Hu | Ro

7. Biztonságos internethasználat. Cyberbullying – az online bántalmazás megelőzése mindannyiunk közös ügye

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 2

1 Tamás Orsolya Alt județ 2021-01-13 12:11:09
2 Gáll Ildikó Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-13 12:39:50
3 Kiss Erika Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-13 12:56:35
4 Modi Kinga Alt județ 2021-01-13 12:58:33
5 Boros Melinda Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-01-13 12:58:48
6 Molnar Szilvia Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:00:57
7 Marton Csilla Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:00:58
8 Ábrahám Tünde Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:03:24
9 Tasnadi Ella Alt județ 2021-01-13 13:09:35
10 Bakó Irén Gizella Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:12:32
11 Derzsi-Élthes Piroska Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:13:24
12 Barta Izabella Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:14:07
13 Raff Andrea Alt județ 2021-01-13 13:14:57
14 Kocsis Réka Alt județ 2021-01-13 13:15:33
15 Kedves Tihamèr Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:15:50
16 Làszlò Balàzs Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:18:02
17 Biró Beatrix Renáta Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:25:26
18 Balázs-Penksza Judit-Márta Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:28:50
19 Forró Gerda Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:41:17
20 Bartis Ágnes Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:45:00
21 Gabor Zsuzsa Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:45:27
22 Vaszi Emőke Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-13 13:53:51
23 Ruszka Mária Magdolna Altă instituție 2021-01-13 13:56:49
24 Bálinth Erzsébet Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-01-13 14:01:02
25 Zoltán Kiss-Cserey Altă instituție 2021-01-13 14:14:35
26 Kiss Anikó Alt județ 2021-01-13 14:15:20
27 BARABÁSI ANNA Alt județ 2021-01-13 14:18:28
28 Ecaterina Balogh Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-13 14:28:21
29 Ambrus Kinga Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2021-01-13 14:40:30
30 Erdély Imre Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-01-13 14:50:15
31 Péter Irén- Erika Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-13 14:51:16
32 Réka Rita Kedei Alt județ 2021-01-13 15:11:33

Grupa 1

1 László Laura Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 05:49:36
2 Judit Maksai Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 06:37:52
3 Szalay Zsuzsanna Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 07:13:48
4 Török- Lázár Anna Şcoala Gimnazială ”Székely Mózes” Lueta 2021-01-12 07:34:25
5 Kovács Márta Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 08:10:36
6 Kornis Melinda Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 08:36:51
7 Nagy Eszter Gizella Alt județ 2021-01-12 08:45:04
8 Biró Izabella Grădiniţa ”Zsibongó” Odorheiu Secuiesc 2021-01-12 08:53:35
9 Gáll Katalin Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 09:14:03
10 Tóth Tunde Alt județ 2021-01-12 09:24:40
11 Süketes Renáta-Etelka Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 10:20:36
12 Major Hajnalka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2021-01-12 10:32:08
13 Lőrincz Edit Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2021-01-12 10:36:26
14 Kiss Aliz Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 10:41:58
15 Gáll Ida Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-01-12 10:58:29
16 Simó Margit Liceul Teoretic ”Orbán Balázs” Cristuru Secuiesc 2021-01-12 11:15:55
17 Gáll Erzsébet Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:17:08
18 Majlát Erika Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:34:42
19 Varga Andrea Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:36:51
20 Fodor-Vanyó Mónika Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:41:28
21 György István Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:43:50
22 Borbély Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:51:24
23 Lázár Anita Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:52:37
24 Szüszer-Nagy Mómika Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-12 11:58:01
25 Vincze Tünde Alt județ 2021-01-12 11:58:43
26 Lapsanszki Edith Alt județ 2021-01-12 12:00:33
27 Páll Edit Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-12 12:01:36
28 Kiss Zsuzsanna Liceul Tehnologic ”Sövér Elek” Joseni 2021-01-12 12:17:26
29 Pászka Zsuzsánna Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-12 12:31:29
30 Bodurian Agota Liceul de Arte ”Dr. Palló Imre” Odorheiu Secuiesc 2021-01-12 12:33:47

Grupa 3

1 Kovacs Dorina Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-02-17 16:31:12
2 BALINT Beata Altă instituție 2021-02-18 11:26:29
3 Pal Orsolya Altă instituție 2021-02-21 07:18:23
4 Eva Antal Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2021-02-22 09:25:43
5 Lakatos Angyalka Tünde Alt județ 2021-02-22 13:38:20
6 Káli Annamária Colegiul Tehnic ”Bányai János” Odorheiu Secuiesc 2021-03-05 06:32:49
7 Elekes Enikő Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2021-03-19 05:03:19