Hu | Ro

8. GOOGLE EDUCATOR NIVELUL 1 (GEN1) - INTERMEDIARI

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Kiss Andrea Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2020-02-20 18:31:36
2 Tompos Kinga Şcoala Gimnazială ”Vitos Mózes” Sâncrăieni 2020-02-21 14:33:49
3 Jakab Enikő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2020-02-24 10:04:26
4 László Laura Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2020-06-08 18:12:39
5 Demeter Levente ISJ-HR 2020-06-08 18:14:08
6 Simó Margit Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-06-10 20:36:50
7 György István Csaba Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-06-11 13:17:46
8 Major Hajnalka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2020-06-15 15:40:43
9 Onu Roxana Teodora Şcoala Gimnazială ”Liviu Rebreanu” Miercurea Ciuc 2020-07-08 09:21:14
10 Mezei Edith Alt județ 2020-07-20 17:44:12
11 Darvay Éva Alt județ 2020-07-20 17:59:05
12 Timár Ágnes Alt județ 2020-07-21 04:47:07
13 Tárkányi Erika Timea Alt județ 2020-07-21 05:36:21
14 Hodor Erika Alt județ 2020-07-21 06:25:46
15 Vincze Csilla-Mária Alt județ 2020-07-21 06:29:20
16 Tulogdi-Sűcs Monika-Agnes Alt județ 2020-07-21 06:37:17
17 Wolf Ágnes- Kinga Alt județ 2020-07-21 06:41:37
18 Bakos Siklodi Kinga Alt județ 2020-07-21 07:23:23
19 Modi Zsuzsanna Timea Alt județ 2020-07-21 08:19:29
20 Zagoni Melinda Alt județ 2020-07-21 09:05:23
21 Murádin Noémi Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2020-07-21 09:10:52
22 Szilágyi Judit Alt județ 2020-07-21 09:47:49
23 Uszkai Bernadette Alt județ 2020-07-21 10:36:11
24 Gyurka Izabella-Katalin Alt județ 2020-07-21 11:27:12
25 Soós Sandor Alt județ 2020-07-21 12:23:10
26 Sălăjan Maria Alt județ 2020-07-21 12:33:00
27 Dozsa Clara-Tundi Alt județ 2020-07-21 13:02:45
28 Bugar Emese Alt județ 2020-07-21 13:07:34
29 Nagy Csilla Alt județ 2020-07-21 16:50:29
30 Ilyés Hajnalka Alt județ 2020-07-21 17:01:35
31 Biro Enikő-Maria Alt județ 2020-07-21 17:11:34
32 Szilãgyi Csilla Margit Alt județ 2020-07-21 17:11:44
33 Linda Matei Alt județ 2020-07-22 07:06:37
34 Kaszian Etelka Alt județ 2020-07-22 10:29:00
35 Lőrinczi Annamária Alt județ 2020-07-22 17:00:44
36 Király Emőke Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-07-23 08:56:20
37 Constantinescu Agnes Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-07-23 13:05:16
38 Tőkés Orsolya Alt județ 2020-07-23 19:54:00
39 Török Emese Alt județ 2020-07-24 09:48:46
40 Szováti Erika Alt județ 2020-07-24 12:25:30
41 Fejer Iuliana Alt județ 2020-07-25 02:54:26
42 Ildiko Kovacs Alt județ 2020-07-28 13:32:43
43 Péterfi Wanda-Emese Alt județ 2020-07-28 17:17:53
44 Marthi Szidónia Alt județ 2020-07-28 17:59:13
45 Molnár-Barabás Andrea-Zsófia Alt județ 2020-07-29 09:29:51
46 Hátsek Kinga Mária Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2020-07-30 03:54:08
47 Kelemen Csilla Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-07-30 19:08:18
48 Lukács Mihály Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-07-31 06:29:38
49 Szőcs Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2020-07-31 19:27:41
50 Biró Tibor Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-08-02 18:16:45
51 Hevele Dalma Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-08-09 12:17:58
52 Gàll Enikő Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-08-28 13:44:54
53 Takács Mihály Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2020-09-08 08:47:49
54 Elekes Mónika Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-09-08 11:26:27
55 BALÁZS LÁSZLÓ Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-09-08 15:34:29
56 BALÁZS GABRIELLA Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-09-08 15:35:49
57 Gáll Judith Colegiul Tehnic ”Batthyány Ignác” Gheorgheni 2020-09-09 07:52:26
58 Majla Géza Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2020-09-10 14:09:13
59 Puskas Anna Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău 2020-09-15 03:28:09
60 ROMÁN MELINDA MÁRIA Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2020-09-26 13:21:25
61 Portik Csilla Ibolya Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea 2020-10-06 17:53:27
62 Miklos Izabella Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-10-13 04:39:17
63 András Emese Mária Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-10-13 06:06:49
64 Mihálcz Noémi Izabella Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-10-20 08:39:08
65 Nagy Beáta- Bernadette Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-10-20 18:01:33
66 BARTIS ÁGNES Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2020-10-30 19:10:30
67 Fülöp Ildikó Şcoala Gimnazială ”Dr.Lukács Mihály” Plăieşii de Jos 2020-11-03 17:45:56
68 Miklós Csilla Grădiniţa ”Csipike” Miercurea Ciuc 2020-11-07 07:09:08
69 Imecs-Gáll Izabella Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2020-11-11 13:47:38
70 Gheorghiu Valentina Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2020-11-17 14:15:22
71 Szép Szidónia Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2020-12-03 07:58:46
72 Marton Csilla Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2021-01-13 12:50:41
73 Blenessy Csaba Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2021-03-15 07:32:51
74 Andreea Lozneanu Alt județ 2021-03-17 08:31:30
75 Darvas Szidonia Liceul Tehnologic ”Székely Károly” Miercurea Ciuc 2021-04-18 11:15:03