Grupa 1 |
1 |
Fülöp Krisztina |
Alt județ |
2021-10-22 16:46:34 |
2 |
Ambrus Kinga |
Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti |
2021-10-22 16:52:26 |
3 |
Bernad Ildiko |
Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni |
2021-10-22 16:59:55 |
4 |
Fazakas Edit |
Şcoala Gimnazială ”Vaskertes” Gheorgheni |
2021-10-22 17:06:08 |
5 |
Fülöp Attila |
Liceul Tehnologic ”Kós Károly” Odorheiu Secuiesc |
2021-10-22 18:41:39 |
6 |
Ambrus Adél |
Liceul Teologic Romano-Catolic ”Szent Erzsébet” Lunca de Sus |
2021-10-22 20:00:59 |
7 |
Birsan Ildikó |
Şcoala Gimnazială Valea Rece |
2021-10-23 06:41:43 |
8 |
Kiss Izabella |
Şcoala Gimnazială ”Fráter György” Remetea |
2021-10-23 10:35:11 |
9 |
Kristály Franciska |
Şcoala Gimnazială Valea Rece |
2021-10-23 13:33:34 |
10 |
Sánta Suciu Katalin |
Şcoala Gimnazială Valea Rece |
2021-10-23 17:20:05 |
11 |
Barabás Réka-Zsuzsanna |
Şcoala Gimnazială ”Áprily Lajos” Praid |
2021-10-23 19:26:07 |
12 |
Tünde Tankó Tímea |
Şcoala Gimnazială Valea Rece |
2021-10-23 20:46:42 |
13 |
Márton Annamária |
Liceul Tehnologic ”Petőfi Sándor” Dăneşti |
2021-10-24 06:01:36 |
14 |
Bartalis Ágota |
Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc |
2021-10-25 14:05:39 |
15 |
Imecs-Gáll Izabella |
Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti |
2021-10-25 16:13:16 |
16 |
IILYÉS EMESE |
Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni |
2021-10-25 17:47:48 |
17 |
Rozália Antal |
Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc |
2021-10-26 11:49:22 |
18 |
Pap Katalin |
Liceul Teologic Unitarian ”Berde Mózes” Cristuru Secuiesc |
2021-10-26 16:14:26 |
19 |
Réka-Lucia Neacşu |
Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc |
2021-10-26 17:04:41 |
20 |
Király Annamária |
Şcoala Gimnazială ”János Zsigmond” Dârjiu |
2021-10-26 18:38:53 |
21 |
Hegyi Emese |
Şcoala Gimnazială ”Sfântu Andrei” Sărmaş |
2021-10-26 18:47:03 |
22 |
Rozália Varga |
Liceul Tehnologic Corund |
2021-10-27 04:45:08 |
23 |
Benedek Gabriella |
Şcoala Gimnazială ”Siklódi Lőrinc” Ditrău |
2021-10-27 05:13:37 |
24 |
Kincses Enikő |
Alt județ |
2021-10-27 06:26:25 |
25 |
Rácz Árpád |
Şcoala Gimnazială Valea Rece |
2021-10-27 06:30:04 |
26 |
Fodor-Györfi Erzsébet |
Liceul Tehnologic ”Eötvös József” Odorheiu Secuiesc |
2021-10-27 07:08:56 |
27 |
Bartha - Pál Annamária |
Liceul Tehnologic Corund |
2021-10-27 11:55:37 |
28 |
Borsos Balla Krisztina |
Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti |
2021-10-27 13:35:48 |
29 |
Imelda Karda |
Liceul Tehnologic ”Liviu Rebreanu” Bălan |
2021-10-27 16:03:55 |
30 |
Baliga Erika-Mária |
Liceul Teologic Romano-Catolic ”Szent Erzsébet” Lunca de Sus |
2021-10-27 19:34:51 |
31 |
Balázs Mihály |
Liceul Tehnologic ”Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc |
2021-10-28 05:17:47 |
32 |
Bálint Lehel |
Şcoala Gimnazială ”Fülöp Áron” Feliceni |
2021-10-28 15:16:53 |
33 |
Szász Delinke |
Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc |
2021-10-29 05:49:40 |
34 |
Dávid Katalin |
Alt județ |
2021-10-29 15:20:41 |
35 |
Láng Kinga |
Şcoala Gimnazială ”Fogarasy Mihály” Gheorgheni |
2021-10-31 19:53:28 |
36 |
Molnar László |
Şcoala Gimnazială ”Majláth Gusztáv Károly” Lunca de Jos |
2021-10-31 19:59:17 |