3. IDEI DIGITALE INSPIRATIVE PENTRU CADRE DIDACTICE - TANULJUNK EGYMÁSTÓL! INSPIRÁLÓ DIGITÁLIS ÖTLETEK A TANÓRÁKHOZ

Nr. crt Nume Instituție Data înscrierii

Grupa 1

1 Zöld Ilona Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Păuleni Ciuc 2021-10-22 18:46:44
2 Demeter Hanna Alt județ 2021-10-22 19:26:04
3 Kőrössy Erika Şcoala Gimnazială ”József Attila” Miercurea Ciuc 2021-10-22 19:34:52
4 Gál Magdolna Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-10-23 03:40:09
5 Koncz Klára Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2021-10-23 05:55:05
6 Oprea-Fazakas Csilla Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2021-10-23 06:12:29
7 Xántus Erika Liceul de Arte ”Nagy István” Miercurea Ciuc 2021-10-23 06:25:01
8 Szűcs-Olcsváry Melinda Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-10-23 13:58:49
9 Jakab Hanga Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-10-23 13:59:24
10 Faludi Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-10-23 15:14:47
11 Ferencz Katalin Şcoala Gimnazială ”Imets Fülöp Jákó” Tuşnad 2021-10-23 16:29:30
12 Ambrus Kinga Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2021-10-24 06:11:47
13 Gheorghiu Maria Valentina Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-10-24 11:17:44
14 Szabó Csilla Alt județ 2021-10-24 13:53:55
15 Becze Zsuzsa Şcoala Gimnazială ”Bálint Vilmos” Tomeşti 2021-10-25 15:39:08
16 Pall Vratsch Hannelore Maria Liceul Tehnologic ”Puskás Tivadar” Ditrău 2021-10-26 05:35:36
17 Deák Ildikó Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2021-10-26 06:11:21
18 Groos Boróka Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-10-26 09:02:14
19 Deák Szidonia Şcoala Gimnazială ”Márton Áron” Sândominic 2021-10-26 09:32:10
20 Székely Emőke-Katalin Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-10-27 05:42:44
21 Kovács Ágnes Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2021-10-27 10:51:28

Grupa 2

1 Maksai Judit Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională, Miercurea Ciuc 2021-10-23 04:14:25
2 Buzogàny Margit Liceul Tehnologic Zimmethausen Borsec 2021-10-24 11:26:12
3 Felszegi Réka Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2021-10-25 15:49:08
4 Rigó Ildikó Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2021-10-25 16:15:57
5 Zselyke Sorbán Şcoala Gimnazială ”Dávid Ferenc” Mereşti 2021-10-25 16:18:11
6 Nagy Andrea Alt județ 2021-10-25 19:19:59
7 László Ildikó Grădiniţa ”Zsibongó” Odorheiu Secuiesc 2021-10-26 03:55:55
8 Fancsali Adélka-Leilla Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-10-27 11:23:54
9 Barabás Réka Şcoala Gimnazială ”Móra Ferenc” Odorheiu Secuiesc 2021-10-27 11:26:49
10 Borok Adél Şcoala Gimnazială Mugeni 2021-10-27 12:11:35
11 Lőrincz Hajnal Şcoala Gimnazială ”János Zsigmond” Dârjiu 2021-10-27 12:40:51
12 Kovács Tímea Magdolna Altă instituție 2021-10-27 17:56:13
13 Bomhér Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-10-27 18:44:22
14 Szász Anna-Melinda Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2021-10-29 06:20:46
15 Sí.mó Annamária Şcoala Gimnazială ”Petőfi Sándor” Cristuru Secuiesc 2021-10-29 06:52:57
16 Tókos Mária Liceul Tehnologic ”Gábor Áron” Vlăhiţa 2021-10-29 17:09:19
17 IMRE ILDIKÓ Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 15:39:42
18 Péterfi Antónia Imola Şcoala Gimnazială ”Tompa László” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 16:29:56
19 Kovács Katalin Zsuzsanna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-11-02 17:25:20
20 Rozália Varga Liceul Tehnologic Corund 2021-11-02 20:56:46
21 Dávid-Szabó Cecília Liceul Pedagogic ”Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc 2021-11-03 04:35:00
22 Gyongyvirag Zongor-Jonas Şcoala Gimnazială Mugeni 2021-11-03 08:29:44
23 Lunczer Andrea Zsuzsanna Alt județ 2021-11-03 09:45:39
24 Kiss Petru Şcoala Gimnazială ”Jósika Miklós” Atid 2021-11-03 15:48:18
25 Gothard-Kis Zita-Ilona Şcoala Gimnazială ”Benedek Elek” Avrămeşti 2021-11-03 17:09:22

Grupa 3

1 Ozsváth Imola Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-11-04 15:25:46
2 Szabó Zsuzsa Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-11-04 16:07:54
3 László Mária Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-11-04 16:17:05
4 Jónás Ibolya Centrul Școlar Pentru Educației Inclusivă, Ocland 2021-11-04 16:25:33
5 Csomor Tünde Şcoala Gimnazială Mugeni 2021-11-05 10:26:30
6 Pitó Emese Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-11-05 12:14:30
7 Kovács Enikő Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-11-05 12:30:34
8 Bálint Ibolya Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Lăzarea 2021-11-05 13:57:38
9 Orbán Karolina Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-11-05 14:30:30
10 Lőrincz Anna Şcoala Gimnazială ”Bethlen Gábor” Odorheiu Secuiesc 2021-11-07 14:13:52
11 PINTI ENIKŐ Alt județ 2021-11-08 09:02:46
12 János Zsolt Şcoala Gimnazială ”Márton Ferenc” Bancu 2021-11-09 15:13:39
13 Nyárádi Izabella Liceul Teoretic ”Tamási Áron” Odorheiu Secuiesc 2021-11-24 09:35:35
14 Bartha Enikő Alt județ 2021-11-26 14:50:01