Hu | Ro

1. EFICIENTIZAREA MANAGEMENTULUI INSTITUȚIILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR* (Management educațional)

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Vaslaban Emese Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-14 18:15:45
2 Grama Rodica Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-15 06:13:15
3 Dimén Levente Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2019-10-15 15:25:07
4 Gingean Luminita Gabriela Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-10-15 18:03:42
5 Ravasz Gyöngyike Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-10-16 11:16:09
6 Gidó Mária Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2019-10-18 15:58:40
7 Bernád Rozália Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2019-10-30 17:19:57
8 Plesu Aurora Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2019-10-31 12:09:11
9 Chibulcutean Cristina Veronica Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2019-11-05 06:36:55
10 Marton Adriana Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-11-06 15:51:06
11 Kovács Katalin Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-11-11 08:53:33
12 Moldovan Rodica Grădiniţa ”Voinicel” Topliţa 2019-11-12 07:10:13
13 Balazs Lenuța Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-11-17 18:01:25
14 Nagy Mihaly Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2019-11-18 21:02:48
15 Andrási Annamária Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2019-11-19 08:28:02
16 Péter Annabella Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 11:43:02
17 Kacsó Péter Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2019-11-19 14:31:33
18 Nagy Edith Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 15:44:27
19 Balázs Boglárka Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-11-19 16:00:12
20 Moldovan Szeredai Gergely Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 16:53:21
21 Bán Teréz Mária Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-11-19 20:11:18
22 Lőrincz Erika-Ibolya Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-11-21 08:06:31
23 TAMÁS LEVENTE Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2019-11-21 10:02:08
24 Blénessy Csaba Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2019-11-22 05:56:57
25 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2019-12-01 05:31:22
26 Laszlo Carol Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2019-12-02 08:58:52
27 György Éva Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2019-12-08 15:28:27
28 Măcelar Éva-Emilia Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2019-12-11 18:34:53
29 Páll Zselyke Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2019-12-13 10:54:13
30 Tamás Mária Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2020-01-14 14:37:57
31 Torok Alfred Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2020-01-17 15:41:56
32 Ducu Carmen ISJ-HR 2020-01-18 10:17:04
33 Puskas Erika Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2020-01-18 11:35:06
34 Görgicze Emőke Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2020-01-21 09:11:56
35 Borbély Botond Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2020-01-22 07:00:32
36 Sipos István ISJ-HR 2020-01-22 13:32:53
37 Suciu Elena Liceul Teoretic ”Sfântu Nicolae” Gheorgheni 2020-01-23 18:10:47
38 Runcan Aurelia Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-01-25 15:12:28
39 Antal Csilla Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2020-01-27 15:37:06
40 Pall-Tanko Kinga Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2020-01-28 08:56:51
41 Székely Gyula Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2020-02-02 18:15:20
42 Lakatos Mihail Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2020-02-14 12:12:18
43 Kállai Timea Grădiniţa ”Kipi-Kopi” Odorheiu Secuiesc 2020-02-15 07:57:14
44 Ferencz Laura Kinga Şcoala Gimnazială ”Domokos Pál Péter” Lunca de Sus 2020-02-20 06:14:22
45 Györi Izabella Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2020-02-20 13:03:03
46 Tifán Irén Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2020-02-26 14:03:17
47 Balázs Réka Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2020-02-26 14:04:42
48 Csibi Gabriella Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 06:25:07
49 Trombitás Tünde Mária Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 13:42:13
50 Madarász Kinga Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 15:46:15
51 Pop-Dobrean Maria-Cristina Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 17:19:17
52 Csatlós Fülöp István Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-09 15:08:53
53 PUSKAS ATTILA Alt județ 2020-03-09 19:30:30
54 KALMAN ATTILA Alt județ 2020-03-09 19:33:20
55 Szocs Imre Alt județ 2020-03-10 06:04:36
56 COȘARCĂ CRISTINA-LENUȚA Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2020-03-18 08:06:33