Hu | Ro

1. EFICIENTIZAREA MANAGEMENTULUI INSTITUȚIILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR* (Management educațional)

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Vaslaban Emese Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-14 18:15:45
2 Grama Rodica Şcoala Gimnazială ”Geo Bogza” Bălan 2019-10-15 06:13:15
3 Marton Adriana Liceul Tehnologic ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2019-11-06 15:51:06
4 Péter Annabella Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2019-11-19 11:43:02
5 Puskas Erika Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2020-01-18 11:35:06
6 Antal Csilla Grădiniţa ”Ficánka” Odorheiu Secuiesc 2020-01-27 15:37:06
7 Ferencz Laura Kinga Şcoala Gimnazială ”Domokos Pál Péter” Lunca de Sus 2020-02-20 06:14:22
8 Györi Izabella Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2020-02-20 13:03:03
9 Tifán Irén Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2020-02-26 14:03:17
10 Balázs Réka Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2020-02-26 14:04:42
11 Csibi Gabriella Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 06:25:07
12 Trombitás Tünde Mária Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 13:42:13
13 Pop-Dobrean Maria-Cristina Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-04 17:19:17
14 Csatlós Fülöp István Liceul Teoretic ”Kemény János” Topliţa 2020-03-09 15:08:53
15 COȘARCĂ CRISTINA-LENUȚA Colegiul Naţional ”Mihai Eminescu” Topliţa 2020-03-18 08:06:33
16 SZABO ZSOLT Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-05-08 16:04:38
17 NISTOR RAREŞ Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Miercurea Ciuc 2020-05-28 08:12:53
18 Lukács Mihály Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-06-02 16:28:13
19 Onu Roxana Teodora Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2020-07-08 09:09:35
20 Zsigmond Zoltan-Csaba Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2020-07-20 15:22:49
21 Opra Levente Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2020-08-04 16:53:29
22 Puskas Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2020-09-15 03:26:20
23 Feleki Csilla Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2020-09-17 18:58:51
24 Kornis Melinda Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2020-10-04 17:17:32
25 Kedves Tihamér Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2020-10-16 09:13:28
26 Vodă Sanda Emilia Şcoala Gimnazială ”Sfântu Ilie” Topliţa 2020-11-18 19:12:00
27 Bőjte Daniel Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2020-12-18 19:50:31
28 Bojte Elena Maria Colegiul Naţional ”Octavian Goga” Miercurea Ciuc 2020-12-18 19:55:28
29 Edith Ferencz Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2021-01-08 17:48:40
30 Busuioc Edit Liceul Tehnologic ”Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc 2021-01-11 07:27:26
31 Lazar Raimond Adrian Alt județ 2021-01-12 12:04:34
32 Éva Albert Liceul Tehnologic ”Venczel József” Miercurea Ciuc 2021-01-24 17:54:48
33 Antal ibolya Eva Alt județ 2021-01-26 08:32:23
34 PÉTER CSABA Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2021-01-26 09:50:27
35 Mosui Daniel Tibor Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2021-01-29 07:17:20
36 Csoma Réka-Beatrix Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2021-02-02 12:26:01
37 Caia-Hoanăș Raluca Şcoala Gimnazială Tulgheş 2021-03-18 16:50:57
38 Togănel Andreea-Augusta Alt județ 2021-04-06 16:06:40
39 Simona Elena AXINTEa Liceul ”Marin Preda” Odorheiu Secuiesc 2021-04-12 14:13:59
40 Mag Ottilia Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2021-04-27 13:34:03
41 Nemes Réka Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2021-05-05 08:02:32