Pop-Benedek Ionel Clubul Sportiv Şcolar Topliţa 2019-02-21 19:24:26
18 HECSKO SORLEA MIHAELA Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-22 07:50:05
19 Filip Doina Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-22 08:45:50
20 Todorut Delia Liceul Teoretic ”O.C.Tăslăuanu” Topliţa 2019-02-22 08:52:09
21 Savu Corina Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-02-22 13:24:26
22 Pintea Georgeta Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-02-26 17:30:35

Grupa 1 - Ciuc

1 Barta Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-02-12 13:23:46
2 Kedves Tihamèr Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-02-12 13:32:42
3 Pal Piroska Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2019-02-12 14:32:35
4 Orbán Adél Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2019-02-13 18:38:45
5 NAGY ELEMÉR Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2019-03-01 13:19:13

Grupa 3 - Odorhei (3, 4 aprilie)

1 Káli Annamária Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2019-03-07 04:20:04
2 Berecz Anna Krisztina Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2019-03-07 10:23:21
3 Fekete Éva Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2019-03-07 11:40:06
4 Jakab Csilla Grădiniţa ”Villanytelep” Odorheiu Secuiesc 2019-03-07 12:03:17
5 Rényi Hilda Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2019-03-08 07:03:57
6 Göllner Orsolya Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2019-03-08 07:12:11
7 Ambrus Katalin Şcoala Gimnazială ”Marosi Gergely” Simoneşti 2019-03-08 07:16:35
8 Cotar Éva Clubul Copiilor ”Cimbora” Odorheiu Secuiesc 2019-03-08 07:41:40
9 ANTALUCA MIHAELA OFELIA LUIZA Şcoala Gimnazială Săcel 2019-03-08 08:23:52
10 APOSTOLESCU ARTEMONA CARMEN Şcoala Gimnazială Săcel 2019-03-08 08:25:12
11 BANUT MAGDA Şcoala Gimnazială Săcel 2019-03-08 08:26:26
12 BARABAS KATALIN Şcoala Gimnazială Săcel 2019-03-08 08:27:32
13 KARDOS IBOLYA Şcoala Gimnazială Săcel 2019-03-08 08:28:28
14 SUTEU LIVIA Şcoala Gimnazială Săcel 2019-03-08 08:29:29
15 NAGY ELEMÉR Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2019-03-08 16:19:14
16 Jakab Anna-Mária Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2019-03-10 17:37:26
17 András Ágnes Krisztina Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2019-03-10 17:44:22
18 Fosztó Hajnal Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2019-03-11 09:19:36
19 Keresztely Viola Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2019-03-11 12:41:59
20 Csiki Szilvia Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2019-03-13 19:29:24
21 Emoke Csomor Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-03-14 13:42:42
22 Lőrinczi Cristina- Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2019-03-19 15:18:09
23 Mózes Anna- Katalin Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2019-03-19 15:21:49
24 Hegyi Júlia Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2019-03-19 15:25:52
25 Csiki Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”Toró Tibor” Ulieş 2019-03-20 21:27:06

Grupa 4 - Gheorgheni (3, 4 aprilie)

1 Puskás Enikő Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-03-10 05:44:14
2 Csoma Réka-Beatrix Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-03-10 13:14:55
3 Mezei Mihály Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2019-03-10 13:16:23
4 Platon Maria Alexandra Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-03-13 19:54:44