Hu | Ro

11. Alkalmazható-e a drámapedagógia a virtuális térben?

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 1

1 Csoti Csilla Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-01-21 11:07:44
2 Kovács Erzsébet Alt județ 2021-01-21 11:08:30
3 Fazekas Mónika Alt județ 2021-01-21 11:29:40
4 Buzogány Elisabeta Şcoala Gimnazială ”Bem József” Secuieni 2021-01-21 11:58:03
5 Kelemen Csilla Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-01-21 12:32:00
6 Vitus-Pálfi Emőke Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2021-01-21 12:44:51
7 Vaszi Emőke Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-21 12:44:57
8 Fehér Ildikó Alt județ 2021-01-21 12:48:32
9 Both Virág Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-01-21 12:55:32
10 Török Mária Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-21 13:05:40
11 Vitályos Bartalis Réka Colegiul Reformat ”Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc 2021-01-21 13:11:36
12 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-01-21 13:34:03
13 Sopronyi Orsolya Kinga Alt județ 2021-01-21 13:37:57
14 Csiri Emese Alt județ 2021-01-21 14:00:41
15 Heim Krisztina Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2021-01-21 14:17:31
16 Pál Teréz Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-21 14:17:40
17 Bakó Irén Gizella Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Miercurea Ciuc 2021-01-21 14:23:59
18 Sárosi Melinda-Katalin Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-21 14:49:36
19 Módi Kinga Alt județ 2021-01-21 14:58:58
20 DUKA EDIT Liceul Tehnologic Special ”Szent Anna” Miercurea Ciuc 2021-01-21 15:17:53
21 Vass Enikő Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Dealu 2021-01-21 15:27:09
22 Tálas Ferenc Altă instituție 2021-01-21 15:38:12
23 Izso Tünde Alt județ 2021-01-21 15:39:45
24 Mikola Edith-Ghizela Altă instituție 2021-01-21 16:36:37
25 Peter Noémi Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-01-21 16:42:06

Grupa 2

1 Mihai Molnar Alt județ 2021-01-21 17:03:13
2 Jakab Judit Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2021-01-21 17:08:10
3 Veress Melinda Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-21 17:09:16
4 Kelemen Enikő Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2021-01-21 17:10:29
5 Benedek Apollónia Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-21 17:13:02
6 Kinda Szidónia Şcoala Gimnazială ”Xántus János” Miercurea Ciuc 2021-01-21 17:28:59
7 Székely Hajnal-Ilona Şcoala Gimnazială ”Tamási Áron” Lupeni 2021-01-21 18:21:39
8 Lado-Ilyés Emőke Şcoala Gimnazială ”Zöld Péter” Siculeni 2021-01-21 18:49:39
9 Bokor Ildikó Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid 2021-01-21 19:16:22
10 Szabó Tünde Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni 2021-01-21 19:22:22
11 Sógor Erzsébet Gyöngyi Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2021-01-21 19:59:56
12 Tóth Judit Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-21 20:58:15
13 Halász Teréz Mónika Alt județ 2021-01-21 21:37:12
14 Lőrincz Hajnal Şcoala Gimnazială ”János Zsigmond” Dârjiu 2021-01-22 06:03:16
15 Imre Iuliana Altă instituție 2021-01-22 07:58:14
16 Tamás-Péter Réka Alt județ 2021-01-22 08:13:55
17 Molnár Annamária Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2021-01-22 08:28:06
18 Sólyom Mária Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2021-01-22 08:40:57
19 Szőcs Brigitta Altă instituție 2021-01-22 09:02:54
20 Osváth Zita Casa Corpului Didactic ”Apáczai Csere János” Miercurea Ciuc 2021-01-22 09:25:20
21 Tófalvi Ildikó Liceul Teoretic ”Dr. P. Boros Fortunát” Zetea 2021-01-22 09:46:55
22 Piroska Biró Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2021-01-22 10:39:13
23 Tamás-Kacso Katalin Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2021-01-22 10:46:49
24 Coroianu Agnes Alt județ 2021-01-22 16:55:39
25 Szatmári Ildikó Alt județ 2021-01-22 19:21:52

Grupa 3

1 Szalontai Eva Alt județ 2021-03-09 14:10:12
2 Hoffman Andrea Altă instituție 2021-03-09 14:23:04
3 Renata Donath Alt județ 2021-03-09 14:34:44
4 Vinkler Valter Alt județ 2021-03-09 15:40:31
5 Tóth Timea Alt județ 2021-03-09 16:24:06
6 Szász Enikő Altă instituție 2021-03-09 16:30:04
7 Kőrösi Mária Alt județ 2021-03-09 16:46:31
8 Bènyei Szabolcs-Levente Alt județ 2021-03-09 17:02:38
9 Miklós Mónika Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-03-09 17:36:48
10 Sárközi Judit Alt județ 2021-03-09 17:37:04
11 Kovács Karalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-03-09 17:50:02
12 András Kinga Şcoala Gimnazială ”Endes József” Sânsimion 2021-03-09 19:08:23
13 Geng Rozalia Altă instituție 2021-03-09 19:22:22
14 Györfi Anna Apollónia Alt județ 2021-03-09 19:38:04
15 Teleki Enikő Alt județ 2021-03-09 20:02:35
16 Sipos Edit Alt județ 2021-03-09 23:15:49
17 Bíró Emese Kinga Alt județ 2021-03-10 04:35:43
18 Szabó Thalmeiner Noemi Alt județ 2021-03-10 06:10:04
19 Bálint Melinda - Andrea Şcoala Gimnazială ”Elekes Vencel” Suseni 2021-03-10 06:21:43
20 Ilonczai Maria-Camelia Altă instituție 2021-03-10 06:43:09
21 Török Edith Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-03-10 09:15:05
22 Dobos Nicoleta Altă instituție 2021-03-10 11:08:26
23 Albert Hajnal Şcoala Gimnazială ”Dr. Boga Alajos” Cozmeni 2021-03-10 11:28:53
24 Elekes Ibolya Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-03-10 18:24:38
25 Béli Enikő Alt județ 2021-03-10 19:53:06
26 Jurj Cristina Alt județ 2021-03-10 20:05:36
27 Tóth Erzsébet Réka Altă instituție 2021-03-11 05:25:37
28 Ildikó Papp Alt județ 2021-03-11 08:19:59
29 Kis Judith Altă instituție 2021-03-11 10:39:44
30 Demeter Tünde Alt județ 2021-03-11 16:24:08
31 Tódor Hajnalka Şcoala Gimnazială ”Nagy Imre” Miercurea Ciuc 2021-03-11 18:48:23

Grupa 4

1 Antal Teréz Şcoala Gimnazială ”Nagy István” Misentea 2021-03-12 14:29:54
2 Ferencz Ildikó Şcoala Gimnazială ”Gál Sándor” Ciucsângeorgiu 2021-03-12 15:10:20
3 Győri Bernadett Alt județ 2021-03-13 04:47:52
4 Popa Szomoru Edina Alt județ 2021-03-14 06:04:13
5 Sipos Edit Alt județ 2021-03-16 10:34:57
6 ILONA Bencze Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2021-03-16 11:50:24
7 Balogh Aliz Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2021-03-16 12:06:11
8 Gál Judith Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-03-18 19:31:21
9 Balázs-Penksza Judit-Márta Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-03-18 19:32:54
10 Bodó Márta Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-03-19 06:10:16
11 Hoffman Andrea Alt județ 2021-03-19 13:30:41
12 LÁNG SAROLTA KINGA Alt județ 2021-03-19 15:22:58
13 Adorjáni Orsolya Alt județ 2021-03-19 16:07:43
14 Henrietta Biro Alt județ 2021-03-19 16:32:34
15 Kubola Anikó Alt județ 2021-03-19 18:26:19
16 Rácz Imola Melinda Alt județ 2021-03-19 18:37:00
17 Kovacs Ildiko Alt județ 2021-03-19 18:39:56
18 Kerekes Tímea Csilla Alt județ 2021-03-19 19:13:36
19 Bárdi Rozália Márta Altă instituție 2021-03-19 19:20:58
20 Lovász Edit Irén Altă instituție 2021-03-19 19:45:18
21 Nagy Ágota Alt județ 2021-03-20 06:08:44
22 Balogh Emese Alt județ 2021-03-20 08:02:55
23 Benedek Piroska Şcoala Gimnazială ”Román Viktor” Mărtiniş 2021-03-22 13:52:13
24 Bartha - Pál Annamária Liceul Tehnologic Corund 2021-03-24 04:50:59
25 Ibolya Farkas Şcoala Gimnazială Mugeni 2021-03-25 15:48:20
26 Kémenes Hajnal Alt județ 2021-04-03 04:59:35
27 Melinda Mekker Alt județ 2021-04-13 18:23:43
28 Máté Imola Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-04-15 19:53:49