Hu | Ro

2. INOVARE ȘI SCHIMBARE ÎN MANAGEMENTUL INSTITUȚIILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR* (Management educațional)

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Grama Rodica Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-15 06:16:30
2 Dimén Levente Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2019-10-15 15:30:10
3 Gingean Luminita Gabriela Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-10-15 18:05:46
4 Ravasz Gyöngyike Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-10-16 11:19:00
5 Gidó Mária Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2019-10-18 15:57:33
6 Borbeli Lucia Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-22 18:55:44
7 TEISANU OTILIA-MARIANA Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-27 11:35:35
8 Bernád Rozália Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2019-10-30 17:21:20
9 Plesu Aurora Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2019-10-31 12:11:40
10 Marton Adriana Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-11-06 15:52:19
11 Kovács Katalin Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-11-11 08:54:41
12 Nagy Mihaly Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-11-18 21:05:21
13 Andrási Annamária Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2019-11-19 08:29:03
14 Péter Annabella Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 11:45:26
15 Kacsó Péter Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2019-11-19 14:33:07
16 Nagy Edith Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 15:46:00
17 Balázs Boglárka Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-11-19 16:01:36
18 Moldovan Szeredai Gergely Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 16:54:39
19 Bán Teréz Mária Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-11-19 20:12:39
20 L[rincz Erika-Ibolya Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-11-21 08:08:53
21 Tamás Levente Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2019-11-21 10:03:41
22 Blénessy Csaba Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2019-11-22 05:58:40
23 Chibulcutean Cristina Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-11-30 06:50:44
24 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2019-12-01 05:32:53
25 Balazs Lenuța Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-12-01 18:30:03
26 Laszlo Carol Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2019-12-02 08:59:47
27 György Éva Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2019-12-08 15:30:53
28 Măcelar Éva-Emilia Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-12-11 18:38:26
29 FELEKI CSABA Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2019-12-13 08:12:12
30 Páll Zselyke Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2019-12-13 10:52:39
31 Tamás Mária Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2020-01-14 14:38:40
32 Torok Alfred Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2020-01-17 15:42:35
33 Ducu Carmen ISJ-HR 2020-01-18 10:15:52
34 Puskas Erika Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2020-01-18 11:38:13