Hu | Ro

3. INTELIGENȚA EMOȚIONALĂ ȘI DEZVOLTAREA PROFESIONALĂ A CADRELOR DIDACTICE

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 László Ildikó-Irén Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-10-14 11:51:27
2 Pál Tünde-Julia Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-10-14 11:51:32
3 Grama Rodica Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-15 10:22:28
4 Vaslaban Emese Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-15 10:43:17
5 MERES ERIKA Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2019-10-15 12:29:58
6 Handoca Adela - Claudia Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-15 19:36:51
7 Bálint Enikő Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti 2019-10-16 15:05:50
8 Balla Krisztina Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2019-10-20 16:49:47
9 Pintea Georgeta Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-10-21 16:42:36
10 Voda Ioana Maria Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2019-10-21 16:45:52
11 Borbeli Lucia Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-22 18:53:34
12 IMRE ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-10-24 03:53:11
13 PÉTERFI ANTÓNIA IMOLA Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-10-24 03:58:32
14 Tankó Csilla Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-10-24 04:13:50
15 András Kinga Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-10-24 04:23:18
16 Opra Levente Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2019-10-24 04:49:57
17 Libik Győző Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-10-24 05:33:18
18 JÁSZAY LAURA -ANDREA Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-10-24 05:36:44
19 Pálfi Tünde-Rozália Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2019-10-24 05:45:32
20 Urzică Viorica Liceul ”Miron Cristea” Subcetate 2019-10-24 10:59:07
21 Majla Geza Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-10-25 19:29:41
22 Tornea Ramona Cristina Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-10-26 09:50:41
23 NEMEȘ CRISTINA GABRIELA Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2019-10-27 07:30:25
24 TEISANU OTILIA-MARIANA Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-27 11:37:11
25 Ilyes Emese Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-10-29 03:48:58
26 Marton Adriana Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-10-29 06:27:46
27 Szabó-Mező Margit Grădiniţa ”Micimackó” Miercurea Ciuc 2019-10-29 13:27:19
28 Plesu Aurora Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2019-10-31 12:12:10
29 Ferencz Edith Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2019-10-31 16:37:06
30 Máté Sándor Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2019-11-01 08:10:59
31 Zăgan Eugenia Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2019-11-02 16:35:23
32 Căliman Ileana Şcoala Gimnazială ”Andrei Şaguna” Topliţa 2019-11-03 14:49:12
33 Cotfas Daniela Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2019-11-04 12:07:28
34 Kőrössy Ildikó Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2019-11-08 16:16:48
35 Kovács Katalin Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2019-11-11 08:55:40
36 ANTAL ENIKŐ MÁRIA Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-12 10:03:15
37 Tankó Timea- Tünde Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-12 10:06:22
38 Stan Floarea Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-11-12 15:51:12
39 Cifu Viorica Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-11-12 15:59:26
40 Dobai Kinga Şcoala Gimnazială Mugeni 2019-11-18 09:30:07
41 Fodor Márta Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2019-11-18 15:51:37
42 Szép Katalin Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2019-11-18 17:23:05
43 Boér Irma Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2019-11-18 17:25:29
44 Bîrsan Ildikó Şcoala Gimnazială Valea Rece 2019-11-18 18:06:15
45 Fodor Zita Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2019-11-18 18:44:16
46 Bálint Emma Şcoala Gimnazială ”Kiss Ferenc” Mădăraş 2019-11-18 18:48:26
47 Major Hajnalka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2019-11-19 20:18:01
48 Neacşu Réka-Lucia Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2019-11-20 15:55:17
49 Borbély Botond Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2019-11-24 12:18:42
50 Bogács Nóra Ágnes Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2019-11-24 21:10:21
51 Borka Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-11-27 08:48:50
52 Simon Enikő Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-11-27 08:51:22
53 Kovács Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2019-11-27 08:53:58
54 András Szilvia Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2019-11-28 15:46:19
55 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2019-11-28 15:49:11
56 Gábos Anna Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2019-12-06 12:18:20
57 Nagy Endre Şcoala Gimnazială ”Orbán Balázs” Odorheiu Secuiesc 2019-12-06 12:20:09
58 CZIKÓ ERIKA Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-12-10 17:38:17
59 György Ibolya Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2019-12-10 17:38:21
60 FELEKI CSABA Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2019-12-13 08:14:27
61 Antal Monica Şcoala Gimnazială ”Dumitru Gafton” Gălăuţaş 2019-12-20 09:52:35
62 Bilibok Julianna Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2020-01-09 08:36:15
63 Torok Alfred Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc 2020-01-17 15:43:15
64 Puskas Erika Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2020-01-18 11:41:27
65 Albert Szidónia Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2020-01-20 17:15:38