Hu | Ro

8. „Ahol a csodák kezdődnek” – A szociális kompetenciák fejlesztése az élménypedagógia módszerével

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii
1 Molnár Eszter Şcoala Gimnazială ”Köllő Miklós” Ciumani 2021-01-18 11:08:00
2 Salamon Boróka Emese Liceul Teologic Romano-Catolic ”Segítő Mária” Miercurea Ciuc 2021-01-18 15:26:11
3 Ibolya Sandor Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-01-19 04:24:43
4 Mihaly Maria Magdolna Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-19 19:04:50
5 Zöld Ilona Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2021-01-20 07:01:26
6 Bartis Tímea Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-01-20 16:26:47
7 FÓRIS ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2021-01-21 07:15:18
8 Molnár Szilvia Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2021-01-21 12:28:33
9 Kristó Kinga Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2021-01-21 12:31:04
10 Jakab Hajnalka Grădiniţa ”Csillagvár” Odorheiu Secuiesc 2021-01-21 16:56:52
11 Karda Imelda Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan 2021-01-21 17:47:24
12 Borbély Orsolya Şcoala Gimnazială ”Kőrösi Csoma Sándor” Vărşag 2021-01-21 19:13:42
13 Fábián Edit Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-22 06:22:45
14 Fekete Réka Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-22 18:03:02
15 Faludi Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-22 18:15:44
16 Bomhér Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-22 18:21:00
17 Demeter Sarolta Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-22 18:55:54
18 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-22 19:01:52
19 Erika Lia Liceul Teoretic ”Salamon Ernő” Gheorgheni 2021-01-23 18:15:52
20 Mag Andrea Grădiniţa ”Kis Herceg” Miercurea Ciuc 2021-01-24 21:17:55
21 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-25 12:49:55
22 Szabò Tünde Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-25 12:52:10
23 Ban Eszter Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc 2021-01-25 21:50:40
24 Molnár Annamária Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2021-01-26 05:47:34
25 Kovács Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-26 12:28:20
26 Fekete Judit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2021-01-28 08:21:58
27 Zsidó Judit Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni 2021-01-28 11:22:35